انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9721 بار)

0 کاربر و 10 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1609
  • Windows 7 - Windows xp - Windows 11
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #150 : 05 اسفند 1400، 11:27 ب‌ظ »
نقل‌قول
تازه خبر های کشته شدن سرباز هارو نخوندین؟ مجرم رو میدن دست سرباز بدون اسلحه بعد مجرم می زنه سرباز بدبخت رو می کشه.
بعد هم بهش مقام شهید رو میدن! شاید خود سربازه دوست نداشته باشه شهید بشه نمیشه بزور بگی برو شهید شو که!
تازه مگه اینجا کشور اسلامی نیست؟ قوانینش نباید بر مبنای اسلام باشه؟
آیا اسلام کسی رو مجبور به کاری می کنه؟
توی سایت کارزار هم کلی از مردم توی نظرسنجی شرکت کرده بودند و موافق بودن که سربازی اختیاری باشه، ولی براشون هیچ اهمیتی نداشته.
تازه بجز سربازی موانع دیگه ای هم برای رفتن هست.

کی گفته که برو شهید بشو؟!!!
بله درسته که یک اشتباهاتی میشه ولی این کار رو چه کسی کرده؟‌ کی دستور داده؟
معلومه که انسان راحت طلبه. آدم اصلا دوست نداره که سختی بکشه
این فرهنگی که شما دارین از کجا اومده؟ بالاخره اونها رو قبول دارین یا نه؟
نشسته ام به در نگاه می کنم، دری که آه می کشد!
دلیل نمیشه چون یکی دوست نداره بره به زور و اجبار کلفتی یک عده دیگرو بکنه بهش برچسب راحت طلب بزنید!

نه ! چه موافق چه مخالف بهتره بمونن !
درسته ما حق نداریم جلشونو بگیریم ولیحق بیرون انداختن هم نداریم !
داریم صحبت میکنیم جنگ که نداریم !
درسته حالا منم بالاتر یکم تند صحبت کردم ولی طرفو نگفتم اگه ناراحتی برو !
اخرش جون به جونمون کنن ما همه از یک خاکیم ! چرا به هم بخاطر اختلاف نظر سیاسی بی احترامی کنیم ؟ این که دوستان مخالف باشن از بیتفاوتی بهتره که !
نقل‌قول
خب دلیل نمیشه بخاطر نظر یک نفر حق بقیه ازشون گرفته بشه.
مردم انسان نیستن؟
مجلس و ریاست جمهوری وجود خارجی دارند !
البته این شروع بحثه که دوباره یکی اون بالا و ...
بیخیال !
ولی سربازی رو موافقم ! همین که پولیش کرده بودن یعنی نیازی بهش نبوده و نیست ! لامصب ۱۰۰ ساله جا خوش کرده !
دوست عزیز، اگر نمایندگان از بین مردم بودن پس چرا مردم این همه گفتند نت رو قطع نکنید گوش هاشون رو گرفتن و تصویبش کردن؟
تازه میگن به حرف منافق های کامنت گذار گوش ندید!

برای همین اختیار دست اون یه نفر نیست و مجلس وجود داره
که البته فردی هر فردی نظرش با اون یک نفر یکی نباشه، نمی‌تونه وارد مجلس بشه و قبل انتخابات رد صلاحیت میشه. کلا دیکتاتوری، که یک نفر تا وقتی زنده است اون بالا باشه، سیستم خوبی نیست. اینکه قدرت این رو داشته باشه که بدون سواد لازم بیاد نظر در مورد واکسن و اینترنت و ... هم بده و زندگی این همه مردم رو تباه کنه هم، دیگه بدترش می‌کنه.
مگه همه این هایی که تا الان تو مجلس بودن با اون هم نظر بودن؟
در مورد واکسن هم چطور باید به آمریکا اعتماد کنیم؟ چرا بعضی چیز ها رو که دوست دارن بدن ولی اونهایی که واقعا لازم داریم رو ندن؟
چشم، امر دیگه؟
« آخرین ویرایش: 06 اسفند 1400، 07:55 ب‌ظ توسط Mt »
خداحافظ لینوکس!

