انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: شبکه اموزش7 برنامه رایانه امروز  (دفعات بازدید: 11058 بار)

0 کاربر و 2 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 250
شبکه اموزش7 برنامه رایانه امروز
« : 08 اسفند 1387، 10:22 ب‌ظ »
سخنرانی امام خمینی را دیدی یا یادتون هست .میگه نمیدونم چی را خودتان بسازید  .وابسته به بیگانه نباشید.خودکافا باشید...... خدا بیامرزدش و اهداف او را انشالاه عملی کند

خوب بگذریم .واقعا باید گریه کرد یا از عصبانیت مرد یا خودکشی کرد.....

برنامه رایانه فردا یاتون هست الان داشتم نگاهش میکردم .یکی بپرسیده بود .با برنامه چی چی کپچر .میشه ویندوز غیر اورجینال. را بدون اجازه ماکروسافت اپدیت کرد. و مجریه هم گفت من تا حالا با این برنامه کار نکردم یا چیزی شبیه این چرا نمیگن این کارا زشته  مجریه هم علنی علام کرد البته بدون اجازه ماکروسافت اپدیت میکنه چرا کاری نمیکنید . زنگی پیامی .. به این برنامه بفرستید  و بگویید نامی از پارسیکس یا شریف یا کارامد یا ابنتو ببرند.بد نیست بخدا.
1000برابر ویندوز اینها امنیت دارند در ضمن ساخت کشور ایران هستند.وابسته به بیگانه نیستند .اگر از سی دی کپی کنید و به دیگری بدهید دزد نیستید.

اینجوری میشه پیشرفت کرد

در ضمن اگر خواستید زنگ بزنید و چیزی بگید شماره برنامه اینه22653226   

یکی هم زنگ زد پرسید  چطوری میتونم ماکروسافت افیس را نصب کنم .مجریه گفت چند صورت داره الان ما اسلاید هاش را نداریم که نشانتون بدیم اما جلسه های بعد اسلاید های نصب ماکرورسافت افیس را اماده میکنم.و توضیح مختصری در باره نصب ماکروسافت افیس داد گفت .یا با اتو را نصب میشه که دکمه ستاب را میزنی .یا کد میخواد...خوب یادم نیست ..اینها هیچی....به تره نگم

بخدا یک لینوکسی اینها را ببینه اتیش میگیره.وقتی لینوکس هست واینها کلمه ای بهتر از این پیدا نکردم ایراد نگیرید قوانین را زیر پا گذاشتم.این کثافت کاری ها را میکنند.اخه چرا

ضمیمه.کاری کنیم در قسمت پرسش و پاسخ یکی از لینوکسی ها زنگ بزنه و کمی از لینوکس  اطلاعات به اینها بده.

ای کاش از ته دل ای ااااااااههههههه میکشم یک کلمه از اوپن سورس یا لینوکس در برنامه شان میاوردنند

این حرف ها را نزدم که بخوام شکایت کنم گفتم بلکه راه حلی پیدا کنیم که اینها از لینوکس هم کمی اموزش بدند یا خودمان در شبکه اموزش یک برنامه اموزشی کامپیوتر ولینوکس درست کنیم

باید اسم این برنامه که در شبکه اموزش پخش میککنند را رایانه دیروز یا رایانه بی ارزش میگذاشتند حالا دوستان چی پیشنهاد میکنند
iranfoss.com

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
پاسخ به: شبکه اموزش7 برنامه رایانه امروز
« پاسخ #1 : 16 اسفند 1387، 11:29 ق‌ظ »
کاش به همین راحتی بود!!
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #2 : 16 اسفند 1387، 08:49 ب‌ظ »
نقل‌قول
در ضمن اگر خواستید زنگ بزنید و چیزی بگید شماره برنامه اینه22653226   

ببخشید شماره صحییح  {{{{{{{{22652636}}}}}}}

من که  هر دفعه هر چقدر زنگ زدم اشغال میداد
iranfoss.com

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #3 : 16 اسفند 1387، 08:52 ب‌ظ »
samal
man ek hafte ba Ubuntu karmikonam
sharmande natonestam farsi ro nasb konam!!!!!!!!!!!!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :oops:
manam az barnamashon, bekhosos mojri shon badam miyad
manam zang mizanam :D ;)

چه  فارسی ابنتو  و کلا لینوکس را حت فارسی میشه  ...بگرد پیدا میکنی جواب را 

نگاه کن  رو پنل کلیک راست میکنی  و  کیبرد را میزنی  بعد تب لیوت   و  ....یادم نمیاد  کمی ور بر یاد میگیری
iranfoss.com

