انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9715 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #135 : 05 اسفند 1400، 10:25 ب‌ظ »
دوستان یک سوال ، چرا باید درحالی که وضعیت کشور رو میبینید بازم بیاید و از سرانش دفاع کنید ؟ چه دلیلی داره ؟ وقتی بی لیاقتیشونو میبینید ، دزدی هاشونو ، حالا چه مسعولین چه رهبر ! چرا ؟ چرا دفاع میکنید از کسانی که چنین وضعیتی رو ساختن ؟
کی اینجا ار همه مسئولین دفاع کرده؟‌بگید تا خودم یقه‌اش رو بگیرم  :D
گفتم ( مسعولین و رهبر )
*مسئولین
من که ندیدم کسی از بقیه مسئولین دفاع کنه. رهبر گفت که فضای مجازی باید مدیریت بشه. خب این خیلی کلی هست مدیریت یعنی چی؟‌ یا مثلا شما میگید آزادی، آزادی چی؟ یعنی همه هر کاری که خواستن بکنن؟
سرعت تایپو میگیره نگه داشتن دکمه ( ی ) واسه تایپ ( ئ ) وگرنه به غلط املاییم اگاهم !
آرچ و گنوم!

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #136 : 05 اسفند 1400، 10:36 ب‌ظ »
باز اونجا هم سند و مدرک ندادی این کار سختی نیست که یه عکس از هر جایی که خواستیم رو بیاریم و بهش بگیم مدرک! (همون جوری که شما ویکی پدیا رو سند و مدرک حساب می کنین شاید این هم یکی دیگه باشه)
خیلی واضح مرجعش رو نوشته بود. مشخصه که حتی نخوندیش. شما برو سرچ کن «روزنامه سازندگی ۲ فروردین ۱۳۹۹ علی مطهری»، ببین چی میاره. اگه تونستی به آرشیو نشریه هم دسترسی پیدا کنی که چه بهتر.
خود روزنامه‌ رو پیدا نکردم ولی یه جای دیگه دیدم. این که صرفا یکی بگه این پیام بیت رهبری بوده (حالا کاشکی یکی می گفت که سابقه درستی داشت) یعنی باید این کار رو بکنن؟ رهبر هم مثل من و شما هم یک نظری داره
متنفر از گنو و FSF

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #137 : 05 اسفند 1400، 10:38 ب‌ظ »
بیخیال دوستان ، ولش کن اصلا ، بحث دیگه ادامه ای نداره ، فقط بیشتر همو ناراحت میکنیم ، ادامش تهی از محتوا و اهمیته ، انرژیمونو هدر ندیم و بریم تا جنگ جهانی سوم شروع نشده ، در کنار اعضای خانواده و بیشتر باهاشون وقت بگذرونیم عزیزان …
خب شما هم می تونی اولین نفری باشی که به حرف خودت عمل کردی
متنفر از گنو و FSF

