انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دکمه تشکر  (دفعات بازدید: 21023 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید وحید رضا برهانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1668
  • یک مخالف نرم افزار اوپن سورس
پاسخ به: دکمه تشکر
« پاسخ #60 : 16 شهریور 1390، 07:53 ب‌ظ »
از پیشنهادات همه دوستان بسیار ممنونیم. ما برای اداره بهتر این جامعه کاربری به حمایت و کمکهای شما نیاز داریم. اگر فکر میکنید وقت و حوصله کافی دارید و مایلید ما رو در ارائه خدمات بهتر کمک کنید لطفا توضیحات این صفحه رو مطالعه کنید!
http://wiki.ubuntu.ir/Community/Membership

اگر فکر میکنید افرادی هستند که شرایطش رو دارند ازشون بخواهید که عضو گروه بشن و کمک کنن تا به کمک هم جامعه کاربری بهتری داشته باشیم.
سلام
آقا مهدی (دوستان صاحبش اومد! ;D ) می خوام بدونم معنی این جمله چیه ؟
نقل‌قول
درخواست عضویت شما بررسی شده و در صورت موافقت گروه راهبران عضویت شما پذیرفته خواهد شد
همونطوری که قبلا گفتم اینجا بیش از اندازه بزرگ شده دیر یا زود از بین میره روز به روز پست های بی جواب بیشتر می شه ، سطح رشد توانایی کاربران کمتر می شه
ارائه ی خدمات بهتر توسط گروه مدیران محاله ، خدمات بهتر فقط توسط جامعه ی بهتر (کاربران بهتر) صورت می گیره چندصدکاربر نه چندتا مدیر نخبه !  که یه خاطر مدیر بودنشون (و حس القا شده ی برتر بودنشون) هیچ کاری نمی کنند و دانش خودشون رو برای خودشون نگه می دارند یک طبقه ی بزرگتر یا جدید تر چیزی رو عوض نمی کنه مدیران باید با مردم رودر رو باشند نه اینکه محافظت بشند و هر پستی رو که خواستند پاک کنند بایدقدرتی داشته باشند که کسی پست نامربوط نزاره من حد اقل خواهان دموکراسی مستقیم ام
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!
نرم افزار آزاد یک جنبش هست نه یک تیکه کاغذ پاره(GPL)
حق فهمیدن از حق خوندن مهمتره

آفلاین Shokoohi

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 317
  • رقابت ایجاد شده، هست و ادامه داره...
    • هنر، علم، تکنولوژی، طبیعت
« پاسخ #61 : 16 شهریور 1390، 08:03 ب‌ظ »
الان وقت این رسیده که موافق و مخالفان مهاجرت رو مشخص کنیم،

من که رای ام با خونه ی جدید هست، حالا میخواد همین انجمن با یه خونه تکونی اساسی باشه و یا می خواد یه انجمن جدید باشه.

رای من انجمن جدید
محمد شکوهی - یک هنرمند علاقمند به تکنولوژی...

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #62 : 16 شهریور 1390، 08:11 ب‌ظ »
سلام
ماشاالله چه قدر سریع پست میدید!؟
دوستان توجه کنید که این پیشنهاد آقا مهدی اصلا چیز خوبی نیست (گولش رو نخورید )چرا؟ به خاطر اینکه شما اگر همون صفحه رو نگاه کنید هیچ ، توجه کنید ، هیچ مسئولیتی برای اعضادر نظر نمی کیره و فقط مزیت می ده این یعنی ایجاد رقابت ، رقابت خوبه ولی هیچ وقت «رقابت خوب» ! به وجود نیومده نمونه بزرگتر و سیاسیش رو بهش می گن سرمایه داری ! در سرمایه داری همه رقیب هم اند ! و ببینید که چه کارهایی که با هم می کنند چه قدر به خاطر سود عده ای  ، اکثر افراد قربانی میشن شرکت ها چه خیانت هایی که به هم نمی کنند و چگونه زیراب هم رو نمی زنند ، چگونه به هم بی احترامی نمی کنند همه ی اینها (البته متناسب با این جامعه ) دوباره در اینجا پیاده سازی می شه (با این طرح قدیمی) این خاصیت رقابته ولی اگر همکاری به جای رقابت باشه این مشکلات به وجود نمی یاد اگر که هر کسی که بیشتر به درد جامعه بخوره قدرت بیشتری هم داشته باشه اینگونه مدیر بازی ها و طبقه کردن ها و گروه بندی کردن ها پیش نمی یاد
تاریخ رو دوباره تکرار نکنید بار اول نیست که یک مدیر (نه اینجا کلی می گم) و صاحب قدرت پیشنهاد آینده ی بهتر رو می ده  
نرم افزاری که نشه سیخ انگولکش کرد (به هر دلیلی چه به‌خاطر قانون و چه پیچیدگی یا توسعه سریع)نرم افزار آزاد نیست حالا مهم نیست چه بنیادی یا چه افرادی اون رو نوشته باشند یا GPL باشه یانه!