آفلاین Zartosht

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1437
  • جاوید ایران باستان و اندیشه پاک زرتشت
« پاسخ #4 : 17 اسفند 1387، 01:49 ب‌ظ »
samal
sharmande natonestam farsi ro nasb konam!!!!!!!!!!!!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :oops:
نگاه کن  رو پنل کلیک راست میکنی  و  کیبرد را میزنی  بعد تب لیوت   و  ....یادم نمیاد  کمی ور بر یاد میگیری
جواب سوالات رو اگه میدونین کامل توضیح بدین اگه نمیدونین اصلا نگین!!!
آقا!
این اوبونتو است نه ابنتو!!! زبان من یکی که مو درآورد دیگه باید برم آرایشگاه بدم کوتاهش کنند یه کم!!!
خداحافظی همیشگی من از انجمن اوبونتو ایران با امید پیروزی برای همه دوستان
-------
ما از تبار کوروش و فرزند جمشیدیم / پیروز بی برده ، بت نپرستیدیم

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #5 : 17 اسفند 1387، 09:50 ب‌ظ »
مستر ببخشید  اوبنتو :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
iranfoss.com

آفلاین ناربه

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2033
« پاسخ #6 : 17 اسفند 1387، 10:20 ب‌ظ »
مستر ببخشید  اوبنتو :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

بازم غلطه. اوبونتو

آفلاین فاراب

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1352
  • آزادی
    • پروفایل لینکداین
« پاسخ #7 : 18 اسفند 1387، 12:14 ق‌ظ »
samal
نگاه کن  رو پنل کلیک راست میکنی  و  کیبرد را میزنی  بعد تب لیوت   و  ....یادم نمیاد  کمی ور بر یاد میگیری
جواب سوالات رو اگه میدونین کامل توضیح بدین اگه نمیدونین اصلا نگین!!!
آقا!
این اوبونتو است نه ابنتو!!! زبان من یکی که مو درآورد دیگه باید برم آرایشگاه بدم کوتاهش کنند یه کم!!!

بله. درسته.
 فکر میکنم شما هم بهتره اول یکم در مورد چیزی که میخوای ازش انتقاد کنی یا پیشنهادی بدی بیشتر کسب اطلاعات کنی دوست من. ;) اگر شما در اون برنامه این انتقاد رو میکردید، احتمالا در جمله‌های اولتون هر کسی متوجه میشد که «ماکروسافت» غلطه و درستش «مایکرو‌سافت» هست. اساسا این دو معنی نه تنها هیچ شبهاهتی بهم ندارنن، بلکه کاملا متضاد هستند. و این کار رُ بدتر میکرد.
همین‌طور در مورد تلفظ اوبونتو.
Godisnowhere

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #8 : 18 اسفند 1387، 12:54 ق‌ظ »
 :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:    حالا من اینو چیکار کنم پاکش کنم یانه؟؟
iranfoss.com

آفلاین ams

• Sr. Member
  • *
« پاسخ #9 : 18 اسفند 1387، 09:18 ب‌ظ »
شرمنده منو ببخشید اگه اوبونتو را ابنتو نوشتم یا   مایکروسافت را ماکروسافت نوشتم  چون  :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-X :-X :-X
iranfoss.com

آفلاین mahdi67

• Newbie
  • *
  • ارسال: 6
« پاسخ #10 : 20 اسفند 1387، 12:38 ب‌ظ »
 :D
فارسی رو تو Ubuntu نصب کردم .متشکرم
باقی سوال و جوابها ، گیج میشم توی این فروم ها نمیدونم با من هستید خانوم من فکر نکنم کلمه ای رو بد تایپ کرده باشم؟؟؟ :o

آفلاین armanhatef

• Newbie
  • *
  • ارسال: 1
پاسخ : شبکه اموزش7 برنامه رایانه امروز
« پاسخ #11 : 10 تیر 1393، 04:21 ق‌ظ »
با سلام به دوستان عزیز که از برنامه رایانه امروز انتقاد داشتند.البته من نتونستم تاریخ این انتقادات رو پیدا کنم.من محسن موسوی مجری برنامه رایانه امروز بعد از جناب آقایان مهدی سروری و اقای مسعودی هستم.یعنی بعد از سال نو در سال 90 .ولی این مطلب رو کلی عرض می کنم که همه بدونند...
اینکه دوستان انتقاد داشتند که چرا مجری کامل جواب نمی دهد و یا اینکه در خصوص مطالب گفته شده در خصوص آپدیت ویندوز به راحتی کلمه آپدیت غیر اورجینال را به زبان آورده اند باید عرض کنم:عزیزی که ادعای روشنفکری داری و فکر می کنی که عالم بر همه علوم کائنات هستی این رو بدون هر زمان تونستی پای به اون مرحله ای بذاری که جلوی دوربین زنده تلوزیون بری و به اون جایگاه رسیدی حق داری راجع به کسانی که جلوی دوربین بودند حرف بزنی.وقتی نمی دونی فضای اونجاچطوریه لطفا دست از تمسخر و اهانت به هموطن خودت بردار.اگر نیازی به تعامل در خصوص یک علم داری خیلی راحت ایمیل من هست ، بیا و حرفهات رو فقط راجع به علم کامپیوتر در اونجا بزن تا ببینی همت یعنی چه.الان نزدیک به چند سال است که برنامه رایانه امروز به اتمام رسیده ولی یک مجری مثل من هنوز در ایمیل خود پاسخ هزاران کاربر رایانه را می دهد تا این علم به درستی در میان هموطنان نشر پیدا کند و کاربران صادق اسیر کسانی مثل تو نشوند.لینوکس رو تو ساختی که اینقدر پرچم ادعا برداشتی؟؟؟من که 22 سال است در رشته CCNA و برنامه نویسی وب کار می کنم و یکی از برترین برنامه نویسان در زمینه جوملا و دیگر برنامه های PHP هستم هنوز ادعا نمی کنم که جوملا را من ساختم.یه طوری حرفتو بزن که چهار تا آدم باسواد در این زمینه بتونن باور کنن.چند درصد مردم از نرم افزارهای اپن سورس اطلاع دارند که اینقدر فریاد برآوردی؟؟؟؟؟پس چرا در این گوشه خلوت.؟چرا همان موقع در برنامه زنگ نزدی و پیشنهاد بدی اگر تو صالح مردم هستی؟؟؟یه مقدار بیشتر فکر کن و یادت باشه هزاران نفر هم هستند که روزی تو رو قضاوت کنند....

