انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: سیستم انجمن  (دفعات بازدید: 13419 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 845
  • میلاد فشی
پاسخ : سیستم انجمن
« پاسخ #45 : 16 شهریور 1393، 10:41 ق‌ظ »
این نظرسنجی که کردید بیخود بوده؟ 46 درصد که گفتن وجود داشته باشه؟
به طور کل فکر نکنم هرگونه پیشنهاد و انتقادی به ثمر برسه...
اینجا اکثریت خاص هستند... از چیزایی خوششون نمیاد که همه تو همه جا خوششون میاد...
به نظر من هم مدیران در برابر اعمال تغییرات مقاومت میکنند!!!!!!!!!
دلیلش رو نمیدونم!!!!!
« آخرین ویرایش: 16 شهریور 1393، 10:45 ق‌ظ توسط میلاد فشی »
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین milad.fashi

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 845
  • میلاد فشی
« پاسخ #46 : 16 شهریور 1393، 10:43 ق‌ظ »
وقتی یه مطلبی مینویسی و اصلا Like یا تشکر نمیخوره.میفهمی مطلب به درد نخوری نوشتی و در افکارت تجدید نظر میکنی
نیازی به تشکر نیست.
اگر مطلب به درد نخوری بنویسی همیشه یکی زیر پستت بهت میگه. نمونه های خیلی زیادی از اینگونه افراد بودند که از انجمن رفتند(اخراج نشدند :) ).

تشکر سودی نداره، من ۵۰۰۰ تا تشکرم داشته باشم تو زندگیم تاثیری نمیذاره.

قبلا خیلی در این مورد بحث شده، دلایل خیلی زیادی در این باره وجود داره.

اگه مطلب خنثی باشه.یعنی نه مفید باشه نه مضر نه سودمند.اون وقت کسی هم نه به مدیر گزارش میده و نه ازت انتقاد میکنه.ولی در هر صورت خنثی بوده
ما که عقده تشکر نداریم!!!
تشکر به نظر من برای جداسازی مطالب روز و مفید از مطالب کهنه و خنثی و یا احتمالا به درد نخوره
نویسنده ای که کتابش فروش نره میفهمه استعداد کتاب نویسی نداره
اینجا هم کسی که مطالبش like نخورده.و هرچی نوشته خنثی بوده.سعی میکنه بیشتر شنونده باشه و به جای اظهار نظر بیشتر مخاطب باشه.مگر اینکه واقعا روی موضوع مورد بحث مسلط باشه
مثلا همین حرف های من اگه تشکر زیاد داشته باشه.شما متوجه میشید خیلی ها با این نظرمن موافقند.و این خودش یه نظر سنجی میتونه باشه.و این طوری احساس نمیشه که من فقط جبهه گیری کردم.و این نظر رو دارم.اگه قراره این حرف ها بی تاثییر باشه.هر چه زودتر مدیران تاپیک رو قفل کنند بهتره.
کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند: کتابهایی که می‌خوانید و انسانهایی که ملاقات می‌کنید. (مک لوهان)
To love GNU/Linux, you don't need to hate Microsoft

آفلاین QSBuntu

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 613
« پاسخ #47 : 16 شهریور 1393، 12:13 ب‌ظ »
حرف شما منو یاد تعداد کمی از دوستان وردپرس باز میندازه که میگن دروپال هیچی نداره و خیلی اشغاله

احساس میکنم این تاپیک دیگه باید بسته بشه
دروپال آشغاله!! جک میگند اونا ..  حداقل قدرتمندی و امنیتش درحد سایت پنتاگون بوده.... پس زیادی نباید این حرفارو جد گرفت!

موافقم دیگه باید بسته شه!
زندگی خواهم کرد... خواهم زیست ... و میجنگم حتی اگر........................

آفلاین مرتضی نظری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 61
  • یک وبلاگ نویس ساده!
    • نُون و قلم
« پاسخ #48 : 16 شهریور 1393، 12:51 ب‌ظ »
اول اینکه دوستان میگن وردپرسی ها میگن دروپال آشغال دارن جک میگن... هیچ کس نگفته دروپال آشغال هست... شاید اینو گفته باشند که از بعضی لحاظ وردپرس سرتره که قاعدتا این هم هست دروپال هم از چند نظر از وردپرس سر تره... ودر ثانی اصلا چه ربطی به اینجا داشت مقایسه دروپال و وردپرس؟

به قول دوستمون یه نکته خیلی قشنگی اشاره کرد... و اونم اینکه این تشکر خودش میتونه یه نظر سنجی باشه.. برای مثال از سر تا ته این تایپیک رو بخونید موافق های تشکر یه چیی گفتن مخالف ها هم یه چیزی... که بر حسب قاعده هیچ کس هم نفهمید کی چی گفته... و کی حرفش از روی جبهه گیری بوده...

فقط چیزی که مشخص هست اینه که مدیران این انجمن یه جوری از تغییر حتی از نوع جزئیش میترسن که انگار قراره با یه غول بی شاخ و دم مبارزه کنند... چه برسه به تغییرات کلی مثل تغییر سیستم کل انجمن... (که فکر کنم این حرفم که گفتم این سیستم باید تغییر داده بشه بیشتر شبیه جک هست!)

نتیجه کلی این تایپیک از نظر مدیران و ناظران:
تا موقعی که با دود میشه با همدیگه در ارتباط بود نیازی به تلفن های هوشمند همراه وجود نداره...

همچنین تا موقعی هم که یه خونه پا برجاست و میتونه سرپا بمونه نیازی به حتی رنگ آمیزی و تر و تمیز کردن خونه هم نیست...

مدیران انجمن حتی حوصله‌ی اینو ندارن که بیان این 2011 پایین رو به 2014 تغییر بدن... منم عجب انتظاراتی دارما!!
خلاصه مطلب این که فهمیدم گمشدم رو تو کجا پیدا کنم... از همون اول میبایست توی xubuntu پیدا میکردم ! توزیع مورد علاقه من اینه بعد از تست چندین توزیع و مصرف چندین گیگ پهنای باند برای دانلود توزیع ها!

آفلاین سید اشرار

• Full Member
  • *
  • ارسال: 139
« پاسخ #49 : 16 شهریور 1393، 01:25 ب‌ظ »
اول اینکه دوستان میگن وردپرسی ها میگن دروپال آشغال دارن جک میگن... هیچ کس نگفته دروپال آشغال هست... شاید اینو گفته باشند که از بعضی لحاظ وردپرس سرتره که قاعدتا این هم هست دروپال هم از چند نظر از وردپرس سر تره... ودر ثانی اصلا چه ربطی به اینجا داشت مقایسه دروپال و وردپرس؟

به قول دوستمون یه نکته خیلی قشنگی اشاره کرد... و اونم اینکه این تشکر خودش میتونه یه نظر سنجی باشه.. برای مثال از سر تا ته این تایپیک رو بخونید موافق های تشکر یه چیی گفتن مخالف ها هم یه چیزی... که بر حسب قاعده هیچ کس هم نفهمید کی چی گفته... و کی حرفش از روی جبهه گیری بوده...

فقط چیزی که مشخص هست اینه که مدیران این انجمن یه جوری از تغییر حتی از نوع جزئیش میترسن که انگار قراره با یه غول بی شاخ و دم مبارزه کنند... چه برسه به تغییرات کلی مثل تغییر سیستم کل انجمن... (که فکر کنم این حرفم که گفتم این سیستم باید تغییر داده بشه بیشتر شبیه جک هست!)

نتیجه کلی این تایپیک از نظر مدیران و ناظران:
تا موقعی که با دود میشه با همدیگه در ارتباط بود نیازی به تلفن های هوشمند همراه وجود نداره...

همچنین تا موقعی هم که یه خونه پا برجاست و میتونه سرپا بمونه نیازی به حتی رنگ آمیزی و تر و تمیز کردن خونه هم نیست...

مدیران انجمن حتی حوصله‌ی اینو ندارن که بیان این 2011 پایین رو به 2014 تغییر بدن... منم عجب انتظاراتی دارما!!
حضرتعالی اون نکته ای رو که باید نمیگیری
ببین توی یه جامعه بزرگ کوچکترین تصمیمات میتونه تغییر بزرگی ایجاد کنه(رجوع به نظریه آشوب)
یه سر به این فروم های زد بزن ببین چه قدر مطلب منتشر میشه فقط واسه یه تشکر (نمونش آشیانه)
درمورد دروپال هم برگرد به صحبت هایی که در مورد smf کردی(یه کم روشون فکر کن)

آفلاین مهیار پژوهان

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
« پاسخ #50 : 18 شهریور 1393، 08:11 ب‌ظ »
من نرم‌افزارهای Message Broad زیادی رو امتحان کردم; از نظر امکانات vBulletin شک نکنید قدرتمندترینه(با این همه باید هزینه لایسنسش رو هم در نظر گرفت)، از نظر کار با دیتا‌بیس phpBB و FUDforum از بیشتر دیتابیس‌ها پیشتیبانی‌ می‌کنن و اگه نگاه کرده باشید؛ بیشتر کسایی که کارآزموده هستن به ظاهر و امکانات آن‌چنانی اهمیتی نمی‌دن(مثلن همین تازگی‌ها که بیشتر حرفه‌ای‌ها به ساخت سایت‌های ایستا گرایش پیدا کردند) چون تنها یک چیز لازم دارن، سادگی و سرعت زیاد که SMF و FlaskBB توی این دو مورد حرف‌اول رو می‌زنن.(اگه سریع ننویسی مطالب قدیمی می‌شه دیگه :))

به نظر من نرم‌افزار این انجمن تنها مشکلش فکرکنم استفاده از SMF 1 هستش، اگه به SMF 2 بروزرسانی بشه، به‌گونه‌ای که سایت سازنده گفته مشکل ویرایشگر هم حل می‌شه.(من فعلن از یه BBcode generator برای لینک و عکس و اینجور چیز‌ها استفاده می‌کنم.)
« آخرین ویرایش: 18 شهریور 1393، 08:25 ب‌ظ توسط مهیار ب. »

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #51 : 19 شهریور 1393، 03:41 ق‌ظ »
آره مثلا همین bbcode چقدر خوبه  :D یه استاندارد هست همه جا هم می شه استفاده کرد اگر خواستی می تونی بهش اضافه کنی و خیلی هم روونه ولی فروم هایی هستن که می تونی توی قسمت پستش قشنگ فایل ویرایش شده برنامه های libreoffice رو کپی کنی توش  :o (اینجا هم می شه البته) ولی خیلی سنگینه. من که خودم خیلی راحتم با bbcode !
الان انجمن سازهای خوب متن باز زیادی هست من fluxbb رو توصیه می کنم البته هنوز توسعه اش به اندازه punbb نرسیده ، هنوز جا کار داره (لااقل واسه یه انجمن فارسی) ولی پایه خوبی داره.
« آخرین ویرایش: 19 شهریور 1393، 03:48 ق‌ظ توسط ح.م »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19692
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #52 : 19 شهریور 1393، 04:02 ق‌ظ »
به نظر من نرم‌افزار این انجمن تنها مشکلش فکرکنم استفاده از SMF 1 هستش، اگه به SMF 2 بروزرسانی بشه، به‌گونه‌ای که سایت سازنده گفته مشکل ویرایشگر هم حل می‌شه.(من فعلن از یه BBcode generator برای لینک و عکس و اینجور چیز‌ها استفاده می‌کنم.)

این انجمن از آخرین نسخه‌ی SMF یعنی ۲.۰.۸ استفاده می‌کنه و همیشه بلافاصله به‌روز می‌شه
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین مهیار پژوهان

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 65
« پاسخ #53 : 19 شهریور 1393، 04:55 ق‌ظ »

این انجمن از آخرین نسخه‌ی SMF یعنی ۲.۰.۸ استفاده می‌کنه و همیشه بلافاصله به‌روز می‌شه

من صدرصد این حرف رو تایید نکردم. :) چون ورژن 2 رو من امتحان نکردم گفتم شاید تغییراتی در ادیتور ایجاد شده باشه، طبق گفته‌های سایت سازنده. بی زحمت توی فوتر اون تاریخ ۱۳۹۱ رو تغییر بدید.

خوش باشید

آفلاین elmi.alireza70

• Full Member
  • *
  • ارسال: 209
  • سوال پرسیدن عیب نیست؛ ندانستن عیب است.
    • دانشنامه آموزشی رسم بنفش
« پاسخ #54 : 19 شهریور 1393، 08:53 ب‌ظ »
چرا از Mybb استفاده نمیکنید؟ امکاناتش بیشتره و آزاد هم هست.

البته از ظاهر این انجمن هم خیلی خوشم میاد ولی بعضی امکانتش ضعیفه مثل ویرایش
دانشنامه آموزشی رسم بنفش
http://rasmebanafsh.ir/

آفلاین مرتضی نظری

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 61
  • یک وبلاگ نویس ساده!
    • نُون و قلم
« پاسخ #55 : 19 شهریور 1393، 10:07 ب‌ظ »
نقل‌قول
چرا از Mybb استفاده نمیکنید؟ امکاناتش بیشتره و آزاد هم هست.
عزیز شما فهش بدین قابل هضم تره تا بگین سیستم رو عوض کنید... بیخیال این سوال بشین خیلی سنگین ترین به نظر من!! ;)
خلاصه مطلب این که فهمیدم گمشدم رو تو کجا پیدا کنم... از همون اول میبایست توی xubuntu پیدا میکردم ! توزیع مورد علاقه من اینه بعد از تست چندین توزیع و مصرف چندین گیگ پهنای باند برای دانلود توزیع ها!

آفلاین elmi.alireza70

• Full Member
  • *
  • ارسال: 209
  • سوال پرسیدن عیب نیست؛ ندانستن عیب است.
    • دانشنامه آموزشی رسم بنفش
« پاسخ #56 : 19 شهریور 1393، 10:22 ب‌ظ »
اگه تو فروم خونده باشید قراره سایت تکونی انجام بدن پس چه بهتره که سیستم قدیم به روز رسانی بشه و بهتر از قبل بشه. من پیشنهاد دادم و بچه های مدیر انجمن باید تصمیم بگیرن ;)
دانشنامه آموزشی رسم بنفش
http://rasmebanafsh.ir/

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4857
  • masoft قدیم
« پاسخ #57 : 20 شهریور 1393، 04:36 ق‌ظ »
اگه تو فروم خونده باشید قراره سایت تکونی انجام بدن پس چه بهتره که سیستم قدیم به روز رسانی بشه و بهتر از قبل بشه.
سیستم انجمن قدیمی نیست و آخرین نسخه از SMF هستش. حالا ممکنه SMF سیستم مورد علاقه تعدادی از کاربران نباشه، ولی خوب سیستمی هست که در حال حاضر بدون مشکل کار می‌کنه و مشکل عمده‌ای باهاش وجود نداره و تعدادی از کاربران از جمله خود من، اون رو به سیستم‌های دیگه ترجیح میدن.

از طرف دیگه، با توجه به کمبودهایی که در بخش‌های دیگه وجود داره، کوچ به یک سیستم دیگه کمترین اولویت رو برای ما داره و در حال حاضر سعی‌مون برای حل مشکلاتی هست که اولویت بیشتری برای ما دارند. البته باید بگم که مشکلاتی مثل ارورهای ۵۰۴ یا کند بودن برخی از بخش‌ها، مستقیما ربطی به SMF نداره و جزئی از قسمت‌هایی هست که داریم برای بهتر شدنش تلاش می‌کنیم.

آفلاین ح.م

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1274
  • دین بدون خرد مانند خرد بدون دین بی معناست
« پاسخ #58 : 28 شهریور 1393، 09:20 ق‌ظ »
احساس میکنم این تاپیک دیگه باید بسته بشه

احساس مبنای خوبی برای تصمیم گیری نیست.
اگر به نظر شما باید این تایپک بسته بشه لطفا بگید بنا بر چه دلیلی (بر طبق قوانین انجمن) و الا این درخواست شما یک  خودخواهی بیشتر نیست.
« آخرین ویرایش: 28 شهریور 1393، 09:24 ق‌ظ توسط ح.م »
عاقبت انحصار شکست و سرانجام کمونیسم گنویی دیکتاتوریست !
الگوی متن باز از هر جهت بر الگوی نرم افزار آزاد رجحان دارد
وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ

آفلاین کیان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2338
« پاسخ #59 : 28 شهریور 1393، 12:27 ب‌ظ »
اگر به نظر شما باید این تایپک بسته بشه لطفا بگید بنا بر چه دلیلی (بر طبق قوانین انجمن) و الا این درخواست شما یک  خودخواهی بیشتر نیست.
چون این تاپیک هیچ حرف حسابی نداره. برگرد پست اول رو بخون.