انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: انجمن رسمی فدورا راه افتاد  (دفعات بازدید: 14138 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Nitro

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 34
انجمن رسمی فدورا راه افتاد
« : 08 امرداد 1387، 07:50 ق‌ظ »
بالاخره . بعد از مدت ها انجمن رسمی فدورا کار ها راه افتاد . این انجمن توسط آقای محسن سعیدی تشکیل شد . الان قابل استفاده برای عموم هستش .

http://forum.fedoraproject.ir

« آخرین ویرایش: 09 امرداد 1387، 03:57 ب‌ظ توسط Nitro »

آفلاین Nitro

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 34
انجمن فدورا شروع به کار کرد
« پاسخ #1 : 08 امرداد 1387، 07:51 ق‌ظ »
بالاخره . بعد از مدت ها انجمن رسمی فدورا کار ها راه افتاد . این انجمن توسط آقای محسن سعیدی تشکیل شد . الان قابل استفاده برای عموم هستش .

http://forum.fedoraproject.ir

« آخرین ویرایش: 09 امرداد 1387، 03:57 ب‌ظ توسط Nitro »

آفلاین shahram001

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 270
پاسخ به: انجمن فدورا شروع به کار کرد
« پاسخ #2 : 08 امرداد 1387، 10:00 ق‌ظ »
به سلامتی
به همه فدورا کارها تبریک میگم \\:D/ \\:D/ \\:D/ \\:D/ \\:D/

آفلاین mohi

• گروه راهبران
  • *
  • ارسال: 1430
  • as in freedom
پاسخ به: انجمن رسمی فدورا راه افتاد
« پاسخ #3 : 08 امرداد 1387، 08:05 ب‌ظ »
لطفا تاپیک تکراری نزنید! این دو تاپیک با هم ترکیب شدند. :)
امضای کوچکتر - انجمن زیباتر P-:

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
« پاسخ #4 : 01 فروردین 1388، 08:21 ب‌ظ »
عجب انجمن پر باری ام هست! نصف پست ها صرف برتری دادن فدورا بر بقیه توزیع ها به خصوص اوبونتو است. انگار در گذشته بین این آقای سعیدی و  اوبونتو چیزهایی گذشته که ما بی خبریم!!! هه هه
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین sahama

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 784
  • الهی به امید تو!
« پاسخ #5 : 02 فروردین 1388، 01:18 ق‌ظ »
آره منم الان دیدم فقط کم مونده رسما زبان به ناسزا بگشایند(یه ذره ادبی شد)
یا علی

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 250
« پاسخ #6 : 02 فروردین 1388، 03:23 ق‌ظ »
عجب انجمن پر باری ام هست! نصف پست ها صرف برتری دادن فدورا بر بقیه توزیع ها به خصوص اوبونتو است. انگار در گذشته بین این آقای سعیدی و  اوبونتو چیزهایی گذشته که ما بی خبریم!!! هه هه

کو گجاش اینجوریه  مطمعنی مسخره هم نکن!!!!

برخوردتت اصلا خوب نبود

نقل‌قول
عجب انجمن پر باری ام هست! نصف پست ها صرف برتری دادن فدورا بر بقیه توزیع ها به خصوص اوبونتو است.نگار در گذشته بین این آقای سعیدی و  اوبونتو چیزهایی گذشته که ما بی خبریم!!! هه هه
[/b]

« آخرین ویرایش: 02 فروردین 1388، 03:32 ق‌ظ توسط ams »
iranfoss.com

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 379
  • violence solve everything
    • به دلیل رعایت قانون کپی رایت حذفش کردم
« پاسخ #7 : 02 فروردین 1388، 12:42 ب‌ظ »
ams زیاد سخت نگیر اما این اقا سعید هم خیلی رو این نکته حساسه . دایم درباره برتری فدورا صحبت کنه اما انصافا وقتی نصبش کردم از خیلی چیزاش داره خوشم میاد
ممکن است کسی که دایم سوال می کند ابله به نظر برسد ولی کسی که هرگز سوال نمی کند در تمام عمر ابله باقی می ماند  ( لویی پاولز )

دست هایی که کمک می رسانند مقدس تر از لبانی هستند که دعا می خوانند. ( ویلیام شکسپیر )

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #8 : 02 فروردین 1388، 04:32 ب‌ظ »
ams زیاد سخت نگیر اما این اقا سعید هم خیلی رو این نکته حساسه . دایم درباره برتری فدورا صحبت کنه اما انصافا وقتی نصبش کردم از خیلی چیزاش داره خوشم میاد

تا حالا من که  دایم ندیدم بگید کجاست اگر ما خبر نداریم بریم ببینیم؟؟؟؟

حتما یا شایدم اینجوریه که میگه.

