انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: صیانت ؟  (دفعات بازدید: 9681 بار)

0 کاربر و 8 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین سید حسین موسوی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 268
  • Debian
پاسخ : صیانت ؟
« پاسخ #180 : 06 اسفند 1400، 04:05 ب‌ظ »

در نتیجه اعضای شورای نگهبان به طور مستقیم یا با ۱ واسطه، به دست قدرت اول کشور انتخاب میشن.
که همون رهبر هم توسط مجلس خبرگان رهبری انتخاب میشه و نماینده های اون مجلس هم با رای گیری انتخاب میشه.
یعنی هر مقامی تو این ممکلت با یه واسطه یا هزار تا واسطه به مردم وصل میشه. ;)
قال علی (ع): لا غِنَی کالعَقلِ، و لا فَقرَ کالجَهلِ، و لا میراثَ کالاَدَب و لا ظَهیرَ کالمُشاوَرَه

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #181 : 06 اسفند 1400، 04:50 ب‌ظ »

در نتیجه اعضای شورای نگهبان به طور مستقیم یا با ۱ واسطه، به دست قدرت اول کشور انتخاب میشن.
که همون رهبر هم توسط مجلس خبرگان رهبری انتخاب میشه و نماینده های اون مجلس هم با رای گیری انتخاب میشه.
که همون اعضای مجلس خبرگان باید توسط همون ۱۲ عضو شورای نگهبان تأیید صلاحیت بشن. یعنی قدرت اول کشور با دو یا سه واسطه، خودش خودش رو تأیید صلاحیت می‌کنه :) جالبی قضیه اینه که اون اعضای مجلس خبرگان، در سه دهه‌ی گذشته تا بحال یک بار، حتی یک بار انتقادی نکرده‌ن. از مرغ پر کَنده صدا در اومد اما از پیرمردهای خبرگان جیک در نیومد.
واقعاً توی سال ۱۴۰۰ با اینهمه آگاهی‌رسانی و گردش اطلاعات، هنوز شماها خودتون رو به اختیار خوتون، سر کار می‌ذارید؟
« آخرین ویرایش: 06 اسفند 1400، 04:56 ب‌ظ توسط آرمان اسماعیلی »
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 712
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #182 : 06 اسفند 1400، 06:37 ب‌ظ »

که همون اعضای مجلس خبرگان باید توسط همون ۱۲ عضو شورای نگهبان تأیید صلاحیت بشن. یعنی قدرت اول کشور با دو یا سه واسطه، خودش خودش رو تأیید صلاحیت می‌کنه :) جالبی قضیه اینه که اون اعضای مجلس خبرگان، در سه دهه‌ی گذشته تا بحال یک بار، حتی یک بار انتقادی نکرده‌ن. از مرغ پر کَنده صدا در اومد اما از پیرمردهای خبرگان جیک در نیومد.
واقعاً توی سال ۱۴۰۰ با اینهمه آگاهی‌رسانی و گردش اطلاعات، هنوز شماها خودتون رو به اختیار خوتون، سر کار می‌ذارید؟
تایید صلاحیتشون چجوریه ؟؟
ازشون ازمون اجتهاد میگیرن ! منبع و جزییات :
https://www.shora-gc.ir/fa/news/168/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%B3-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
پاسخ : ادامه ندید !
« پاسخ #183 : 06 اسفند 1400، 07:28 ب‌ظ »
بهتره ادامه ندیم بزرگواران ، از ناظرین هم خواهش میکنم اگه مقدوره این تاپیکو که در لحظه ایجادش نمیدونستم قراره اینقدر خطرناک بشه حذف کنن ! یا حداقل اگه امکانش هست از دید موتور های جستجو مخفی کنن که فقط اعضا بتونن ببیننش !
اصولا باید میدونستید چون تجربه مشابه اتفاق افتاده. کلا این انجمن جای این چیزا نیست.
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #184 : 06 اسفند 1400، 08:20 ب‌ظ »

