انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

اوبونتو ۲۴٫۰۴ با پشتیبانی بلند مدّت (۱۲ سال) منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: هما، پروژه‌ای در خدمت کاربران اوبونتو  (دفعات بازدید: 15020 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین mahdifa

• Full Member
  • *
  • ارسال: 106
سلام دوستان
من يه نظر دارم و اينكه به يك نظر كلي برسيم اين نباشه كه هر كي بياد بگه خوبه و بره مثل خود من.
من ميگم يه نظر سنجي بكنيم (مثل بزرگرترين مشكل لينوكس) و به يك ماهيت كلي برسيم.
ببخشيد يه خورده تند رفتم آخه اگه اينحور پيش بره فكر كنم تا نسخه 8.04 بايد صبر ميكرديم.
بازم ببخشيد يه خورده تند شد
تنها کسی مرتکب اشتباه نمی شود که کار نمی کند. "ناپلئون"

آفلاین گويا

• Newbie
  • *
  • ارسال: 24
ببخشید اما چون میخوام هرچه زودتر کار رو شروع کنیم و بجث های نظری بیش از حد، دلسرمون نکنه پس من میگم : کار که قبلا انجام شده. فقط بایست آقای حسن پور بیان و روال کارشون رو افشا کنند.  ;D  ما هم سرفصل ها رو تعیین کنیم(یا بهتر که خود ایشون تعیین کنند) و اعضا بنا به امکاناتشون در هر بخش عضو بشن.
مث قبل در بخش پیشنهادات هزاردستان، اگر کسی برای نرم افزاری پیشنهادی داره تو تاپیکی که تعیین میشه؛ پیشنهادش رو بنویسه. همین. تنها میمونه نسخه های 64 بیتی و کوبونتو ؛ زوبونتوییش. والسلام
آیا چیزی رو از قلم انداختم؟
قربان همگی

آفلاین mtux

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 450
    • Mgroup
واضح صحبت کنین، جناب دیبا!
من که از این اشعار (فکر کنم اسمشون شعر باشه!) چیزی نفهمیدم.

با سلام؛
آقای mtux_mehrdad؛ ازتون خواهش میکنم لطفاً با بکارگیری چنین لحن‌هایی تاپیک را منحرف نکنید.... شاید که قرار باشه که ثمری ببار بیاید.

صفحات انجمن همچون اوراق دفتریست که براحتی میتوان از آن گذشت و نظاره‌گر بود، بجای آنکه مایه‌ی تکدر شد...
  لحن‌تان نه در خور پاسخ من بود و نه برازنده‌ی این انجمن که سابقه نداشته است...
 گویی با بکار بردن این عبارت، میخواهید بگویید که در صورت پاسخ ندادن(آنهم فوری!)؛ بایست منتظر عواقب وخیم آن  هم باشم.

والا من که فقط منظورم این بود که نفهمیدم!
البته آدما حرفای من رو بد برداشت می کنن! (دفعه اول هم نیست! و دیگه برام مهم هم نیست :( )
فقط می خواستم بگم منظورتونو نفهمیدم! :(
Free Software Advocate and Developer
http://mtux.wordpress.com
My GNU Affero page: http://rate.affero.net/mtux

آفلاین امین

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 43
    • آنلاینر|طعم پستهای چشیدنی!
با سلام خدمت همه دوستان
خوشحال میشم که اگر نظر این بنده حقیر رو هم بخونید:

(خانم یا آقای) دیبا،حرکتی که شما آغاز نمودید (هرچند که من اطلاعی از وجود نمونه های مشابه ندارم) بسیار ارزشمند هست و از نظر بنده شایسته تقدیر،بنده کمترین هم اگر در توانم باشد به شما کمک خواهم کرد (هرچند به جز کمی کار با فتوشاپ چیز دیگری بلد نیستم!) و البته در آخر هم از شما 2 درخواست دارم!یک اینکه به ما افتخار بدهید و به عنوان یک کاربر رسمی در سایت عضو شوید و دوم اینکه سعی کنید نوع نوشتارتان را با توجه به فضای هر مکان تغییر دهید! ;)
استاد بنده،مهدی پیشگوی عزیز!درسته که در ایران کار گروهی چندانی انجام نشده (به غیر از لانچ پد نمونه دیگری سراغ ندارم) اما این دلیل نمیشه که جلوی هر حرکتی را همان اول بگیریم!حرفهای شما کاملا متین!من خودم به نسبت توانایی و زمانی که دارم در پروژه ی ترجمه نرم افزار میرو همکاری میکنم (هر چند که در مقابل کار دیگر دوستان بسیار ناچیزه) و از لذت این کار خبر دارم!مطمئن باشید که دیگر دوستان هم همین کار را میکنند! برای این هم که ما بتوانیم در سطح جهانی ابداعاتی داشته باشیم،ابتدا باید از همین کارهای به نسبت کوچک (و البته لذت بخش) و حمایت از کارهای دیگران شروع کنیم،این نظر شخصی بندس! ;)

در آخر هم اینکه:
من به عنوان یک کاربر تازه کار لینوکس تجربه چندانی در این زمینه ندارم و طبیعتا پیشنهادی به ذهنم نمیرسد و همانند دوست گرامی nemanaldin خواهشمندم که اگر میتوانید وظایفی را که نیازی به برنامه نویسی ندارند را معرفی نمایید (کمی آشنایی با فتوشاپ در حد متوسط دارم)
احتمالا به نوشته های بنده ایرادهای زیادی وارد هست که امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید!کمبود وقت و البته کوتاه نظری بنده باعث این امره!

آفلاین death

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 25
سلام ،دیسک هما واقعا عالیه و اگه برای سیستم های 64 بیتی عرضه بشه عالیتر هم میشه .
اگر قابل بدونید من میتونم تو برنامه نویسی کمک کنم . فقط لطف کنید اطلاعات بیشتری در این ضمینه بدید ...
Confront me unholy ones
Bastard saints scorn of the earth
I summon thee now poison me
Death under will burn in my soul