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #151 : 05 اسفند 1400، 11:34 ب‌ظ »
نقل‌قول
چشم، امر دیگه؟
این چی بود دقیقا؟ کدوم جمله هام علامت سوال نداشتن؟
متنفر از گنو و FSF

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
« پاسخ #152 : 05 اسفند 1400، 11:39 ب‌ظ »
در مورد واکسن هم چطور باید به آمریکا اعتماد کنیم؟ چرا بعضی چیز ها رو که دوست دارن بدن ولی اونهایی که واقعا لازم داریم رو ندن؟
جدی دارید میگید یا ما رو مسخره گرفتید؟ یا جدی همینطوری فکر می‌کنید؟ :)

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #153 : 05 اسفند 1400، 11:41 ب‌ظ »
نقل‌قول
دوست عزیز، اگر نمایندگان از بین مردم بودن پس چرا مردم این همه گفتند نت رو قطع نکنید گوش هاشون رو گرفتن و تصویبش کردن؟
خب نمایندگان عزیز از اول با دروغ بالا اومدن که شفافیت میزاریم و...
ولی خودمون بهشون رای دادیم ! منم توی رای گیری فریب خوردم الان سالهاست یه نماینده داریم از سادگی ملت سو استفاده میکنه رای میاره !
اخرش هم هیچ غلطی نمیکنه ! بازم رای میاره میدونی چرا ؟ مردم قوم گرایی میکنن ! این تو مناطق جنوب غربی و غرب کشور زیاد هست من شخصا دیدم !
خلاصه که از ماست که بر ماست
نقل‌قول
دلیل نمیشه چون یکی دوست نداری بره به زور و اجبار کلفتی یک عده دیگرو بکنه بهش برچسب راحت طلب بزنید!
منم باهات نگاه میکنم ! نمیدونم چرا ایشون اینجوری حرف میزنن من با ایشون نیستم

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #154 : 05 اسفند 1400، 11:42 ب‌ظ »
نقل‌قول
چشم، امر دیگه؟
چون سوالاتون خیلی بی‌خود بودن. واقعا دیگه اینا هم نیاز به جواب دادن داره؟ یعنی شما نمی دونید چرا این‌همه ساله که تحریمیم؟
یک سوال از شما دارم، شما خبر هارو دنبال می کنید اصلا که الان دارید بحث می کنید؟

نقل‌قول
خب نمایندگان عزیز از اول با دروغ بالا اومدن که شفافیت میزاریم و...
ولی خودمون بهشون رای دادیم ! منم توی رای گیری فریب خوردم الان سالهاست یه نماینده داریم از سادگی ملت سو استفاده میکنه رای میاره !
اخرش هم هیچ غلطی نمیکنه ! بازم رای میاره میدونی چرا ؟ مردم قوم گرایی میکنن ! این تو مناطق جنوب غربی و غرب کشور زیاد هست من شخصا دیدم !
خلاصه که از ماست که بر ماست
نقل‌قول
دلیل نمیشه چون یکی دوست نداری بره به زور و اجبار کلفتی یک عده دیگرو بکنه بهش برچسب راحت طلب بزنید!
منم باهات نگاه میکنم ! نمیدونم چرا ایشون اینجوری حرف میزنن من با ایشون نیستم
وات!؟ مگه نمایندگان رو مردم انتخاب می کنند؟
شما دیگه مرز خوش خیال بودن رو گذروندید!
« آخرین ویرایش: 05 اسفند 1400، 11:44 ب‌ظ توسط Mt »
خداحافظ لینوکس!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #155 : 05 اسفند 1400، 11:47 ب‌ظ »
که البته فردی هر فردی نظرش با اون یک نفر یکی نباشه، نمی‌تونه وارد مجلس بشه و قبل انتخابات رد صلاحیت میشه. کلا دیکتاتوری، که یک نفر تا وقتی زنده است اون بالا باشه، سیستم خوبی نیست. اینکه قدرت این رو داشته باشه که بدون سواد لازم بیاد نظر در مورد واکسن و اینترنت و ... هم بده و زندگی این همه مردم رو تباه کنه هم، دیگه بدترش می‌کنه.

درسته! بالاخره اونجا بهتره یا نه؟ اگه بهتره چرا اونجا نریم؟ من نمی گم باید برید. منظورم اینه که با اینکه میدونید بهتر هست چرا نمیرین؟
فعلا حدود ۶ درصد رفتن، از هر ۲-۳ نفر هم که میبینیم، حداقل یکی‌شون می‌خواد بره. متاسفانه نظام شرایط رو طوری کرده که نه پاسپورت‌ها اعتبار داره که بشه باهاش راحت ویزا گرفت، نه پول کشور اعتبار داره که بشه باهاش راحت مهاجرت کرد، ...
درباره مجلس
کسی نگفته حتما باید همنظر باشن ! فقط باید قبولشداشته باشن که قبلا هم گفتم کشوری با حاکمیت ولایت فقیه داریم طرف باید قبولش داشته باشه
نمیشه که یکی ملا توی یه کشوری قانون اساسی رو قبول نداشته باشه و بعد کاندید ریاست جمهوری بشه ! تضاده !

ولی انصافا این امار که ۶ درصد رفتن رو از کجا گیر اوردید ؟ جداً سوال میپرسم

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #156 : 05 اسفند 1400، 11:49 ب‌ظ »
نقل‌قول
چشم، امر دیگه؟
چون سوالاتون خیلی بی‌خود بودن. واقعا دیگه اینا هم نیاز به جواب دادن داره؟ یعنی شما نمی دونید چرا این‌همه ساله که تحریمیم؟
یک سوال از شما دارم، شما خبر هارو دنبال می کنید اصلا که الان دارید بحث می کنید؟
چون اونها نمی خوان ما هم یک کشوری باشیم مثل خودشون. اونا می خوان قدرت دست خودشون باشه به هر قیمتی. یعنی اونها نمی دونن که ما بمب اتمی نمی خواهیم؟
متنفر از گنو و FSF

آفلاین سودو.

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 3095
  • :(){ :|:& };:
« پاسخ #157 : 05 اسفند 1400، 11:50 ب‌ظ »

درسته! بالاخره اونجا بهتره یا نه؟ اگه بهتره چرا اونجا نریم؟ من نمی گم باید برید. منظورم اینه که با اینکه میدونید بهتر هست چرا نمیرین؟
فعلا حدود ۶ درصد رفتن، از هر ۲-۳ نفر هم که میبینیم، حداقل یکی‌شون می‌خواد بره. متاسفانه نظام شرایط رو طوری کرده که نه پاسپورت‌ها اعتبار داره که بشه باهاش راحت ویزا گرفت، نه پول کشور اعتبار داره که بشه باهاش راحت مهاجرت کرد، ...
درباره مجلس
کسی نگفته حتما باید همنظر باشن ! فقط باید قبولشداشته باشن که قبلا هم گفتم کشوری با حاکمیت ولایت فقیه داریم طرف باید قبولش داشته باشه
نمیشه که یکی ملا توی یه کشوری قانون اساسی رو قبول نداشته باشه و بعد کاندید ریاست جمهوری بشه ! تضاده !

ن که کشورت خیلی روی منطق می‌چرخه که انتظار تضاد نداری !
آرچ و گنوم!

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #158 : 05 اسفند 1400، 11:58 ب‌ظ »

درباره مجلس

ن که کشورت خیلی روی منطق می‌چرخه که انتظار تضاد نداری !
اون وقت به من میگن ماله کش !
بیخیال
دیگ حوصله ندارم !
بوس - بای !

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #159 : 06 اسفند 1400، 12:08 ق‌ظ »
که البته فردی هر فردی نظرش با اون یک نفر یکی نباشه، نمی‌تونه وارد مجلس بشه و قبل انتخابات رد صلاحیت میشه
افراد زیادی در نظام بودن و هستن که ضد رهبر هستن. مثل روحانی
اینکه قدرت این رو داشته باشه که بدون سواد لازم بیاد نظر در مورد واکسن و اینترنت و ... هم بده و زندگی این همه مردم رو تباه کنه هم، دیگه بدترش می‌کنه.
به نظر من اینکه رهبر قدرت داشته باشه خوبه ولی اینقدر که میگید قدرت نداره. قانون اساسی مقدار زیادی زنجیر به دست و پای رهبر بسته
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #160 : 06 اسفند 1400، 12:24 ق‌ظ »
من فکر می کنم که اگه باز هم بشن باز هم مشکل حل نمیشه چون کافی نیست. به نظرم دستگاه اجرایی کشور به یک مسئول کار بلد نیاز داره کسی باید رییس جمهور بشه که توی خیلی از مسائل سررشته داشته باشه بتونه خودش یک راه حل بده، خودش بتونه پیشنهاد ها رو بررسی کنه نه اینکه بگه مشکلی نیست بالاخره یه عده کارشناس دور همه جمع میکنم اونها راه حل رو پیدا کنن
متنفر از گنو و FSF

