انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: دانلود منجر PersianDM ورژن 931207 با رفع باگ های ورژن قبل و بهبود عملکرد  (دفعات بازدید: 49941 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
خیلی باحاله علیرضا اگه بشه شاید بتونم با کیوت اوکی ترش بکنم ;)
یه کم صبر کن ورژن بعدی رو بدم چون این ورژن یه سری نقطه ضعف داره بعد خوشحال میشم بیفتی به جونش :)
کلا از همه رفقا تو این زمینه حمایت میکنم
:D

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
علیرضا جان
یه صدا هم بهش اضافه کن برا راب شدن یا کامل شدن دانلودها
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
علیرضا جان
یه صدا هم بهش اضافه کن برا راب شدن یا کامل شدن دانلودها
چشم ;)

شاید از این بتونید در برنامه استفاده کنید.

ممنون بسیار مفید بود

آفلاین احسان☺ -

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 937
  • !no power geek
من هم امتحان کردم.خوب بود.دوستان توضیح دادند.من هم یه پیشنهاداتی بدم.:)هر بار که یه عملیات لغو میشه برنامه هم بسته میشه که یه خورده اذیته.اگه برنامه باز بمونه(یا دوباره باز بشه) خیلی بهتره.
فکر نمیکنید این مدل توسعه یه خورده سخته برای تغییرات بعدی؟اگه بخواید از یه چیزی مثل کیوت استفاده کنید و با همین روش رابط رو پیاده سازی کنید،مجبور میشید که اکثریتش رو از اول بنویسید.(البته همه کد ها رو نخوندم:) )
راجع به رابط کاربریش فکر میکنم اگر یه آیکون تو قسمت تری داشت که از اونجا میشد باهاش کار کردمثلا پیشرفت رو با یه progress bar نشون بده و چند تا کلید هم داشته باشه برای افزودن دانلود و توقف و... خیلی بهتر میشه. فرضا با زدن افزودن دانلود همین کادری که الان داره برای گرفتن لینک باز بشه. دیگه احتیاجی هم به ترمینال نیست.توسعه ساده تر هم میشه و دیگه نیازی نیست همین کادر و... رو با کیوت پیاده سازی کرد.در واقع اصل برنامه تغییر نمیکنه فقط یه تغییرات جزیی میخواد.(منظورم اینه که برنامه صفحه اصلی نداشته باشه و کنترل این کادر ها+وظیفه ترمینال تو تری باشه.احتمالا برنامه هم زیبا تر میشه.)
در کل دستتون درد نکنه خیلی خوبه.:)

یه سوال چرا فقط از توی home کار میکنه؟
« آخرین ویرایش: 18 اردیبهشت 1393، 11:57 ق‌ظ توسط احسان☺ »

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
من هم امتحان کردم.خوب بود.دوستان توضیح دادند.من هم یه پیشنهاداتی بدم.:)هر بار که یه عملیات لغو میشه برنامه هم بسته میشه که یه خورده اذیته.اگه برنامه باز بمونه(یا دوباره باز بشه) خیلی بهتره.
فکر نمیکنید این مدل توسعه یه خورده سخته برای تغییرات بعدی؟اگه بخواید از یه چیزی مثل کیوت استفاده کنید و با همین روش رابط رو پیاده سازی کنید،مجبور میشید که اکثریتش رو از اول بنویسید.(البته همه کد ها رو نخوندم:) )
راجع به رابط کاربریش فکر میکنم اگر یه آیکون تو قسمت تری داشت که از اونجا میشد باهاش کار کردمثلا پیشرفت رو با یه progress bar نشون بده و چند تا کلید هم داشته باشه برای افزودن دانلود و توقف و... خیلی بهتر میشه. فرضا با زدن افزودن دانلود همین کادری که الان داره برای گرفتن لینک باز بشه. دیگه احتیاجی هم به ترمینال نیست.توسعه ساده تر هم میشه و دیگه نیازی نیست همین کادر و... رو با کیوت پیاده سازی کرد.در واقع اصل برنامه تغییر نمیکنه فقط یه تغییرات جزیی میخواد.(منظورم اینه که برنامه صفحه اصلی نداشته باشه و کنترل این کادر ها+وظیفه ترمینال تو تری باشه.احتمالا برنامه هم زیبا تر میشه.)
در کل دستتون درد نکنه خیلی خوبه.:)