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #63 : 16 شهریور 1390، 08:13 ب‌ظ »
الان وقت این رسیده که موافق و مخالفان مهاجرت رو مشخص کنیم،

من که رای ام با خونه ی جدید هست، حالا میخواد همین انجمن با یه خونه تکونی اساسی باشه و یا می خواد یه انجمن جدید باشه.

رای من انجمن جدید
+1
منم با انجمن جدید (البته بدون مدیر) موافقم

آفلاین maka

• Full Member
  • *
  • ارسال: 205
    • گنودام (Gnudom)
« پاسخ #64 : 16 شهریور 1390، 08:21 ب‌ظ »
دوستان لطفا به سراحت اعلام کنید.
اینکه این فروم رو سروسامون بدیم یا اینکه بریم کلن از اول ایجاد کنیم؟

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #65 : 16 شهریور 1390، 08:30 ب‌ظ »
به نظرم هزینه تعمیر اینجا از هزینه ساخت از اول ، به مراتب بیشتره پس صراحتا اعلام می کنم  خواستار ایجاد یک انجمن جدید از پایه هستم

آفلاین Hadron

• Full Member
  • *
  • ارسال: 150
« پاسخ #66 : 16 شهریور 1390، 08:40 ب‌ظ »
گاهی از نو به پا خاستن ساده‌تر است!
« آخرین ویرایش: 16 تیر 1391، 10:15 ب‌ظ توسط Hadron »

آفلاین alieblice2

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 280
« پاسخ #67 : 16 شهریور 1390، 09:22 ب‌ظ »
از پیشنهادات همه دوستان بسیار ممنونیم. ما برای اداره بهتر این جامعه کاربری به حمایت و کمکهای شما نیاز داریم. اگر فکر میکنید وقت و حوصله کافی دارید و مایلید ما رو در ارائه خدمات بهتر کمک کنید لطفا توضیحات این صفحه رو مطالعه کنید!
http://wiki.ubuntu.ir/Community/Membership

اگر فکر میکنید افرادی هستند که شرایطش رو دارند ا زشون بخواهید که عضو گروه بشن و کمک کنن تا به کمک هم جامعه کاربری بهتری داشته باشیم.

یعنی ارزش کل این سایتو کاربراش به اندازه  یک کپی پست هستش ؟
اینو که اینجام گفتین وقتی همون موقع دیدین کسی همکاری نمیکنه باید حساب دستتون میامد
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,19387.msg162132.html#msg162132

من که مدیر نمیخام بشم ولی این https://launchpad.net/  بدون قند شکن باز نمیشه    
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1390، 09:30 ب‌ظ توسط alieblice2 »

آفلاین maka

• Full Member
  • *
    • گنودام (Gnudom)
« پاسخ #68 : 16 شهریور 1390، 09:33 ب‌ظ »
آقا مهدی دستت درد نکنه بعد این همه مدت اومدی بعد یه چنین توهین بزرگی به کاربرا کردی دستت درد نکنه.
حداقل یه ذره انشای جمله رو عوض میکردی واقعن بده!!
واقعن حالم داره از این انجمن به هم میخوره!! واقعن نمی تونم درک کنم!!!

دوستان اگه موافق باشید مقدمات مهاجرت رو با هم بچینیم!
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1390، 09:35 ب‌ظ توسط maka »

آفلاین Saeed D

• Full Member
  • *
  • ارسال: 170
« پاسخ #69 : 16 شهریور 1390، 09:40 ب‌ظ »
به نظرم هزینه تعمیر اینجا از هزینه ساخت از اول ، به مراتب بیشتره پس صراحتا اعلام می کنم  خواستار ایجاد یک انجمن جدید از پایه هستم
شاید روزای اول نظرم بر این بود که اینجارو سرو سامون بدیم.ولی با پاسخی که ناظر دادن(اونم یه جواب روتین که دقت کردم دذیدم توی اکثر پست های اینجوری هستش).دیگه این انجمن رو نمیخام.الان با این حرفا شاید بلاک بشم.ولی مطرح نیس.
بنده با نظر آقا رضا بشدت موافقم.خاستار یه انجمن دیگه هستیم.
البته:
باید برای هرجایی مدیریت باشه.منتها مدیریت دوره ای به نظر من بهتره.چون کارآمد تر میشه.اینجوری نمیشه که هرکس خواست بتونه هرکاری کنه.بالاخره یه مدیریت لازم هس.
فقط یه فرقی داره مدیریت ما.اونم اینه که مدیرارو خود کاربرا انتخاب میکنم.حالا با هر سیستمی که جواب بده.
عشق است دنیای متن باز

آفلاین Saeed D

• Full Member
  • *
« پاسخ #70 : 16 شهریور 1390، 09:41 ب‌ظ »
آقا مهدی دستت درد نکنه بعد این همه مدت اومدی بعد یه چنین توهین بزرگی به کاربرا کردی دستت درد نکنه.
حداقل یه ذره انشای جمله رو عوض میکردی واقعن بده!!
واقعن حالم داره از این انجمن به هم میخوره!! واقعن نمی تونم درک کنم!!!

