انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: مشکلات انجمن + راه‌حل‌های خود را این‌جا گزارش دهید.  (دفعات بازدید: 45555 بار)

0 کاربر و 6 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین elmi.alireza70

• Full Member
  • *
  • ارسال: 209
  • سوال پرسیدن عیب نیست؛ ندانستن عیب است.
    • دانشنامه آموزشی رسم بنفش
لطفا برای بالا بردن امتیاز خود در سایت از دادن جواب های محاوره ای اجتناب شود چراکه نظم تاپیک ها بهم میریزد و سعی شود چند موضوع مرتبت را جمع بندی کرده و یه چیز درست درمون در اختیار دیگران و علاقمندان به لینوکس ارائه شود.

ممنون از کسانی که بانی این جمع صمیمی و علمی هستند.
دانشنامه آموزشی رسم بنفش
http://rasmebanafsh.ir/

آفلاین !

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 586
  • Don't Panic!
    • مانیتورینگ سایت
لطفا برای بالا بردن امتیاز خود در سایت از دادن جواب های محاوره ای اجتناب شود چراکه نظم تاپیک ها بهم میریزد و سعی شود چند موضوع مرتبت را جمع بندی کرده و یه چیز درست درمون در اختیار دیگران و علاقمندان به لینوکس ارائه شود.

ممنون از کسانی که بانی این جمع صمیمی و علمی هستند.

انجمن سیستم امتیاز دهیش خیلی وقت پیشا جمع شد و سیستم رتبه بندی یا امتیاز دهی به کاربر نداره دیگه
I just felt like running

Altern AI Directory --- GitHub

آفلاین Ma3X

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 877
  • It is Matrix
    • ماتریکس. آی آر
من تا الان سکوت کردم، ببینم این مشکل تا کجا می‌تونه پیش بره اما گویا قرار نیست به این سادگی‌ها حل بشه...
مشکل من (و خیلی از دوستان خوبم که متاسفانه الان فعالیت‌شون تقریبا به صفر رسیده) افزایش تعداد یک سری کاربر بیمار مثل این (و جدیدا :| این دوست‌مون) هستش که تقریبا همیشه با قصد جلب توجه در مورد هر مسئله تخصصی نظر می‌دن و عموما هم پاسخ‌شون غلط هست؛ در نتیجه سطح انجمن چه از نظر کیفی چه ادبی به حد قابل توجهی افت کرده...

سوالی که برای من (و احتمالا تعدادی کاربر دیگه) مطرح هست اینه که واقعا مدیران و گردانندگان مجموعه اوبونتو ایران، هیچ برنامه‌ای برای این مشکل ندارند؟!

آفلاین سالار مقدم

• *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
من هم با ماتریکس موافقم.
تازه بدتر از جواب های اشتباهشون پافشاری روی جوابشون هست، حالا شما تا صبح با منبع و ... بگو حرفت اشتباهه، مگه رضایت میده؟!
مشکل دیگه هم اینه که با بعضی تایپیک های بیهوده و اغتشاش زا برخورد نمیشه، موضوعاتی کاملا بی ربط با موضوع انجمن یا بی محتوا.

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
سوالی که برای من (و احتمالا تعدادی کاربر دیگه) مطرح هست اینه که واقعا مدیران و گردانندگان مجموعه اوبونتو ایران، هیچ برنامه‌ای برای این مشکل ندارند؟!
حل این مشکل سخته، چون ما نمی‌تونیم بخاطر جواب اشتباه دادن، کسی رو از انجمن بیرون بندازیم و همون کاربر اول که نام بردید ۴-۵ تا کاربر جدید درست کرده بود و هر دفعه با یک کاربر دیگه میومد. در نتیجه تنها منع کردن اون‌ها هم نتیجه نداره.

شما پیشنهادی برای حل این مشکل دارید؟

آفلاین Ma3X

• *
  • ارسال: 877
  • It is Matrix
    • ماتریکس. آی آر
تنها چیزی که می‌دونم اینه که برخورد گازانبری احتمالا نتیجه عکس می‌ده. ایده‌ای هم هنوز ندارم که عملی باشه، هدفم از ارسال اون پست این بود که بدونم تیم مدیریت برنامه‌شون چیه ولی حالا که مطرح شد دوستان هم اگر ایده‌ای دارن لطف می‌کنن بیان کنن. (:

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
پیشنهادی که من می‌تونم بدم اینه که ارسال‌هاش مدیریت بشه
بفرسته اگه مرتبط باشه که هیچ ناظم‌ها تایید می‌کنن در غیر این‌صورت اگه نامربوط و ترول‌بازی باشه پستش قرار نخواهد گرفت

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
پیشنهادی که من می‌تونم بدم اینه که ارسال‌هاش مدیریت بشه
نتیجه این، ساخت یک کاربر جدید و فعالیت با اونه :) قبلا تست شده.

آفلاین ارباب!