همین کسی که بهش میگین قدرت اول حق نداره هیچ تصمیم مهمی رو بدون تایید مجمع تشخیص مصلحت نظام بگیره (مجمع رو که خودتون می دونید کی راه انداخت)
متنفر از گنو و FSF

آفلاین آرمان اسماعیلی

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 2366
« پاسخ #185 : 07 اسفند 1400، 02:34 ق‌ظ »
چیزی که واسه‌م جالبه اینه که شماها اینهمه اعتماد بنفس دارید و این تولیدات و بافته‌های ذهنتونو میاید راحت اینجا می‌نویسید 😂😂
الان من و دیگران که هیچی بیخیال، یه لحظه خودتون با خودتون روراست برخورد کنید و ببینید آیا واقعاً این توجیهاتی که اینجا میارید، می‌تونه خودتون رو راضی و قانع کنه؟ یعنی واقعاً ذهن و وجدانتون با این توجیهات آروم میشه؟ عجیبه حقیقتاً!
صفحه‌ی من در اینستاگرام: ‎‎@armanes92

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #186 : 07 اسفند 1400، 08:02 ق‌ظ »
چیزی که واسه‌م جالبه اینه که شماها اینهمه اعتماد بنفس دارید و این تولیدات و بافته‌های ذهنتونو میاید راحت اینجا می‌نویسید 😂😂
الان من و دیگران که هیچی بیخیال، یه لحظه خودتون با خودتون روراست برخورد کنید و ببینید آیا واقعاً این توجیهاتی که اینجا میارید، می‌تونه خودتون رو راضی و قانع کنه؟ یعنی واقعاً ذهن و وجدانتون با این توجیهات آروم میشه؟ عجیبه حقیقتاً!
ما با مدرک حرف میزنیم
عجیب اینه که شما حرف مستند رو هم نمیتونی بپذیری! و به بهشون میگی بافته های ذهن ما !
سایتی که گذاشتم رو دیدی ؟ اونم ساخته ذهن منه ؟
اعتماد به سقفت منو کشته !

آفلاین بهنام …

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1028
  • إن أحسنتم أحسنتم لأنفسكم وإن أسأتم فلها
« پاسخ #187 : 07 اسفند 1400، 11:26 ق‌ظ »
یک تا چهار:
مگه برادران مجلسی از خودشون اختیاری هم دارن…؟
دیگه هر ایرانی می‌دونه مردم مخالف این طرحن.
مخفیانه و بدون رعایت کردن آیین‌نامه‌ی داخلی خودشون، با عجله تصویبش کردن.
این قضیه‌ی باطل شدنش… هم همگی بازی و ظاهرسازیه.
پنج تا هشت:
چیزی که واسه‌م جالبه اینه که شماها اینهمه اعتماد بنفس دارید
این تولیدات و بافته‌های ذهنتونو میاید راحت اینجا می‌نویسید 😂😂
آیا واقعاً این توجیهاتی که اینجا میارید، می‌تونه خودتون رو راضی و قانع کنه؟
واقعاً ذهن و وجدانتون با این توجیهات آروم میشه؟
نه و ده:
اون اعضای مجلس خبرگان، در سه دهه‌ی گذشته تا بحال یک بار، حتی یک بار انتقادی نکرده‌ن.
واقعاً توی سال ۱۴۰۰ با اینهمه آگاهی‌رسانی و گردش اطلاعات…
یازده:
«سندرم استکهلم، پدیده‌ای روانی است که…»
دوازده تا چهارده:
اون فروع رو با کلمات و ترکیبات خاص، بزک کردید. که انگار مثلاً موضوع خیلی خاصی رو بیان می‌کنید.
مهم این نیست که ساختار دیکتاتوری این حکومت به چه شکله دقیق،
مهم اینه که ما با یک دیکتاتوری و یک ساختار هرمی قدرت طرفیم. به همین سادگی.
پانزده تا بیست:
قضیه رو پیچیده نکنید. ایرادات جزئی هم بگیرید که فایده‌ای نداره.
من لزوماً با ساختار دیکتاتوری این کشور آشنایی کامل ندارم.
با بوجود آوردن چیزی به اسم «نظارت استصوابی» دارن آدما رو فیلتر می‌کنن…
نتیجه اینه که قدرت اول داره مستقیم و غیرمستقیم کشور رو اداره می‌کنه…
«مسؤولین» رو از بدنه‌ی اصلی حکومت جدا می‌کنن. چرا؟ چون اینا با آرای ملت انتخاب شده‌ن.
هدفشون اینه که این واقعیت رو مخفی کنن که اون کاندیداها همگی از اول مورد تأیید شخص…