یه سوال چرا فقط از توی home کار میکنه؟
ممنون از پیشنهاداتت.انشالله توی ورژن بعدی برنامه رابط گرافیکی بهتری میبینی.ولی خب کمی دست برنامه نویس در bash برای رابط گرافیکی بسته هست به هر حال.ولی خب توی بعدی خیلی بهتر خواهد شد و سعی میکنم تا حد امکان پیشنهادات دوستان عزیز رو هم استفاده کنم و واقعا پیشنهادهای خوبی شد و از همه دوستانم ممنونم.توی ورژن بعدی هم انشالله این قضیه home رو هم درست می کنم :)
« آخرین ویرایش: 18 اردیبهشت 1393، 12:27 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 573
بسیار عالی، اما روی گرافیکش بهتره بیشتر کار کنید خیلی تفلونه :D
فقط یه چیزی حالا چرا فارسی کامل کردید؟ فکر نمیکنی انگلیسی هم همراش باشه بهتره باشه شاید 2 نفر داشتند رد میشدند خوششون امدند خواستن تستش کنند :D
به هر حال موفق باشید، وقت کنم منم تستش میکنم

آفلاین mh314k

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 70
علیرضا جان من نصب کردم و یه ۹ تا فایل رو دادم بهش و دانلودشون کرد اما معلوم نشد کجا ریختشون  :(
مجبور شدم با کنسول از نو دانلودشون کنم
کجا میریزه وقتی دانلود میکنه؟

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
علیرضا جان من نصب کردم و یه ۹ تا فایل رو دادم بهش و دانلودشون کرد اما معلوم نشد کجا ریختشون  :(
چرا راهنمای وبلاگ رو نمیخونی :)
برو پوشه Downloads که داخل Home هست یه پوشه داخلش هست به نام PersianDM اونجاست فایلهات
اگه از دانلود دسته ای هم استفاده کردی یه فایل تو همون فولدر هست به نام report میتونی بفهمی که کدوم فایلهات با موفقیت دانلود شدند و کدومشون fail شده
« آخرین ویرایش: 19 اردیبهشت 1393، 06:37 ب‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین مجتبی باغبان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 780
اول یه خدا قوت به آقای امیر صمیمی و بعد یه سوال و اون اینکه چرا برنامه ی شما برای خاموش کردن کامپیوتر از ما پسورد ریشه می‌خواد ولی برنامه‌ای مثل kshutdown ازمون پسورد نمی‌خواد؟

آفلاین mh314k

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 70
برو پوشه Downloads که داخل Home هست یه پوشه داخلش هست به نام PersianDM اونجاست فایلهات
اگه از دانلود دسته ای هم استفاده کردی یه فایل تو همون فولدر هست به نام report میتونی بفهمی که کدوم فایلهات با موفقیت دانلود شدند و کدومشون fail شده
داداش علیرضا این بیدقتی من توی خوندن مطالب بلاگت در از بیدقتی تو توی جواب دادن نظر من  ;D ;)
ما ۶ ماه پیش تقاضای بررسی تبادل لینک کردیم با شما کلا نظرمو جند وقت پیش چک کردم نشناختمش از بس تار عنکبوت روش گرفته بود

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
اول یه خدا قوت به آقای امیر صمیمی و بعد یه سوال و اون اینکه چرا برنامه ی شما برای خاموش کردن کامپیوتر از ما پسورد ریشه می‌خواد ولی برنامه‌ای مثل kshutdown ازمون پسورد نمی‌خواد؟
کلا برای shutdown شما باید کاربر ریشه باشی.حالا اگه بخوای یه برنامه بنویسی که بدون پسوورد این کار رو بکنه دو راه معمولش اینه که باید به /etc/sudoer اضافش کنی یا دسترسی shutdown رو در sbin تغییر بدی.هر دو روش مسائل خودش رو داره.من ترجیح دادم این کار رو نکنم و هر بار پسوورد وارد بشه مثل برنامه هایی مثل gparted و ... .البته خبر از kshutdown ندارم

