انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: با «کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه» همکاری کنیم (برای رفع فیلتر وب‌گاه‌ها)  (دفعات بازدید: 43581 بار)

0 کاربر و 12 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
به نظر من سیاست های گوگل در این مسائل واقعا عالی هست
این تصویر زیر رو ببینید
شما موقع ثبت نام تو گوگل همه اطلاعاتتون شامل سن و تلفن و ... رو باید بدین و گول زدن گوگل کار سختی هست
قبلا هم در مورد جستجوی مدیریت شده گوگل و قابلیت کنترل والدین گفتم
به نظر من که این سیاست واقعا جواب میده

ادرس این فیلم شبیه این هست youtube.com/v?id=jhsk   خب حالا ادرس رو به این تغییر بده youtube.com/v/jhsk یعنی بعد .com یک /v/ بزار

و تمام علامت اینارو بردار و اون حروف رو بزار مثلا jhsk من گزاشتم

دور زدنش هم سخت نیست  8) :o :D ;D ;)
دوست عزیز ممنون
من 20 سالمه و هیچ محدودیتی مدارم از طرف گوگل الان هم خارج شدم عکس گرفتم که نمونه قرار بدم
به نظر شخصی من آدمی به سن من نیازی به کنترل نداره
بچه نابالغ که اینم من نگفتم عدد 13 رو و خیلی جاها اینجوری تقسیم بندی کردن و بعد 13 کم کم انسان بالغ میشه و در 16تا 18 دیگر به تکامل اخلاقی میرسد و از 21 به بعد دیگه هیجانات جوانی هم فروکش کرده و شخص خودش صاحب نظر میشه در خیلی حوزه های اخلاقی و دیگه من به خودم و کس دیگه حق نمیدم یه آدم 21 ساله رو محدود کنه البته از نظر اطلاعاتی منظورم هست سو تفاهم نشه !
این ایراد هم که در گوگل گفتین بهتره گزارش بدین تا اصلاحش کنن !
قطعا یک بچه 9 ساله که اصلا نیاز جنسی نداره و توان جنسی نداره نباید همچین محتوایی ببینه چون به صورت خشونت و جنایت درک میکنه همچین چیز هایی رو و درش بسیار تاثیر بدی میزاره
---
در کل نظر من این هست که یک سیستمی ایجاد بشه که انسان ها رو بر اساس سنی محدود کنه که کودکان از محتوای بد آسیب نبینن و با فیلتر کردن محتوا برای همه مخالف هستم
حالا میشه مثلا یک گزینه اضافه داشته باشه که مثلا شخصی که اعتقادات خاص داره هم بتونه از این محتوای ایمن استفاده کنه
و با محدود کردن اطلاعاتی انسان های بزرگ و بالغ کاملا مخالفم
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین بخند

• Full Member
  • *
  • ارسال: 248
    • iran.ir
به نظر من سیاست های گوگل در این مسائل واقعا عالی هست
این تصویر زیر رو ببینید
شما موقع ثبت نام تو گوگل همه اطلاعاتتون شامل سن و تلفن و ... رو باید بدین و گول زدن گوگل کار سختی هست
قبلا هم در مورد جستجوی مدیریت شده گوگل و قابلیت کنترل والدین گفتم
به نظر من که این سیاست واقعا جواب میده

ادرس این فیلم شبیه این هست youtube.com/v?id=jhsk   خب حالا ادرس رو به این تغییر بده youtube.com/v/jhsk یعنی بعد .com یک /v/ بزار