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #138 : 05 اسفند 1400، 10:42 ب‌ظ »
سید جان. بحث مهم نیست الان. من با شما بحثی نداشتم از اول. شما بودی که سند و مدرک خواستی. هر چی گفتم بحث فایده نداره باز گفتی می‌ترسی و منطق نداری و از این حرفا. وقتی صحبت‌های نایب‌رئیس همون مجلسشون رو فرستادم هم باز یه سری چیزای دیگه بافتی واسه‌م. انگار که نفس بحث کردن برات مهم‌تره از وضعیت کشور و زندگیت.
به هر حال که این دفه دیگه تر و خشک دارن با هم می‌سوزن. شاید پیش خودت بگی «من که مشکلی ندارم و میرم با کد ملی واسه استفاده از اینترنت احراز هویت میشم و یه vpn قانونی هم می‌گیرم و حالشو می‌برم.» اما اینو بدون که یکی یکی دارن حقوق آدما رو ازشون سلب می‌کنن. نوبت خودتم میشه بالاخره. اینا ثابت کرده‌ن واسه «خودی بودن» پشیزی ارزش قائل نیستن و در لحظه حاظرن نزدیک‌ترین و وفادارترین نیروهاشون رو هم طرد کنن. حالا بیا اینجا هی لفظ بیا و واسه من منطق منطق کن. «ها ها کم آوردی کم آوردی» 🙄
اولا سید خودتی !
دوما چی میگی برای خودت ؟؟ من سوالم چی بود ؟ چی داری جواب میدی ؟
من هییییی بگم با طرحی که دادن مخالفم باز حرف خودتو میزنی !
داداش بیخیال من بدم من جیره خورم من بیمنطقم ... ولی برو ببین من چی گفتم
من میگم رهبری ربطی به این مجلسی هایی که طرح صیانت رو نوشتن نداره ! یعنی " توی نوشتن جزییات مدیریت فجازی دالختی ندارد"
تمام حرف من این بود
نمیپذیری ؟ باشه مرسی
ببخشید که من همیشه عادت دارم حتی توی اینستاگرام هم نگاه کنم ببینم یه خبری از یه جایی میدن از کدوم منابع خبری میگن !
ضمنا من نه خودی ام نه نخودی ! نه خیری بهم رسیده نه هیچی !
منم اگر گفتم "کم اوردی " فقط به این خاطر بوده که صاف جواب نمیدی ! میخوام صاف جواب بدی همین ! بت گفتم منبع اون حرفای مطهری رو بزار ! بده ؟ خب نزار ولی خب منم الان چنتا حرف از یه مسئولی میزارم همینجوری هم باید قبول کنی ! بزار مثالی بزنم تا از جای منم بکم نگاه کنی ! شاید درک کردی
اینو بگم این حرفا کاملا دورغن ! فقط میخوام بدونی چه حسی که من به بعضی حرفایی که میگید دارم
ببین :
فرض کن یه طرفدار نظام اینارو برات نقل قول کنه =
نقل‌قول
بایدن : من به خامنه ای ارادت دارم
اوباما : من شب ها قبل از خواب قران میخوانم
ترامپ : امسال در محرم 3 گله گوسفند نذر کردم
خنده ات نمیگیره ؟؟
باور میکنی ؟ صد در صد نمیکنی !
اما بیا فرض بگیریم یکی از اینا حین گفتن این ها فیلم گرفته باشه !
اونوقت بازم خنده داره ! اما چون فیلمه و مستنده باور میکنی !
بازم میگم اینایی که گفتم دروغ ان فقط خواستم بفهمی چرا منبع میخوام !
حالا تو اینا رو از یه طرفدار جناح کقابل شنیدی و برخوردت این بود
خب منم از یه طرف مقابلی دارم اینو میشنوم ! نه به این شدت ولی به هرحال!
صد در صد از روی حس انسان دوستیه که منو نصیحت میکنی ! شک ندارم درش
اما واقعا میگم ... تو زندگیم یاد گرفتم حرف حتی رهبر هم بدون دلیل قبول نکنم !
الان برخورد این اقا رو ببین :
نقل‌قول
دنیا به کسان و ناکسان راضی شد
گوساله خلیفه گشت و خر قاضی شد
خر باش که این جماعت از فرطِ خری
هر کو نه خر است، کافرش می‌خوانند
یکی همین جوری باهات حرف بزنه بدت نمیاد ؟
انتظار داری هرچی گفتی بپذریم ؟
از اول بحث قصد نداشتم یکذره بی ادبی کنم اما یهو شروع شد که نمیفهمی - پول میگیره و...
من اگر میگم منطقی باشید برای همینه ! من هیچ حرفی رو همینجوری نمیپذیرم ! حالا بعضیا اینجا میپذیرن ! به من ربطی نداره
واقعا میگم
اگر بی ادبی کردم معذرت میخوام ! وقتی چیزی از این حرفا به ما نمیرسه چرا بحث کنیم ؟
دوستان یک سوال ، چرا باید درحالی که وضعیت کشور رو میبینید بازم بیاید و از سرانش دفاع کنید ؟ چه دلیلی داره ؟ وقتی بی لیاقتیشونو میبینید ، دزدی هاشونو ، حالا چه مسعولین چه رهبر ! چرا ؟ چرا دفاع میکنید از کسانی که چنین وضعیتی رو ساختن ؟
ببین بالاتر گفتم
تو میگی مسببش اینان من میگم اوکی ! ادعایی میکنی براش دلیل محکم بیار
همین !
الان هم نگاه میکنم ادامه بحث واقعا چیزی جز عصبانیت دو طرف نداره !
بیخیال دوستان ، ولش کن اصلا ، بحث دیگه ادامه ای نداره ، فقط بیشتر همو ناراحت میکنیم ، ادامش تهی از محتوا و اهمیته ، انرژیمونو هدر ندیم و بریم تا جنگ جهانی سوم شروع نشده ، در کنار اعضای خانواده و بیشتر باهاشون وقت بگذرونیم عزیزان …
موافقم
اتفاقا همه این کاراشون (دزدی ها و اختلاص ها)‌ رو فقط و فقط واسه خودی هاشون می کنن و گرنه این همه پول رو می خوان چکار کنن؟
هان ؟؟؟؟

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #139 : 05 اسفند 1400، 10:48 ب‌ظ »
چرا باید یکی این همه دزدی کنه (‌منظورم اونهایی هست که میکنن)  این همه پول رو می خواد چکار کنه؟
متنفر از گنو و FSF

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
« پاسخ #140 : 05 اسفند 1400، 10:52 ب‌ظ »
مشخصه که چقدر شما دنبال نتیجه اید  ;D ;D ;D
کی شما رو گروگان گرفته؟ شما راحت باشین اینترنت قطع نمیشه فوقش اگه شد هم می تونین برین به اون کشور ها گروگان نگیر  \\:D/
این چه منطقیه؟ من دوست دارم توی کشور خودم باشم.
چرا باید برم توی کشوری که فرهنگشون با من فرق می کنه؟
تازه به خواست خود آدم نیست که به راحتی بره اونور آب.
حتما باید ۲ سال بیگاری بکشی و دستشویی بشوری ممم ... ببخشید اشتباه گفتم باید ۲ سال خدمت مقدس سربازی رو بگذرونی و به وطنت خدمت کنی!
تازه خبر های کشته شدن سرباز هارو نخوندین؟ مجرم رو میدن دست سرباز بدون اسلحه بعد مجرم می زنه سرباز بدبخت رو می کشه.
بعد هم بهش مقام شهید رو میدن! شاید خود سربازه دوست نداشته باشه شهید بشه نمیشه بزور بگی برو شهید شو که!
تازه مگه اینجا کشور اسلامی نیست؟ قوانینش نباید بر مبنای اسلام باشه؟
آیا اسلام کسی رو مجبور به کاری می کنه؟
توی سایت کارزار هم کلی از مردم توی نظرسنجی شرکت کرده بودند و موافق بودن که سربازی اختیاری باشه، ولی براشون هیچ اهمیتی نداشته.
تازه بجز سربازی موانع دیگه ای هم برای رفتن هست.

باز اونجا هم سند و مدرک ندادی این کار سختی نیست که یه عکس از هر جایی که خواستیم رو بیاریم و بهش بگیم مدرک! (همون جوری که شما ویکی پدیا رو سند و مدرک حساب می کنین شاید این هم یکی دیگه باشه)
خیلی واضح مرجعش رو نوشته بود. مشخصه که حتی نخوندیش. شما برو سرچ کن «روزنامه سازندگی ۲ فروردین ۱۳۹۹ علی مطهری»، ببین چی میاره. اگه تونستی به آرشیو نشریه هم دسترسی پیدا کنی که چه بهتر.
خود روزنامه‌ رو پیدا نکردم ولی یه جای دیگه دیدم. این که صرفا یکی بگه این پیام بیت رهبری بوده (حالا کاشکی یکی می گفت که سابقه درستی داشت) یعنی باید این کار رو بکنن؟ رهبر هم مثل من و شما هم یک نظری داره
خب دلیل نمیشه بخاطر نظر یک نفر حق بقیه ازشون گرفته بشه.
مردم انسان نیستن؟

چرا باید یکی این همه دزدی کنه (‌منظورم اونهایی هست که میکنن)  این همه پول رو می خواد چکار کنه؟
توی خارج از کشور نگه می دارن برای روز مبادا. (امیدوارم بدونید روز مبادا یعنی چی)
خداحافظ لینوکس!

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #141 : 05 اسفند 1400، 10:58 ب‌ظ »
یعنی اینقدر سختتون میشه؟ واقعا؟!!!
یعنی شما اینقدر هم برای حرفتون ارزش قائل نیستید؟

خب من هم میام میگم از بیت آزادی نرم افزار خبر اومده که خون هر کی ویندوز داره حلاله  :o
روز مبادا یعنی چی؟ وقتی مردن می خوان پولاشون رو توی قبرشون بزارن؟
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 11:01 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #142 : 05 اسفند 1400، 11:02 ب‌ظ »
اقای aminavy
این دیگ چیه ! اینکه شد همون ||هرکی نارحته بره !||
این چه حرفیه اخه !

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #143 : 05 اسفند 1400، 11:03 ب‌ظ »
بالاخره خودشون رو از این بدبختی نجات بدن
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 11:07 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #144 : 05 اسفند 1400، 11:07 ب‌ظ »
مردم انسان نیستن؟
برای همین اختیار دست اون یه نفر نیست و مجلس وجود داره
دنیا به کسان و ناکسان راضی شد
گوساله خلیفه گشت و خر قاضی شد
خر باش که این جماعت از فرطِ خری
هر کو نه خر است، کافرش می‌خوانند
موافق شعر هستم ولی نه با برداشت شما. من اون اکثریتی که شعر گفته رو مردم در نظر میگیرم. تقریبا مثل سریال see
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #145 : 05 اسفند 1400، 11:12 ب‌ظ »
نقل‌قول
تازه خبر های کشته شدن سرباز هارو نخوندین؟ مجرم رو میدن دست سرباز بدون اسلحه بعد مجرم می زنه سرباز بدبخت رو می کشه.
بعد هم بهش مقام شهید رو میدن! شاید خود سربازه دوست نداشته باشه شهید بشه نمیشه بزور بگی برو شهید شو که!
تازه مگه اینجا کشور اسلامی نیست؟ قوانینش نباید بر مبنای اسلام باشه؟
آیا اسلام کسی رو مجبور به کاری می کنه؟
توی سایت کارزار هم کلی از مردم توی نظرسنجی شرکت کرده بودند و موافق بودن که سربازی اختیاری باشه، ولی براشون هیچ اهمیتی نداشته.
تازه بجز سربازی موانع دیگه ای هم برای رفتن هست.

کی گفته که برو شهید بشو؟!!!
بله درسته که یک اشتباهاتی میشه ولی این کار رو چه کسی کرده؟‌ کی دستور داده؟
معلومه که انسان راحت طلبه. آدم اصلا دوست نداره که سختی بکشه
این فرهنگی که شما دارین از کجا اومده؟ بالاخره اونها رو قبول دارین یا نه؟
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 11:14 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #146 : 05 اسفند 1400، 11:13 ب‌ظ »
نه ! چه موافق چه مخالف بهتره بمونن !
درسته ما حق نداریم جلشونو بگیریم ولیحق بیرون انداختن هم نداریم !
داریم صحبت میکنیم جنگ که نداریم !
درسته حالا منم بالاتر یکم تند صحبت کردم ولی طرفو نگفتم اگه ناراحتی برو !
اخرش جون به جونمون کنن ما همه از یک خاکیم ! چرا به هم بخاطر اختلاف نظر سیاسی بی احترامی کنیم ؟ این که دوستان مخالف باشن از بیتفاوتی بهتره که !
نقل‌قول
مردم انسان نیستن؟
مجلس و ریاست جمهوری وجود خارجی دارند !
البته این شروع بحثه که دوباره یکی اون بالا و ...
بیخیال !
ولی سربازی رو موافقم ! همین که پولیش کرده بودن یعنی نیازی بهش نبوده و نیست ! لامصب ۱۰۰ ساله جا خوش کرده !

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #147 : 05 اسفند 1400، 11:17 ب‌ظ »
درسته! بالاخره اونجا بهتره یا نه؟ اگه بهتره چرا اونجا نریم؟ من نمی گم باید برید. منظورم اینه که با اینکه میدونید بهتر هست چرا نمیرین؟
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 11:20 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
« پاسخ #148 : 05 اسفند 1400، 11:20 ب‌ظ »
که البته فردی هر فردی نظرش با اون یک نفر یکی نباشه، نمی‌تونه وارد مجلس بشه و قبل انتخابات رد صلاحیت میشه. کلا دیکتاتوری، که یک نفر تا وقتی زنده است اون بالا باشه، سیستم خوبی نیست. اینکه قدرت این رو داشته باشه که بدون سواد لازم بیاد نظر در مورد واکسن و اینترنت و ... هم بده و زندگی این همه مردم رو تباه کنه هم، دیگه بدترش می‌کنه.

درسته! بالاخره اونجا بهتره یا نه؟ اگه بهتره چرا اونجا نریم؟ من نمی گم باید برید. منظورم اینه که با اینکه میدونید بهتر هست چرا نمیرین؟
فعلا حدود ۶ درصد رفتن، از هر ۲-۳ نفر هم که میبینیم، حداقل یکی‌شون می‌خواد بره. متاسفانه نظام شرایط رو طوری کرده که نه پاسپورت‌ها اعتبار داره که بشه باهاش راحت ویزا گرفت، نه پول کشور اعتبار داره که بشه باهاش راحت مهاجرت کرد، ...

« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 11:25 ب‌ظ توسط nixoeen »

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #149 : 05 اسفند 1400، 11:22 ب‌ظ »
که البته فردی هر فردی نظرش با اون یک نفر یکی نباشه، نمی‌تونه وارد مجلس بشه و قبل انتخابات رد صلاحیت میشه. کلا دیکتاتوری، که یک نفر تا وقتی زنده است اون بالا باشه، سیستم خوبی نیست. اینکه قدرت این رو داشته باشه که بدون سواد لازم بیاد نظر در مورد واکسن و اینترنت و ... هم بده و زندگی این همه مردم رو تباه کنه هم، دیگه بدترش می‌کنه.
مگه همه این هایی که تا الان تو مجلس بودن با اون هم نظر بودن؟
در مورد واکسن هم چطور باید به آمریکا اعتماد کنیم؟ چرا بعضی چیز ها رو که دوست دارن بدن ولی اونهایی که واقعا لازم داریم رو ندن؟

نقل‌قول
فعلا حدود ۶ درصد رفتن، از هر ۲-۳ نفر هم که میبینیم، حداقل یکی‌شون می‌خواد بره. متاسفانه نظام شرایط رو طوری کرده که نه پاسپورت‌ها اعتبار داره که بشه باهاش راحت ویزا گرفت، نه پول کشور اعتبار داره که بشه باهاش راحت مهاجرت کرد، ...
خوبه حداقل از نظر خودشون کار عاقلانه‌ای کردن، ولی چرا این همه روی این اصرار داشته باشی و خودت اصلا براش اقدام نکرده باش؟
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 11:31 ب‌ظ توسط Aminavy »
متنفر از گنو و FSF