ببین آقای اسماعیلی:
تنها بیست قسمت از گفته‌هاتون را آوردم و در این‌ها تنها دو مسئلهٔ منطقی بود و هر دو را دوستان پاسخ دادند. بقیه‌اش هم که حمله و مغالطه بودند و نه استدلال یا مسئله!
در طول زندگی با استدلال‌های مختلف آشنا شدم و در همه‌چیز شک کردم. بعضی‌ها به‌قدری دقیق استدلال می‌آوردند که باورهام را سریع تغییر می‌دادم ولی شما خیال می‌کنید همیشه یک جهان‌بینی و یک عقیدهٔ سیاسی داشتم! الآن هم هیچ ادعایی ندارم و ممکنه فردا با استدلال خوبی مواجه بشم و باوری از خودم را تغییر بدم.
اینکه دلیلی نمیارید و گاهی هم دلیل‌های خیلی ضعیفی میارید، تقصیر من نیست! :) انقدر حواسم بود که دو مسئلهٔ «وابستگی‌ها» و «خبرگان» که طرح کردید، مسئله‌اند و نه حرف بی‌خود. ولی جواب‌های دوستان را هم کافی می‌دونم.
حالا اصرار دارید که بیشتر از ما می‌دونید؟ خوش به حالتون! :)
« آخرین ویرایش: 07 اسفند 1400، 11:37 ق‌ظ توسط بهنام … »
:) :)

آفلاین nixoeen

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4862
  • masoft قدیم
« پاسخ #188 : 07 اسفند 1400، 03:40 ب‌ظ »
افرادی که مشکل واضح نظام رو نمیبینند، امیدوارم حداقل برای ندیدنشون یه پولی، مقامی، منصبی، چیزی بگیرند، حداقل بهتون ناهار داده باشند، وگرنه سواری دادن رایگانیه که به بزرگان میدید.

فردی که کمی با منطق فکر کنه، به این نتیجه میرسه که جایی که یک فرد یک منصب دولتی برای تمام عمرش میگیره، یه جای کارش میلنگه. جایی که مردم فقط اجازه دارند از بین افرادی که توسط بزرگان تایید صلاحیت شدند، فردی رو انتخاب کنند، یک جای کار میلنگه. جایی که توی خاورمیانه بیشترین منابع رو داره، هنوز شرایطش از همسایه‌هایی مثل امارات و قطر بدتره، یک جای کارش میلنگه. جایی که کتاب‌ها و موسیقی‌ها و فیلم‌ها باید مجوز بگیرند تا اجازهٔ پخش داشته باشند، یک جای کارش میلنگه. جایی که افراد از حرف زدن در مورد سران دولتی می‌ترسند (و میگن این پست‌ها رو از انجمن پاک کن که مشکلی براش پیش نیاد)، یک جای کار میلنگه. کشوری که تقریبا توسط تمام کشورها تحریم شده، یک جای کارش میلنگه. کشوری که دائم در حال «مرگ بر» گفتنه و دلیل مشکلاتش رو دشمنانش می‌دونه، یک جای کار میلنگه. کشوری که با این همه منابع، نه توش امنیت متوسط هست، نه وضعیت مالی عموم مردم مناسبه، یک جای کار میلنگه. کشوری که یک سیستم قضایی درست و حسابی نداره، بر پایهٔ رشوه کارها پیش میره و اکثریت در حال دزدی هستند، یک جای کار میلنگه. کشوری که هواپیمای مسافربری‌ای که از خاک خودش با مجوز بلند شده رو میزنه، بعد تمام تلاشش رو می‌کنه که قضیه رو تکذیب و پنهان کنه، یک جای کار میلنگه.