داداش علیرضا این بیدقتی من توی خوندن مطالب بلاگت در از بیدقتی تو توی جواب دادن نظر من  ;D ;)
ما ۶ ماه پیش تقاضای بررسی تبادل لینک کردیم با شما کلا نظرمو جند وقت پیش چک کردم نشناختمش از بس تار عنکبوت روش گرفته بود
کجا؟ندیدمش.کامنتت رو که جواب دادم فکر کنم :D
« آخرین ویرایش: 20 اردیبهشت 1393، 02:01 ق‌ظ توسط علیرضاامیرصمیمی »

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
سلام به همگی دوستان
راستش چند وقت پیش روی فدورا 20 یه اسکریپت خیلی ساده با zenity نوشتم برای aria2 . خیلی ساده بود پس از اجرا یه پنجره در خواست لینک دانلود باز میشد و پس از دادن لینک دانلود در محیط کنسول انجام میگرفت و پس از اتمام کنسول هم متعاقبا بسته میشد . به صورت دستی هم یه ایکون براش درست کردم و به لنچر گنوم شل اضافه اش کردم . خوب بود اما به دلایلی رفتم روی سوزه 13.1 و دیگه حوصله نکردم برم سراغش ، تا اینکه چشمم به این تاپیک افتاد . اول تشکر میکنم از علیرضا به خاطر زحماتش ، علیرضا خان چرا فقط دبین بیس ها را هدف گرفتی ؟ بقیه توزیع ها را هم به حساب بیار .
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
سلام به همگی دوستان
راستش چند وقت پیش روی فدورا 20 یه اسکریپت خیلی ساده با zenity نوشتم برای aria2 . خیلی ساده بود پس از اجرا یه پنجره در خواست لینک دانلود باز میشد و پس از دادن لینک دانلود در محیط کنسول انجام میگرفت و پس از اتمام کنسول هم متعاقبا بسته میشد . به صورت دستی هم یه ایکون براش درست کردم و به لنچر گنوم شل اضافه اش کردم . خوب بود اما به دلایلی رفتم روی سوزه 13.1 و دیگه حوصله نکردم برم سراغش ، تا اینکه چشمم به این تاپیک افتاد . اول تشکر میکنم از علیرضا به خاطر زحماتش ، علیرضا خان چرا فقط دبین بیس ها را هدف گرفتی ؟ بقیه توزیع ها را هم به حساب بیار .
انتقادت صد درصد وارده
چشم
ورژن اول خیلی نقطه ضعف داشت و با فیدبکی که از دوستان گرفتم دارم روش کار میکنم انشالله ورژن های بعدی که کم اشکال تر هست رو برای توزیع های دیگه میدم . این اولی بود و میخواستم صرفا دوستان تست کنند و نظر بدند و راستش انتظار این همه فیدبک مثبت و اقبال به این برنامه رو نداشتم

آفلاین بهروز رمضانی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1111
  • Kakashi Hatake
    • ابونتو نیوز
سلام به همگی دوستان
انتقادت صد درصد وارده
چشم
ورژن اول خیلی نقطه ضعف داشت و با فیدبکی که از دوستان گرفتم دارم روش کار میکنم انشالله ورژن های بعدی که کم اشکال تر هست رو برای توزیع های دیگه میدم . این اولی بود و میخواستم صرفا دوستان تست کنند و نظر بدند و راستش انتظار این همه فیدبک مثبت و اقبال به این برنامه رو نداشتم

اتفاقا این یکی از اون موضوعاتی هست که جای کار زیاد داره .
در یادگیری و استفاده از خط فرمان کوشا باشید چرا که رستگاری شما در آن است.

آفلاین mrmrn

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1490
  • آقا مرتضی
راستی علیرضا یه ایده دیگه:
برنامه میتونه همزمان تو دانلود گروهی چند تا دانلود رو اجرا کنه تا از همه پهنای باند استفاده کنه.
همچنین میتونه ماکزیمم سرعتی که کاربر میخواد رو تعیین کرد
هوشمندانه ترش اینه که میتونه اون دانلود همزمان رو قبلش چک کنه کل پهنای باند چقدره و اگه سرعتش کمتر هست دانلود همزمان رو اجرا کنه وگرنه که همون فایل رو تنها باسرعت ماکزیمم دانلود کنه.
پدرم به رحمت خدا رفتن. شادی روحش صلوات.