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
« پاسخ #161 : 06 اسفند 1400، 12:44 ق‌ظ »
افراد زیادی در نظام بودن و هستن که ضد رهبر هستن. مثل روحانی
درسته، افراد زیادی داریم که البته تا این موضوع رو نشون دادند، رد صلاحیت شدند :)

به نظر من اینکه رهبر قدرت داشته باشه خوبه
شما تنها نیستید. خیلی‌ها فکر می‌کنند پادشاهی سیستم خوبیه.

آمار قدیمی میگه که ۵ میلیون ایرانی خارج از ایران داریم (منبع)
با توجه به تاریخ منابع و رشدی که من توی سال‌های اخیر دیدم، احتمالا این رقم در حال حاضر خیلی بیشتره.
« آخرین ویرایش: 06 اسفند 1400، 12:46 ق‌ظ توسط nixoeen »

آفلاین BiG

• High Hero Member
  • *
« پاسخ #162 : 06 اسفند 1400، 12:50 ق‌ظ »
بزرگواران. اینجا جای این بحث ها نیست. لطفاً بحث رو کشش ندید.
ازونجایی که پست هارو همه می تونن ببینن، ممکنه برای افراد انجمن مشکلاتی پیش بیاد.
موافق هستید که تاپیک حذف بشه؟
خداحافظ لینوکس!

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #163 : 06 اسفند 1400، 12:51 ق‌ظ »
من میگم رهبری ربطی به این مجلسی هایی که طرح صیانت رو نوشتن نداره ! یعنی " توی نوشتن جزییات مدیریت فجازی دالختی ندارد"
مگه من گفتم توی نوشتن جزئیات دست داشته؟ بله ایشون خیلی کلی فقط گفته «چرا ما مثل هر فضای دیگه‌ای، مثل صدا و سیما، مثل نشریات یا مثل کف خیابونای کشور، در فضای مجازی هم سلطه نداریم و چرا اونجا هم مث باقی فضاها نمی‌تونیم هر صدای مخالف رو خفه کنیم و و نظر خودمون رو دیکته کنیم؟ چرا در فضای مجازی نمی‌تونیم نظر مردم رو سانسور کنیم و سرشونو زیر آب کنیم؟ چرا اونجا اینقدر وله و مردم پررو شده‌ن و هر غلطی دلشون می‌خواد می‌کنن؟. سریعتر مدیریت کنیم دیگه.»
نوکران هم سریع دست‌به‌کار شده‌ن و واسه انجام وظیفه وارد جزئیات شده‌ن.

حرفای مطهری رو بزار ! بده ؟ خب نزار ولی خب منم الان چنتا حرف از یه مسئولی میزارم همینجوری هم باید قبول کنی !
یه سرچی می‌کردی بد نبود.
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #164 : 06 اسفند 1400، 01:07 ق‌ظ »
مگه همه این هایی که تا الان تو مجلس بودن با اون هم نظر بودن؟
شورای نگهبان
{
تعداد اعضا: ۱۲ نفر.
۶ فقیه که مستقیماً از طرف قدرت اول مملکت انتخاب میشن.
۶ حقوقدان که از طرف رئیس قوه‌ی قضاییه انتخاب میشن. و رئیس قوه‌ی قضاییه مستقیماً توسط قدرت اول مملکت انتخاب میشه.
در نتیجه اعضای شورای نگهبان به طور مستقیم یا با ۱ واسطه، به دست قدرت اول کشور انتخاب میشن.

وظیفه‌ی این شورا:
رد صلاحیت کردن هر کاندید ریاست جمهوری، هر کاندید مجلس شورای اسلامی، و هر کاندید شوراهای شهر و روستا، که از نظر اصول فکری و عملی، کمترین زاویه‌ای با قدرت اول مملکت داشته باشه.

معنی:
هر کسی که در این چند دهه‌ی اخیر از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده، باید در وهله‌ی اول مورد تأیید قدرت اول مملکت قرار گرفته باشه.

نتیجه:
دیکتاتوری.
}
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92