انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

ارائه ۲۴٫۱۰ اوبونتو منتشر شد 🎉

نویسنده موضوع: تفاوت اوبونتو 32 با 64...؟؟؟؟  (دفعات بازدید: 10369 بار)

0 کاربر و 1 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین Sun-PDA

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 841
پاسخ به: تفاوت اوبونتو 32 با 64...؟؟؟؟
« پاسخ #30 : 12 دی 1389، 10:24 ب‌ظ »
مشکل اجرای pes در آرچ ۶۴ بیت هم با یک جصتجوی کوچیک در ویکی آرچ و نصب بسته lib32-nvidia-utils حل شد (عجب ویکی قدرتمندی داره این آرچ)

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 921
پاسخ به: پاسخ به: تفاوت اوبونتو 32 با 64...؟؟؟؟
« پاسخ #31 : 13 دی 1389، 01:25 ب‌ظ »
سلام ببخشید تاپیک زنده می کنم نمی خواستم تاپیک جدید بزنم . می خواستم در صورت امکان یک راهنمای خوب برای کسانی که می خوان از ۳۲ به ۶۴ بیتی مهاجرت کنن بذارید .
من می خوام ۶۴ بریزم ولی می ترسم به مشکل بخورم .  از اونجایی که شنیدم برای برنامه هایی مثل بلندر خیلی بهتره برای همین وسوسه شدم  ;D

راهنمايي در چه موردي ميخوايد؟؟در هر مورد مشكلي داريد سوال كنيد.

من خدا رو شکر خیلی کم بازی می کنم برای همین زیاد برام مهم نیست بازیا اجرا بشن . بیشتر برام بحث ساپورت برنامه هاست و اینکه چه مشکلاتی بعد از نصب ممکن است برام پیش بیاد .

آفلاین AliRezaiMi

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1073
پاسخ به: پاسخ به: تفاوت اوبونتو 32 با 64...؟؟؟؟
« پاسخ #32 : 13 دی 1389، 04:20 ب‌ظ »
سلام ببخشید تاپیک زنده می کنم نمی خواستم تاپیک جدید بزنم . می خواستم در صورت امکان یک راهنمای خوب برای کسانی که می خوان از ۳۲ به ۶۴ بیتی مهاجرت کنن بذارید .
من می خوام ۶۴ بریزم ولی می ترسم به مشکل بخورم .  از اونجایی که شنیدم برای برنامه هایی مثل بلندر خیلی بهتره برای همین وسوسه شدم  ;D

راهنمايي در چه موردي ميخوايد؟؟در هر مورد مشكلي داريد سوال كنيد.

من خدا رو شکر خیلی کم بازی می کنم برای همین زیاد برام مهم نیست بازیا اجرا بشن . بیشتر برام بحث ساپورت برنامه هاست و اینکه چه مشکلاتی بعد از نصب ممکن است برام پیش بیاد .
تا به حال بنده ندیدم کسی با 64bit مشکلی از لحاظ کارایی یا ساپورت نرم افزاری داشته باشه.از جمله خود من !  ;)
هیچ مشکلی هم بعد از نصب قرار نیست پیش بیاد!

آفلاین mahdiar

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 921
پاسخ به: تفاوت اوبونتو 32 با 64...؟؟؟؟
« پاسخ #33 : 13 دی 1389، 05:26 ب‌ظ »
علیرضا جان ممنون بعد امتحانات حتما امتحانش می کنم !!!