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
« پاسخ #12 : 10 تیر 1393، 11:23 ق‌ظ »
سلام دوست عزیز، تاریخ این تاپیک مربوط به سال ۱۳۸۷ است! یعنی تقریباً ۶ سال پیش.

آفلاین رضا مظاهری

• Full Member
  • *
  • ارسال: 120
  • من چون تو بُدم * تونیزچون من باشی
« پاسخ #13 : 13 تیر 1393، 08:50 ب‌ظ »
با سلام به دوستان عزیز که از برنامه رایانه امروز انتقاد داشتند.البته من نتونستم تاریخ این انتقادات رو پیدا کنم.من محسن موسوی مجری برنامه رایانه امروز بعد از جناب آقایان مهدی سروری و اقای مسعودی هستم.یعنی بعد از سال نو در سال 90 .ولی این مطلب رو کلی عرض می کنم که همه بدونند...
اینکه دوستان انتقاد داشتند که چرا مجری کامل جواب نمی دهد و یا اینکه در خصوص مطالب گفته شده در خصوص آپدیت ویندوز به راحتی کلمه آپدیت غیر اورجینال را به زبان آورده اند باید عرض کنم:عزیزی که ادعای روشنفکری داری و فکر می کنی که عالم بر همه علوم کائنات هستی این رو بدون هر زمان تونستی پای به اون مرحله ای بذاری که جلوی دوربین زنده تلوزیون بری و به اون جایگاه رسیدی حق داری راجع به کسانی که جلوی دوربین بودند حرف بزنی.وقتی نمی دونی فضای اونجاچطوریه لطفا دست از تمسخر و اهانت به هموطن خودت بردار.اگر نیازی به تعامل در خصوص یک علم داری خیلی راحت ایمیل من هست ، بیا و حرفهات رو فقط راجع به علم کامپیوتر در اونجا بزن تا ببینی همت یعنی چه.الان نزدیک به چند سال است که برنامه رایانه امروز به اتمام رسیده ولی یک مجری مثل من هنوز در ایمیل خود پاسخ هزاران کاربر رایانه را می دهد تا این علم به درستی در میان هموطنان نشر پیدا کند و کاربران صادق اسیر کسانی مثل تو نشوند.لینوکس رو تو ساختی که اینقدر پرچم ادعا برداشتی؟؟؟من که 22 سال است در رشته CCNA و برنامه نویسی وب کار می کنم و یکی از برترین برنامه نویسان در زمینه جوملا و دیگر برنامه های PHP هستم هنوز ادعا نمی کنم که جوملا را من ساختم.یه طوری حرفتو بزن که چهار تا آدم باسواد در این زمینه بتونن باور کنن.چند درصد مردم از نرم افزارهای اپن سورس اطلاع دارند که اینقدر فریاد برآوردی؟؟؟؟؟پس چرا در این گوشه خلوت.؟چرا همان موقع در برنامه زنگ نزدی و پیشنهاد بدی اگر تو صالح مردم هستی؟؟؟یه مقدار بیشتر فکر کن و یادت باشه هزاران نفر هم هستند که روزی تو رو قضاوت کنند....
من درمورد این برنامه یا سایر برنامه های تلویزیونی و ماهواره ای نظری ندارم ولی ادبیات کسی که میگه مجری یه تلویزیون دولتی است که بصورت انحصاری داره برنامه تلویزیونی تولید و پخش میکنه نگران کننده و تاسف باره. اصولن کسی که توی یک چنین "جایگاهی" قرار میگیره و این همه زحمت بخودش میده که این علم رو بدرستی میان هموطنانش نشر بده چرا باید اینقدر از قضاوت شدن اون هم توسط یک اقلیت در یک گوشه خلوت آشفته بشه؟
من چون تو  بُدم * تونیزچون من باشی

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
« پاسخ #14 : 13 تیر 1393، 10:10 ب‌ظ »
سلام
اقا این زیرخاکی رو کی پیدا کرده.
دمش گرم واقعا
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.