اما باید اختلاف را کنا بگذاریم به جای اینکه روبروی هم با ایستیم  کنار هم بایستیم
iranfoss.com

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #9 : 02 فروردین 1388، 05:32 ب‌ظ »
ببین بحث هایی که اوبونتو مطرح شده و ایشون هم بودند رو مطالعه کنید تا لحن تند ایشون رو شما هم حس کنید. من دارم هر دو رو تست می کنم تا کاملا  رو یکی مستقر بشم.

برخی از حرفهای ایشون
نقل‌قول
ما ادعا می‌کنیم در ایران سریع انجمنی هستیم که به سوالات شما جواب می‌دهیم و هدف و شعارمون همینه. بهترین و کامل‌ترین جوابها را در اینجا خواهید گرفت. شما شروع به استفاده کنید ما کمکتون می‌کنیم بعد از مدتی هرگز سراغ چیز جز فدورا نخواهید رفت.
نقل‌قول
ما در ایران سریعترین فروم هستیم. با معرفی انجمن ما به دوستان خودتون ما را در پیشبرد اهدافمون یاری کنید. با تشکر از شما. ما سعی می‌کنیم از ۸ صبح تا ۱۲ شب نهایتا زمان انتظار شما برای دریافت جواب کمتر از ۳ ساعت باشه.
نقل‌قول
ما در ایران سریعترین فروم هستیم. با معرفی انجمن ما به دوستان خودتون ما را در پیشبرد اهدافمون یاری کنید. با تشکر از شما. ما سعی می‌کنیم از ۸ صبح تا ۱۲ شب نهایتا زمان انتظار شما برای دریافت جواب کمتر از ۳ ساعت باشه.
البته همین چند ماه پیش بود که سرورهای خود شرکت ردهت هم بله  ;D

نقل‌قول
در ضمن کرگدن جان ما اعتقاد داریم و مطمئن هستیم که فدورا صد البته از ابونتو پایدارتر هست در بحث توزیع‌های خانگی. در مورد سرورها هم من جاهای زیادی از فدورا استفاده می‌کنم تا زمانی که آپدیت داشته باشه. حتی برای سرورهای زیر بار. و واقعا هم تو این مورد بی‌نقص و صد البته پایدار عمل می‌کنه. اگر چه حتما سنت‌او‌اس رو در بحث سرور باید به فدورا ترجیح داد. حتی خودشون هم از سنت‌او‌اس استفاده می‌کنن.

نقل‌قول
اما باید اختلاف را کنا بگذاریم به جای اینکه روبروی هم با ایستیم  کنار هم بایستیم

نقل‌قول
البته اریک ریموند یه مدته پیر شده سوتی تا دلت بخواد داده . در مورد سویچ کردن روی ابونتو هم سوتی داد که بعدا فهمید و برگشت رو فدورا. بیخیال اینها مهم نیست . مهم اینه که ما فکر می‌کنیم فدورا قابل مقایسه با ابونتو نیست.

فکر کنم کافی باشه من با ایشون هیچ مشکلی ندارم اما شدیدا جانب داری میکنه. فدورا هم یه نسخه از لینوکس هست و انصافا هم خیلی خوب هست. من از اوبونتو بیشتر استفاده می کنم اما هیچ وقت حتی در مقایسه با ویندوز و مک این قدر دو آتیشه برخورد نمی کنم

نقل‌قول
+1   \\:D/
ممکن است کسی که دایم سوال می کند ابله به نظر برسد ولی کسی که هرگز سوال نمی کند در تمام عمر ابله باقی می ماند  ( لویی پاولز )

دست هایی که کمک می رسانند مقدس تر از لبانی هستند که دعا می خوانند. ( ویلیام شکسپیر )

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #10 : 02 فروردین 1388، 06:24 ب‌ظ »
حدقل لینکی هم میگذاشتی ببینیم اگر هم نمیگذاری  پیغام خصوصی بده.

نقل‌قول
ما ادعا می‌کنیم در ایران سریع انجمنی هستیم که به سوالات شما جواب می‌دهیم و هدف و شعارمون همینه. بهترین و کامل‌ترین جوابها را در اینجا خواهید گرفت. شما شروع به استفاده کنید ما کمکتون می‌کنیم بعد از مدتی هرگز سراغ چیز جز فدورا نخواهید رفت.

لحن شدید :oops: >:( :(  افتاد اینا کجا بوند من ندیدم.این ادعا یی ایشون هم کمی یک طرفه بوده من سوال هایی کردم که کسی جواب ناد بعد دوباره پرسیدم  و ...تاجواب دادند. 

در کل هم فدورا هم او بو نتو
« آخرین ویرایش: 02 فروردین 1388، 09:16 ب‌ظ توسط ams »
iranfoss.com

آفلاین Armageddon

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #11 : 02 فروردین 1388، 06:53 ب‌ظ »
البته این جوابهایی هست که ایشون فقط به یکی از پست ها دادن. تو انجمن فدورا اگه کلمه اوبونتو رو فارسی و لاتین سرچ کنی هر وقت که ایشون نظر دادن همین طور بوده البته اوپن سوزه هم وضع بهتری نداره.

این هم لینک اون مطالبی که گذاشتم http://forum.fedoraproject.ir/viewtopic.php?f=17&t=31&hilit=saeedi

راستی چرا رو اوبونتو خط کشیدی  ???

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #12 : 02 فروردین 1388، 09:14 ب‌ظ »
همینطوری :D برای قشنگی  خواستم مدل بدم اگر بد شد پاکش میکنم.
iranfoss.com

lomion

• مهمان
« پاسخ #13 : 02 فروردین 1388، 09:40 ب‌ظ »
دوستان لطفا بی دلیل بحث رُ به حاشیه نکشید. قبلا هم این بحث بوده. این موضوع به انجمن فدورا بر می گرده و اگه انتقادی دارید، اونجا انجام بدید. اینجا انجمن اوبونتو هست.
ممنون.

آفلاین sahama

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 784
  • الهی به امید تو!
« پاسخ #14 : 02 فروردین 1388، 09:40 ب‌ظ »
جسارتا عرض می کنم ولی ما داریم تلاش می کنیم که لینوکس (نه صرفا اوبونتو) رو به تمام سیستم های مردم ایران ببریم مسلما فدورا خیلی خوبه ولی کسی که تازه وارد دنیای کامپیوتر یا لینوکس می شه نمی تونه براحتی از اون استفاده کنه این رو بر مبنای تجارب شخصیم و اینکه با افراد زیادی سر و کار داشتم عرض می کنم  من خودوم چندین توزیع رو امتحان کردم شبدیکس اوبونتو سوزه فدورا و ... و مدت زیادی هم هست که دارم از لینوکس استفاده می کنم یعنی از سال ۱۳۸۳ اما برای کاربران اولین چیزی که مهمه اینه که بتونن با سیستم عامل کار کنن و بعد اینکه بتونن با سیستم عامل راحت کار کنن در صد کمی از مردم می خوان از لینوکس به عنوان یه سرویس دهنده استفاده کنن و یا کاربری خاصی با لینوکس داشته باشن برای اونا مهم اینه که کار های زورمره شون رو بتونن با سیستم عامل انجام بدن و اینکه افراد زیادی باشن که بتونن به سوالاتشون جواب بدن! یکی از دوستان من که توسط خود من با لینوکس آشنا شده بود بعد از چند مدت رفته بود سراغ فدورا و چون نتونسته بود از اون استفاده کنه لینوکس رو کنار گذاشته بود! حالا من این فرد رو چجوری هدایتش کنم که یه بار از لینوکس زده شده؟؟؟؟!!!
از طرفی افرادی مثل آقا یا خانم ... که با اوبونتو به عنوان یه تازه کار شروع کردند بعد از مدتی اونقدر توانایی پیدا می کنند که بتونند تواناایی هایی که مثلا فدورا داره رو توی اوبونتو  پیاده سازی کنند و از عهده مشکلاتش بر بیاند!
من خودم اگر بخوام سروری راه اندازی کنم از دبیان استفاده می کنم ولی برای کارای خونگی از اوبونتو و پارسیکس اینا همه سلیقه ایه و هر امکان و توانایی رو روی هر لینوکسی می شه پنیاده سازی کرد به شرطی که اوپن سورس باشه! بحث روی انتخاب توزیع به نظر من بعد از اینکه کاربر بتونه راحت از اون استفاده کنه جدای از اینکه کاربر با لینوکس آشناست یا نه ! تقریبا بی ربطه و بی مورد!! (به عنوان کسی که با هر توزیعی می تونه کار کنه صحبت می کنم)
ولی یه نکته جالب اینکه خود من معمولا بعد از چنین بحث هایی بیشتر مشتاق می شم که مطالب جدید یاد بگیرم شاید بشه گفت که روحیه مبارزه طلبی که برتری جویی که در انسان وجود داره با چنین بحث هایی فعال می شه! و انسان رو به تلاش وا می داره!
حالا بعد از این همه که مطلب منو خونید واقعا هیچ نکته جدیدی در اون نبود غیر  از اینه؟؟!
یا علی