و تمام علامت اینارو بردار و اون حروف رو بزار مثلا jhsk من گزاشتم

دور زدنش هم سخت نیست  8) :o :D ;D ;)
دوست عزیز ممنون
من 20 سالمه و هیچ محدودیتی مدارم از طرف گوگل الان هم خارج شدم عکس گرفتم که نمونه قرار بدم
به نظر شخصی من آدمی به سن من نیازی به کنترل نداره
بچه نابالغ که اینم من نگفتم عدد 13 رو و خیلی جاها اینجوری تقسیم بندی کردن و بعد 13 کم کم انسان بالغ میشه و در 16تا 18 دیگر به تکامل اخلاقی میرسد و از 21 به بعد دیگه هیجانات جوانی هم فروکش کرده و شخص خودش صاحب نظر میشه در خیلی حوزه های اخلاقی و دیگه من به خودم و کس دیگه حق نمیدم یه آدم 21 ساله رو محدود کنه البته از نظر اطلاعاتی منظورم هست سو تفاهم نشه !
این ایراد هم که در گوگل گفتین بهتره گزارش بدین تا اصلاحش کنن !
قطعا یک بچه 9 ساله که اصلا نیاز جنسی نداره و توان جنسی نداره نباید همچین محتوایی ببینه چون به صورت خشونت و جنایت درک میکنه همچین چیز هایی رو و درش بسیار تاثیر بدی میزاره
---
در کل نظر من این هست که یک سیستمی ایجاد بشه که انسان ها رو بر اساس سنی محدود کنه که کودکان از محتوای بد آسیب نبینن و با فیلتر کردن محتوا برای همه مخالف هستم
حالا میشه مثلا یک گزینه اضافه داشته باشه که مثلا شخصی که اعتقادات خاص داره هم بتونه از این محتوای ایمن استفاده کنه
و با محدود کردن اطلاعاتی انسان های بزرگ و بالغ کاملا مخالفم

من کلی گفتم

ولی مثلا یه سیستم مثل گوگل کاردرستی کرده این رو راه اندازی کرده بخصوص اینکه با شماره تلفن همراه و .. باید وریفای انجام بشه
ولی اینجوری هم میشه دورش زد دیگه

حالا به نظر من شرکت ایکان باید همچین کاری بکنه یعنی قبل از اینکه طرف به سایت وارد بشه یک سیستم مثل ssl داشته باشه که روی مرورگر تنظیم بشه و توی اون اطلاعات طرف وجود داشته باشه مثل سن و مذهب و .. و وقتی وارد یک سایت میشه وب سرور اول اون رو چک کنه و اگه صلاحیت داشت صفحه رو باز کنه  مثلا گفتم ها کارهای دیگه هم میشه کرد ولی این رو کودکان گفتم مثلا تبلت دست بچه ها زیاد شده مثلا بچه 5 ساله داره بازی میکنه و اگر به اینترنت وصل باشه هر تبلیغی که فکرشو بکنی براش میاد !!!!!!‌  مثلا گوگل پلی واسه ایرانیا شما کافیه صفحه اولش رو خوب ببینی یا مثلا پربازدید هاشو ...  :o

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
بعلت اینکه این چندروز کسی پستی نزاشته ::) =>  نتیجه میگیرم همه با فیلترینگ اخلاقی موافقیم ::)  ;) ::) و فقط سر روش انجامش یه مقدار اختلاف نظر و اختلاف سلیقه وجود داره  ;D

من هم تقریبا با پیشنهادات آوا و noobs موافقم و اونا اجرا پذیر هم میدونم :)
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
نتیجه میگیرم همه با فیلترینگ اخلاقی موافقیم
نتیجه‌تون اشتباهه :)

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *

سلام نیکسوئن جان
ببخشید دیدم نیستی تو بحث ها اشتباها برداشت کردم ک لابد موافقی .... پوزش میطلبم ... :)

اصلا آقا به اینگونه تصحیح میشود { 1 -  همه } موافقند.. ::)
کس دیگه ای هم هست بگه  ;)

آفلاین سید اشرار

• Full Member
  • *
  • ارسال: 139
بعلت اینکه این چندروز کسی پستی نزاشته ::) =>  نتیجه میگیرم همه با فیلترینگ اخلاقی موافقیم ::)  ;) ::) و فقط سر روش انجامش یه مقدار اختلاف نظر و اختلاف سلیقه وجود داره  ;D

من هم تقریبا با پیشنهادات آوا و noobs موافقم و اونا اجرا پذیر هم میدونم :)
هیچ وقت سعی  نکن عمله ظلم بشی

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *

دوستان کلمه ی ظلم هم به لغاتی که باید معنا شه اضافه کنن...
پیش بینیم داره به حقیقت میپیونده :) فک کنم داریم به تعریف کردن هدف خلقت و هدف زندگی نزدیک میشیم :)

@ممدرضا
تا تعریف ظلم چی باشه؟؟

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila

سلام نیکسوئن جان
ببخشید دیدم نیستی تو بحث ها اشتباها برداشت کردم ک لابد موافقی .... پوزش میطلبم ... :)