تمام این‌ها رو می‌تونید برای خودتون توجیه کنید. یا اینکه «با منطق و مدرک»ای که فکر می‌کنید، دلیلش رو برای ما بگید. منطقی هم هست، اینکه هر چی برای سال‌ها فکر می‌کردید و توی مدرسه و دانشگاه و تلویزیون بهتون می‌گفتند یک‌دفعه ببینید دروغه، سخته. ولی خب می‌تونید به همون طرز فکر ادامه بدید و نتیجه‌اش همین کشوریه که توش هستید و تقریبا هر فردی می‌تونه دنبال اینه ازش فرار کنه. اگر منطق‌ها و مدرک‌هاتون درست بود، وضعیت این نبود. یا اینکه سعی کنید طرز فکرتون رو تغییر بدید و شرایط کشور رو حداقل برای افرادی که هنوز موندند بهتر کنید.

می‌دونم، خیلی‌هاتون روش اول رو انتخاب می‌کنید و این دلیلی هستش که افرادی مثل من هم ترجیح میدیم توی کشورهای دیگه‌ای باشیم که سطح زندگی از لحاظ اقتصادی بالاتره، دزدی کمتره، امنیت بیشتره، اینترنت محدود نیست، دلیل مشکلات رو گردن دشمن نمیندازند، پلیس به وظیفهٔ خودش میپردازه، نه اینکه مردم چه لباسی توی خیابون می‌پوشند، کاندیداها نیازی نیست تایید صلاحیت بشند، سیستم قضایی درست کار می‌کنه، ...

آفلاین َUxmlai-ad

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 486
  • متنفر از گنو و FSF
« پاسخ #189 : 07 اسفند 1400، 03:55 ب‌ظ »
درسته که کشور مشکلات خیلی زیادی داره ولی مشکلات مهم این هایی که شما میگید نیستن و راه حلشون هم این نیست
متنفر از گنو و FSF

آفلاین میمو ☕

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1034
  • mrostd سابق
« پاسخ #190 : 07 اسفند 1400، 04:03 ب‌ظ »
درسته که کشور مشکلات خیلی زیادی داره ولی مشکلات مهم این هایی که شما میگید نیستن و راه حلشون هم این نیست
درسته، خیلی کامل و جامع بود.
ایمان آوردم که تنها راه عبور از مشکلات کشور اطاعت از رهبریه.  ;D

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19697
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #191 : 07 اسفند 1400، 04:11 ب‌ظ »
فقد ملئت بطونكم من الحرام وطبع على قلوبكم
این رو باید بالا انجمن اضافه کنم!
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین ABOLDOM

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1923
« پاسخ #192 : 07 اسفند 1400، 04:13 ب‌ظ »
سلام nixoeen تاحالا که چیزی نگرفتم و درمورد اینم نمیخوام بپرم، اگه هم فردا بخاطر کارمندی چیزی بگیرم، مجبور نیستم تعریفش کنم خب بالاخره هرکی یه  کاری پیدا میکنه و درامدی داره.
خیلی هاش درسته، و الان اگه بیام بگم تفکر ها فرق میکنه شاید چون زیاد شنیدید بگید خب باز یچیزی میگن، ولی واقعا طرز تفکرا فرق میکنه، برای مثال شاید 80 درصد ایرانیا بیشتر تا فکر کنند رهبر باید ببینند حرف منطقی میزنه یا نه، یا قرآن مثلا میگه اینکارو نکن اونکار نکن برپایه منطقه و چون اون فرد نفهمیده باید فکر کنه، بجای اینکه بیاد فکر کنه تعصبی عمل میکنه و میگه خدا گفته، اون چیز نخور چون ضرر داره برا انسان اون چیز نجسه برای خودت گفته،یا یه سری درامد ها، مثلا قمار شاید منظور از حرام بودن اینه که بریم دنبال یه درآمد نه اینکه چهار نفر هی پول همدیگرو بگیرن..، البته شاید گاهی گاهی بعضی چیزاش کشف نشده باشه،یا حداقل الان فکر میکنیم بر پایه منطق نیست و فقط واجبیات، البته بعضی کارها فرق داره و واقعا واجبیات ولی نه اکثرش، و عده ای از مردم تفکرشون خرابه بدم خرابه، فکر میکنن شبیه به برده عمل کنند کار خوبیه فکر نکنند و فقط تایید کنند حتی اگر اون برپایه دین منطق و هیچی نباشه، مثلا چون جمهوری اسلامی همه مسئولین کارها و... تایید کنند، من خودم میدیدم یه کسی تعصبیه از صیانت حرف میزدم چیز خاصی نمیگفت، ولی میرفت یه جای دیگه با افتخار از صیانت حرف میزد، میدونی منظورم از این حرفا چیه دیگه؟ اینا نمیفهمن این مسئولین یه آدم عادی هستن شاید تصمیم غلط شاید درست بگیرن، نیاز نیست همرو تایید کنی، یکم فکر کنی متوجه میشی، حالا صیانت که بخش کوچیکیه هنوز چون کاملش نیومده مردم نمیدونن(مام کامل نمیدونیم) ولی چیز های خیلی مسخره تر هم چسبیدن بعضیا که اصلا با اسلامو منطق هیچی نمیخوره

درمورد چیزهایی که گفتی هم خیلیاش قبول دارم، ولی خیلیاشم نه، درمورد درآمد خدایی یکم منطقی باشیم، شاه نه تحریم بود، نه هیچی، جمعیتم نصف کمتر بود، اون زمان نفت چقد میفروختیم الان چقدر؟ الان کمتر از اون زمان و اون جمعیت، خب تحریم ها اومده، و نمیشه بگیم بی تاثیره خب داره، و کشوری مثل قطر یا امارات با اون جمعیت کم معلومه بهتره وضع، و تحریم نبودن، البته خب ایرانم یه چیز نیست، همونطور که میبینید یه رئیس جمهور تونست جنگ رو راه بندازه، یه رئیس جمهور میتونه کشور خراب کنه، اره منظورم دولت قبلیه، الان بخوایم بگیم آقا همه رهبری و.. و بپیچونیم که همه اینا تفکرات رهبری خب نمیشه! شما حتی یه رفیقت به من معرفی کنی اون بامن فرق داره، چه برسه بعد کلی واسطه بگی این خود رهبری همراهش..، من نمیدونم شما چقدر اخبار دنبال میکنیم و..، ولی طبق نظر خودم رهبری موافقش هم نبوده، ولی خب کشکم نبوده بزنه زیر یه رئیس جمهور، قطعا مردمی که میشه گفت همه خیلی به اشتباه فکر میکردن مذاکره کشور عالی میکنه بهش رای دادن اگه برکنار میکرد شورش بدی میشد جدای از غلط یا درستش(بعضیا دیدم میگن اگه مخالفه چرا برکنارش نکرد) و هرچقدرم نظارت باشه بازم تفکر روحانی فرق داشت، و اصلا بنظر من مدیریت بلد نبود، الان با اینکه جا افتاده 6 کلاس سواد رئیسی منظورم نیست، کلا پرت بود روحانی و مشکلات داخل نمیتونست ببینه.. نمیدونم چی بگم غرب زده فقر نبین یا چی.