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 448
حالا من نمی دونم این دوستان چه کاری کردن که مستحق کنترل شدن باشن! ولی تا وقتی که توهین به کسی نمی کنن یا آشکارا قوانین انجمن رو نقض نمی کنن... بذاریم فعالیت کنن... خوب می تونیم ما کاری نداشته باشیم... چرا سانسور کنیم یا جلو شون رو بگیریم... ما که حکومت نیستیم...!
Void Linux + XFCE

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
حالا من نمی دونم این دوستان چه کاری کردن که مستحق کنترل شدن باشن! ولی تا وقتی که توهین به کسی نمی کنن یا آشکارا قوانین انجمن رو نقض نمی کنن... بذاریم فعالیت کنن... خوب می تونیم ما کاری نداشته باشیم... چرا سانسور کنیم یا جلو شون رو بگیریم... ما که حکومت نیستیم...!
یه مثال می‌زنم و دوست دارم جوابتو بدونم
فکر کن ۴راه ولی‌عصر وایستادی و از یکی می‌پرسی آقا میدون ولی‌عصر می‌خوام برم .کجا باید برم.طرف هم به جای اینکه بهت بگه همینو مستقیم برو میرسی بگه این انقلابه تاکسی بگیر مستقیم برو اولین میدون انقلابه اون نه میدون بعدی
چیکارش می‌کنی؟
عملا فرستادتت میدون آزادی به جای ولی عصر
این فرد/افراد هم همینو جورین یه مثال دیگه میگی ls تو ترمینال چی‌چیه میگه ما تو هک به شبه-سیستم مکانیزه برای دستیابی به ریز کد‌های بالارونده از حجم کم‌بایوس دوم سیستم‌های مک که دارای سرریزی بافر‌های کوتاه‌کننده لینک و درمان قطعی کوتاهی قد < :)))> گفته میشه که تحت مجوز دانشگاه علمی‌کاربردی مجازی -غیرحضوری واحد دهلی‌نو ساختمان جنگل‌های بارانی منتشر شده و توی پکیج نرم‌افزاری شرکت قدرتمند اپل منتشر میشه
عملا داره پرت‌وپلا میگه و گمراه می‌کنه
اون موقع باز چیکارش می‌کنی؟:)))
بعد حالا باید ۵۰ نفر بیان ماس‌مالی کنی حرفای ایشون رُ که کلا این اشتباه میگه و فولان .عملاً کار سختیه و از هممون انرژی میگیره
احتمال من اینه این‌تریپ حرف‌ها و کار‌ها  مال یه سری تینیجر ۱۳ الی ۱۶ ساله (غیر سالار‌مقدم :))  ) هست که  از فرحزاد، ف‌ ش رو می‌دونن و برات خاطرات سال ۳۲شونو از فرحزاد تعریف می‌کنن.ادعای و غرور کاذب دارن و اصولا نمی‌شه کاریش کرد چون تو سن بلوغ هستن و این رفتار‌های غیر طبیعی تو این سن و سال متداول هست و یه جورایی نهادینه شده
باید یه جورایی کنترل بشن تا بلا سر خودشون/ما/انجمن نیارن چون به شدت تو این سنین احساسی عمل می‌کنن
موفق باشین

آفلاین abedzadeh

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1597
  • aliila
مگه سالار خان چند سالشونه؟
به گروه کاربران اوبونتوی ایرانی در جامعه ی استیم بپیوندید
http://steamcommunity.com/groups/Ubuntu-Iran
بازی های تحت پوشش : Dota2

آفلاین سالار مقدم

• *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
مگه سالار خان چند سالشونه؟
سالار مقدم
نامب جوابت رو خوب داد، یه جواب هایی میدن که تا سه ماه تو شوکی! طرف میگه جی دی امم کرش می کنه طرف میگه دسکتاپت رو دوباره نصب کن،  یکی دیگه میگه گراب رو آپدیت کن، اون یکی میگه با روت اجراش کن، یکی میگه توزیعت رو عوض کن، اون یکی میگه لینوکس بده بی اس دی نصب کن، یکی میگه ولش کن بیا رکورد بشکنیم :|، اون یکی بحث بیسکوییت میکشه وسط و ...

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *

آفلاین Rezwan.Derakhshan

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 93
ببخشید، من یه چیزایی برام مبهمه، می شه راهنمایی کنید؟نمی‌دونستم برای پیدا کردن جواب این سوالا باید چه چیزی رو جست و جو کنم.

روش محروم کردن یک کاربر خاطی برای ادامه ی فعالیت در انجمن یه چیزی شبیه فیلترینگ هست؟

یعنی، مثلا کاربر x تخلفی رو انجام میده، علاوه بر این که حسابش مسدود می شه، ip ایش و حساب ایمیلش هم وارد لیست سیاه می شه، تا اگه دوباره خواست با ساخت یه حساب جدید دوباره فعالیتش رو از سر بگیره، نتونه،

الان این چیزی که من گفتم درسته؟ روش کار همینه؟

اما چون تغییر دادن ip کار سختی نیست، فرد خاطی با تغییر دادن ip ایش و وارد کردن یه ایمیل دیگه، یه حساب دیگه درست می کنه و به فعالیت های خلاف قوانین انجمن ادامه می ده، درسته؟ مشکل الان اینه؟     

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
اون دوست هایی که نام بردید ترول نیستن ، درسته من کارشون رو تایید نمی کنم ولی خوب وقتی کاری خلاف قوانین نشده ما نمی تونیم کاسه داغ تر از آش بشیم ، توصیه می کنم اون دوست هایی که اسمشون برده شد از اخباری که فکر می کنن زیاد مهم نیست اجتناب کنن و نگذارن چون سطح انجمن اگر اومد پایین (که الان تا حدود قابل توجهی اینجوری شده) دودش تو چشم همه می ره ، کاربرهای خوب زیادی ما توی این انجمن از دست دادیم این روند هم باید متوقف بشه نظر من اینه که کاربرها وقتی ثبت نام می کنن مثلا تا ۱۰۰ پست اول بیشتر تحت نظر باشن حالا می تونیم ارسال پست رو محدود کنیم می تونیم فقط پست ها رو نگاه کنیم تا مشکل کاربرهایی که می خوان قوانین رو دور بزنن هم حل بشه !
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