من موافق هستم.
عشق است دنیای متن باز

آفلاین ham!d

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 599
« پاسخ #71 : 16 شهریور 1390، 09:54 ب‌ظ »
جای سوال نداره دیگه. بسم ا...ش که گفته شده می‌مونه همتش.
بهتره بحثه خاصه این مطلب رو یک جای دیگه پی بگیریم. یکی یک تاپیک جدید مثلاً با اسم ''انجمن جدید؛ پیشنهادها و پیش‌نیازها" باز کنه. دنباله بحث اونجا، مخصوص روی همین موضوع.
اعضای دیگه‌ی اینجام هم که سایتی چیزی دارن از سایتشون یا ایمیلشون خبر کنیم که جامع‌تر تصمیم گیری بشه
اگه توی آیدنتیکا هم یوزر دارین اعلام کنین :)
....
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1390، 09:56 ب‌ظ توسط Dream »

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #72 : 16 شهریور 1390، 10:20 ب‌ظ »
سلام به همه ی دوستان
من با fsforums.ir موافقم که هر توزیعی (یا قسمتی) برای خودش یک زیر دامنه داشته باشه  اگر دوستان موافقند (با این اسم) اعلام کنند تا دامنه ثبت بشه و اولین قدم عملی برداشته بشه (زمان عامل تخریب کننده انگیزه هاست نباید بزاریم زمان صرف کارهای تکراری بشه -البته با شتابزده کار کردن مخالفم)
انتقال و ادامه ی بحث به نظر من توی یک تاپیک دیگه بهتره ولی خواهشا از خود انجمن خارج نشین اینطوری بحث پراکنده می شه
هرچند مدریت بحث مهمیه برای من ولی فعلا دربارش بحث نشه بهتره (تا بعد از سروپا شدن انجمن جدید)

آفلاین Saeed D

• Full Member
  • *
« پاسخ #73 : 16 شهریور 1390، 10:27 ب‌ظ »
سلام به همه ی دوستان
من با fsforums.ir موافقم که هر توزیعی (یا قسمتی) برای خودش یک زیر دامنه داشته باشه  اگر دوستان موافقند (با این اسم) اعلام کنند تا دامنه ثبت بشه و اولین قدم عملی برداشته بشه (زمان عامل تخریب کننده انگیزه هاست نباید بزاریم زمان صرف کارهای تکراری بشه -البته با شتابزده کار کردن مخالفم)
انتقال و ادامه ی بحث به نظر من توی یک تاپیک دیگه بهتره ولی خواهشا از خود انجمن خارج نشین اینطوری بحث پراکنده می شه
هرچند مدریت بحث مهمیه برای من ولی فعلا دربارش بحث نشه بهتره (تا بعد از سروپا شدن انجمن جدید)
من با اسم موافق نیستم.باید یجوری جامع باشه اسم.مثلا اسم لینوکس توش باشه بهتره.اینطوری توی سرچ ها هم اسم وب میاد.ولی با کلیتش موافقم که جامع باشه.یعنی فقط محدود به اوبنتو نباشه.در هر صورت به نظر من تا تابستون تموم نشده بهتره که شروع کنیم.
عشق است دنیای متن باز

آفلاین maka

• Full Member
  • *
    • گنودام (Gnudom)
« پاسخ #74 : 16 شهریور 1390، 10:40 ب‌ظ »
سلام به همه ی دوستان
من با اسم موافق نیستم.باید یجوری جامع باشه اسم.مثلا اسم لینوکس توش باشه بهتره.اینطوری توی سرچ ها هم اسم وب میاد.ولی با کلیتش موافقم که جامع باشه.یعنی فقط محدود به اوبنتو نباشه.در هر صورت به نظر من تا تابستون تموم نشده بهتره که شروع کنیم.
نه دوستان از نباید کلی باشه به نظر من چون این جور انجمن ها زیاد هست و خوب نیست توزیع معروفی مثل اوبونتو انجمن تخصصی ایرانی نداشته باشه
اسم پیشنهادی من:
ubuntuforums.ir
راستی آقای dream ببخشید پست تکراری زدم ها
دوستان لطفا برای فروم جدید به این آدرس برید:
http://forum.ubuntu.ir/index.php/topic,24247.0.html