اون هواپیما که زدن چرا همش فکر میکنید سپاه  میخواسته کلا دروغ بگه، بنظر شما  ۳ روز زمان زیادیه واسه تحقیق؟ میدونم صدا و سیما هی تکذیب میکرد ولی خب اون کارشناس ها و.. خب خبری نداشتن یه سری تحلیل میکردن و میگفتن هواپیما اینطوری بخوره موشک نمیتونه باشه، و خودشون یچیزی بافتن، البته میدونم انقد ساده نمیشه گفت کار سپاه نبوده، ولی همینطور ساده هم نمیشه گفت چون ۳ روز نگفتن یعنی دروغه، اینکه دیرتر بگن واسه کشور های دیگه مدت زمان ۳ روز که هیچی خیلی بیشتر هم بوده، ببینید یه لحظه بیایید توی بعد ما خب؟ سردار زدن، همه مردم توی جو غرور ملی هستن، و سپاه اون رو زد،‌میتونم بگم بدترین چیزی بود که میتونست بشه همه از فاز سردار و.. پریدن روی وای سپاه ضد و..، و هیچ سودی واسه ایران نداره هواپیما بزنه مگه اینکه فکر کنید یه عده جنون دارن آدم بکشن.. تازه تو اون موقعیت خیلی بد شد و جو کلا خراب کرد..

درمورد مجوز و حرف زدن و... من هم تا حدود خیلی خیلی موافقم،‌و این بر میگرده به همون اولی که گفتم،‌نمیدونه داره از چه چیزی دفاع میکنه،‌اصلا نمیخواد فکرم کنه چی هستش! فقط  فکر میکنه با اینکار خیلی آدم اسلامی هست کار خوبی میکنه
خدای ما که اسلام قبول داریم میگه تحقیق کن و... حالا یه عده تا یه حرف بزنی میپرن بهت و...
« آخرین ویرایش: 07 اسفند 1400، 04:16 ب‌ظ توسط aliiririran »

آفلاین mamadism

• Hero Member
  • *
    • راه های ارتباطی
« پاسخ #193 : 07 اسفند 1400، 04:51 ب‌ظ »
نقل‌قول
افرادی که مشکل واضح نظام رو نمیبینند، امیدوارم حداقل برای ندیدنشون یه پولی، مقامی، منصبی، چیزی بگیرند، حداقل بهتون ناهار داده باشند، وگرنه سواری دادن رایگانیه که به بزرگان میدید.
هیچی بهمون نمیدن ! تازه پول اینترنتی که بابت بحثمون مصرف میکنیم هم بهشون میدیم !
مسئله اینه که شما فکر میکنید ما از اینایی هستیم که میان تو راهپیمایی و مرگ بر امریکا میگن بدون دونستن علتش یا حتی میان نماز میخونن یدون اینکه بدونن چرا ؟
یا رفتیم توی بسیج و اینجور جاها شست و شو مغزیمون دادن ! یعنی از منظر شما غیر از اینا نباید باشه ! اگر هم باشه دروغه !
من منکر وجود اینجور افرادی نیستم ! زیادن و همه بدبختی ما از این جور ادماست !
منتها خوشبختانه یا متاسفانه من از این افراد نیستم ! من که دفاع میکنم از جمهوری اسلامی این شرایط رو دارم :
بسیج محلات بام اصلا حال نمیکنه - باهاشون حال نمیکنم (یه عشق دوطرفه 😅😅) - تو دانشگاه بار ها با بسیجیان محترم جر و بحثم شده - پیج های توی اینستا رو میبینم که تند روی میکنن و ابروی امثال من و برخی از دوستانم رومیبرن و ...
شما فکرت رو محدود کردی که : آره دیگه ! اینا فقط بیست و سی و رسانه ملی میبینن ! نمیدونن اینجا چخبره و ...
قبل تر گفتم اگر  بخوای 100 بار دیگ هم میگم ... من از اوناش نیستم و منکر فساد حال حاضر هم نیستم !
هرچی هم بهتون میگم هی میگید : شما شست و شو مغزی شدید ... مگه فسادو نمیبینی !
چرا اتفاقا اگر فساده شما نصف من میدونی ! من بیشتر از اینا هم میدونم ولی یه فرق با شما دارم اینکه میدونم علت این اتفاق چیه ! میدونم چطوری اتفاق افتاده چون خودم رفتم گشتم و کسی برام نقل نکرده !
نقل‌قول
ردی که کمی با منطق فکر کنه، به این نتیجه میرسه که جایی که یک فرد یک منصب دولتی برای تمام عمرش میگیره، یه جای کارش میلنگه.
کسی که اسلام شناسی نکرده و نمیدونه فقه یعنی چی - اجتهاد یعنی چی - ولابت معصوم چه فرقی با ولایت فقیه داره
اون شخص فکر میکنه که یه جای کار میلنگه !
وقتی نمیدونی حتی ساختار دینی شیعه رو چه اصولی بنا شده همین فکر هارو میکنی !
نقل‌قول
مام این‌ها رو می‌تونید برای خودتون توجیه کنید. یا اینکه «با منطق و مدرک»ای که فکر می‌کنید، دلیلش رو برای ما بگید
خب شما مدرک محکم تری بیار ! کسی که درست میگه مدرک محکم تری داره ! تازه تو حرف منطقی هم حریف نداره چون درست "حقیقت داره" و قابل انکار نیست

ولی یه چیز باحال که مطمعنم خودت تاحالا بهش توجه نکردی :
نقل‌قول
اینکه هر چی برای سال‌ها فکر می‌کردید و توی مدرسه و دانشگاه و تلویزیون بهتون می‌گفتند یک‌دفعه ببینید دروغه، سخته
این جمله درباره خودتون هم صادقه ! تاحالا به سنگ بنای افکارتون شک کردید ؟

فقد ملئت بطونكم من الحرام وطبع على قلوبكم
این رو باید بالا انجمن اضافه کنم!
حداقل یه چیزی بزارید که خودتون هم بهش اعتقاد داشته باشید !

آفلاین 🇮🇷

• رضا حسین‌زاده
  • High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1001
  • کنجکاو
    • Reza
« پاسخ #194 : 07 اسفند 1400، 05:43 ب‌ظ »
فردی که کمی با منطق فکر کنه، به این نتیجه میرسه که جایی که یک فرد یک منصب دولتی برای تمام عمرش میگیره، یه جای کارش میلنگه.
نهادهایی هستن که فعالیت رهبر رو رصد میکنن
نقل‌قول
جایی که توی خاورمیانه بیشترین منابع رو داره، هنوز شرایطش از همسایه‌هایی مثل امارات و قطر بدتره، یک جای کارش میلنگه
نقل‌قول
کشوری که با این همه منابع، نه توش امنیت متوسط هست، نه وضعیت مالی عموم مردم مناسبه، یک جای کار میلنگه
قطعا فساد وجود داره
نقل‌قول
جایی که افراد از حرف زدن در مورد سران دولتی می‌ترسند
اتفاقا این ترس رو دشمنان این نظام به جون ملت انداختن
نقل‌قول
کشوری که تقریبا توسط تمام کشورها تحریم شده، یک جای کارش میلنگه
اتفاقا توی جهان فاسد کنونی، اگر کشوری تحریم بشه یعنی وارد این فساد نشده
نقل‌قول
دلیل مشکلاتش رو دشمنانش می‌دونه
دلیل مشکلات دشمنان هستن. چه داخلی (مثل مسئولین فاسد) و چه خارجی
نقل‌قول
کشوری که هواپیمای مسافربری‌ای که از خاک خودش با مجوز بلند شده رو میزنه، بعد تمام تلاشش رو می‌کنه که قضیه رو تکذیب و پنهان کنه، یک جای کار میلنگه
اولا این اتفاق در جای جای جهان افتاده
دوما سردار حاجی‌زاده نفی کرد؟ اتفاق زودتر از اتفاقات مشابه در جهان قبول کرد!
نقل‌قول
اگر منطق‌ها و مدرک‌هاتون درست بود، وضعیت این نبود
الآن کدوم یک از اعضای این انجمن که دنبال دلیل و منطق هستن، مسئول هستن؟
نقل‌قول
یا اینکه سعی کنید طرز فکرتون رو تغییر بدید و شرایط کشور رو حداقل برای افرادی که هنوز موندند بهتر کنید
طرز فکر من به شخصه اینه که شرایط کشور رو برای افرادی که موندن بهتر کنم. این تفکر رو تغییر بدم؟
جست و جو کنید و چیز های جدید بیابید