اصلا آقا به اینگونه تصحیح میشود { 1 -  همه } موافقند.. ::)
کس دیگه ای هم هست بگه  ;)
-۲ کن  ;D
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
-۲ کن  ;D

چشم عزیزم
فقط چرا شما تو بحث  نبودی و دفاع نمیکنی از عقیده ت؟؟

پس لطفا دلایلت رو هم بیار!! البته اگه متفاوت تره :)

شد: { 2 - همه}   ;D

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
-۲ کن  ;D

چشم عزیزم
فقط چرا شما تو بحث  نبودی و دفاع نمیکنی از عقیده ت؟؟

پس لطفا دلایلت رو هم بیار!! البته اگه متفاوت تره :)
گفتنی ها رو دوستان گفتن ، بهتر از من
نمبخواستم حرفای تکراری بزنم

ولی اعتراف میکنم یکی از بهترین تاپیک هایی هست که تا حالا دیدم

-۲ کن  ;D
شد: { 2 - همه}   ;D
نمیشه که اینوری قضاوت کرد
خوب منم از اون طرف میشمارم  ;D
شما موافقید ؟ بفرمایید :
 { ۱ - همه } مخالفند
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253

دوستان کلمه ی ظلم هم به لغاتی که باید معنا شه اضافه کنن...
پیش بینیم داره به حقیقت میپیونده :) فک کنم داریم به تعریف کردن هدف خلقت و هدف زندگی نزدیک میشیم :)

@ممدرضا
تا تعریف ظلم چی باشه؟؟
شما طعام فرهنگی (فرمول فکر کردن و پس زمینه (ناخودآگاه ) ) را برای فرد تامین کن بعد اعداد را به او بده نتیجه همان پاسخی خواهد بود که تو میخواهی .   این افکاری که در انجمن مشاهده میکنید نتیجه کار فرهنگی بسیار ضعیف ما و کار فرهنگی قوی و هوشیاری بیگانگان است . انها موفق شده اند بنیادی ترین تفکرات و حتی معیار حق و باطل را در ذهن جامعه تغییر دهند .  الان به جایی رسیده ایم که در مورد اخلاق نیکو هم به توافق نمیرسیم چون ایدولوژی و ناخوداگاه هموطنانمان تغییر کرده است .   
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
خوب یه سوال... فرض کن به این نتیجه رسیدیم که همه ی ما با نبود محتوای غیر اخلاقی موافقیم... (واقعا هم ته دلمون همین طوره نه؟! (حداقل برای بعضی ها بود!))
خوب حالا ممکنه تو به هر چیزی که دلت بخواد بگی غیر اخلاقی... اما عده ای باهات مخالف باشن...
و اون جا اتفاق بد رخ می ده که تو قدرت تحمیل نظرت به دیگران رو هم داشته باشی...
پس احتمالا همه موافق باشن که مسئله این نیست که ما چی می خوایم... مسئله اینه که چه طور بهش برسیم... درسته؟!
Void Linux + XFCE

آفلاین ava

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1330
ظلم = گرفتن حق دیگران
فیلترینگ = گرفتن حق آزادی
فیلترینگ = ظلم
از کلمات مناسب هم استفاده کنید !
« آخرین ویرایش: 18 تیر 1393، 06:30 ق‌ظ توسط ava »
صدای پلیس : هاپ هاپ

آفلاین بخند

• Full Member
  • *
  • ارسال: 248
    • iran.ir
لطفا یکی سایت pastebin رو هم بگه بهشون !

یه زمانی ما گفتیم انگار یوزر نیم پسورد های سایت هایی که باید یک لار بدی تا بری توش رو کش میرفتن و تو pastebin میزاشتن خخخ

ایران هم برداشته فیل کرده

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
ظلم به دیگران: این قسم نیز دارای مصادقی فراوانی است. از جمله: ظلم مالی، که شامل پایمال کردن حق مالی یک انسان یا یک جامعه می‌باشد و یا ظلم جانی که این­گونه تجاوز و ستمکاری از وارد کردن یک جراحت کوچک بر بدن تا کشتن یک یا چند انسان را شامل می‌شود و یا ظلم اعتباری که همان تجاوز به حقوق اعتباری انسانهاست و نیز مصادیق دیگر ظلمها.
فیلترینگ اخلاقی مصداق ظلم نیست.
« آخرین ویرایش: 18 تیر 1393، 08:12 ب‌ظ توسط محمودی فرد »
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .