انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: جمع‌اوری پیشنهادها برای آریوس ۴  (دفعات بازدید: 72740 بار)

0 کاربر و 3 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین علی بهجتی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 414
  • عاشق آزادی
    • جابجا آمدید!
پاسخ : جمع‌اوری پیشنهادها برای آریوس ۴
« پاسخ #120 : 05 خرداد 1391، 12:40 ب‌ظ »
این آریوس جدید چی شد پس ؟‌
امیرالمؤمنین (ع) :‌ زکات علم نشر آن است
چرا علم خود را با نوشتن برنامه‌ای آزاد نشر ندهیم‌؟

آفلاین Milandini

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 329
« پاسخ #121 : 26 خرداد 1391، 09:29 ق‌ظ »
آقای فتاحی این پروژه آریوس دیگه تعطیل شد؟
یادداشت های یک روسونری
http://r-rajai.blog.ir/

آفلاین رضا حبیبی

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 301
  • شیفته‌ی‌ دانش‌آزاد
« پاسخ #122 : 26 خرداد 1391، 11:37 ب‌ظ »
با سلام

مهدی جان بیا و پاسخگو باش

ملت آریوس می‌خوان !!!
بیایید از جریان انحرافی(اوپن سورس)فاصله بگیریم
فلسفه گنو یعنی آزادی دانش نرم‌افزار!
به دلیل مشغله‌های زیاد درسی و زندگی! فعلا تا 9 ماه آینده زیاد نمی‌تونم اینجا بیام، کاری داشتید ایمیل بزنید

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #123 : 27 خرداد 1391، 12:23 ق‌ظ »
تا جایی که من می‌دونم روند توسعه‌ی آریوس در جریانه هم‌چنان
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین saeednaghi

• Newbie
  • *
  • ارسال: 13
« پاسخ #124 : 27 خرداد 1391، 12:25 ب‌ظ »
سلام من این سیستم عامل رو نصب کردم و به نظرم از تمام لینوکس هایی که نصب کردم بهتر بوده ولی سرعت بالا اومدنش به نظرم خیلی کمه تازه بعد از نصب هم هرچی فایل روش ذخیره میکردم (در دکستاپ) بعد از ریاسترت همش پاک میشد میشه راهنمایی کنید؟
در ضمن اگه میشه تو نسخه جدید تمام نرم افزارهای پیش فرض را در لیستی در صفحه دانلود ذکر کنید اگه میشه نسخه win جدید رو هم درونش نصب کنید
باتشکر فراوان از زحمات ارزشمندتان (دمتون گرم)

آفلاین xmlparser

• Full Member
  • *
  • ارسال: 109
  • Oldman
« پاسخ #125 : 15 تیر 1391، 12:32 ق‌ظ »
نسخه فاینال چی شد پس؟

ببخشید من نه قصد ایجاد تشویش دارم نه توهین. ولی شما برای یک دستور که بسته های غیرآزاد رو نصب میکنند تاپیک جبیر رو به گند کشیدید اما بخاطر کدکها و فلش و ... موجود در آریوس هیچی که نمیگید هیچ ؛ تازه بهش میبالید؟

واقعا بقول دوستی در تاپیک جبیر «عجبا از این همه تناقض»!
:-X

آفلاین دانیال بهزادی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 19677
  • Urahara Kiesuke
    • وبلاگ
« پاسخ #126 : 16 تیر 1391، 08:28 ب‌ظ »
کدک‌ها غیرآزاد نیستن، در برخی مناطق غیرقانونی هستن که البته در ایران این‌گونه نیست
اگه این ارسال بهت کمک کرد، دنبال دکمهٔ تشکر نگرد. به جاش تو هم به جامعهٔ آزادت کمک کن

آفلاین xmlparser

• Full Member
  • *
  • Oldman
« پاسخ #127 : 16 تیر 1391، 11:38 ب‌ظ »
کدک‌ها غیرآزاد نیستن، در برخی مناطق غیرقانونی هستن که البته در ایران این‌گونه نیست

من کاری به این ندارم.
اصلا همه چی آزاد.
ولی به رفتار خودتون دقت کردید؟ آریوس رو من دیشب همچین شل شدم نصب کنم ببینم چیه انقدر ازش تعریف میکنند.
ولی خیلی ساده بگم ، سشن پیشفرض که فرقی با یونیتی نداره که هیچ، تازه نظر من رو بخواید بدتر هم هست. نصف پانلهای مورد نیاز یک کاربر حذف شدند. موقع تخلیه Trash کرش داشتم. لوگوهای اوبونتو هنوز باقی هست.
شما این چیزا رو نمی بینید؟ جبیر رو مسخره میکردید بخاطر اروری که اول کار میداد! خب این نسخه اول بود!
در ضمن ؛ حجم آریوس هم از جبیر بالاتر بود.
من خودم نیازی به جبیر یا آریوس یا در کل لینوکس ندارم. ولی وقتی کسی میاد در این زمینه یک اقدامی میکنه؛ باید حمایت بشه.

آفلاین امیرحسین گودرزی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 743
  • Devops engineer and AI enthusiastic
« پاسخ #128 : 22 تیر 1391، 07:34 ب‌ظ »

من کاری به این ندارم.
اصلا همه چی آزاد.
ولی به رفتار خودتون دقت کردید؟ آریوس رو من دیشب همچین شل شدم نصب کنم ببینم چیه انقدر ازش تعریف میکنند.
ولی خیلی ساده بگم ، سشن پیشفرض که فرقی با یونیتی نداره که هیچ، تازه نظر من رو بخواید بدتر هم هست. نصف پانلهای مورد نیاز یک کاربر حذف شدند. موقع تخلیه Trash کرش داشتم. لوگوهای اوبونتو هنوز باقی هست.
شما این چیزا رو نمی بینید؟ جبیر رو مسخره میکردید بخاطر اروری که اول کار میداد! خب این نسخه اول بود!
من خودم نیازی به جبیر یا آریوس یا در کل لینوکس ندارم. ولی وقتی کسی میاد در این زمینه یک اقدامی میکنه؛ باید حمایت بشه.
میشه بحث مزخرف مقایسه یسن جبیر و بقیه‌ی توزیع های فارسی رو بیخیال شین
حالمون به هم خورد

آفلاین xmlparser

• Full Member
  • *
  • Oldman
« پاسخ #129 : 22 تیر 1391، 07:57 ب‌ظ »

من کاری به این ندارم.
اصلا همه چی آزاد.
میشه بحث مزخرف مقایسه یسن جبیر و بقیه‌ی توزیع های فارسی رو بیخیال شین
حالمون به هم خورد
منم حالم از این کارهای شما بهم خورده!
از این تناقضات! از اینکه نمیتونید ببینید کسی کار جدیدی انجام داده!
از دفاعیات بیخودتون از یه چیز علیه چیز دیگه!

آفلاین مهدی جعفری

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 286
  • آزادی حق ماست!
« پاسخ #130 : 22 تیر 1391، 08:09 ب‌ظ »

من کاری به این ندارم.
اصلا همه چی آزاد.

کاملا با حرفای این دوستم موافقم!
اقای بهزادی از شما توقع نداشتم!
و اینم بگم تو این تایپیک خیلی چیزا واسم روشن شد!درسته یکم دیر دیدم ولی دیدم!
و در اخر با این تعاریفی که این دوستمون کردن به این نتیجه رسیدم که اگه روزی بین جبیر و آریوس یه انتخاب داشته باشم جبیر رو انتخاب میکنم!من با خود جبیر مشکل داشتم و فکر میکردم انحصاریه نه آزاد!ولی مثل اینکه بعضی از دوستان اومدن موشکافی کردن!جالبه
اگه اینطوره برنامه ی wine که اکثر برنامه و بازی های ویندوز رو اجرا میکنه باید مورد نقد و برسی قرار بگیره!اونی که میاد واژه ی ویندوز رو ویندوزد خطاب میکنه خودش یه پا دزده!یادش رفته تا یه مدت تو کف این بود که نسخه ی سون رو نصب کنه!من خودم به شخصه یه زمون میترسیدم از ویندوز حرفی بزنم یا حتی اسمشو ببرم و بهش میگفتم اسمشو نبر!چون فکر میکردم امتیاز منفی داره و این تاثیر میزاره تو کارم ولی الان که ناظر انجمن و دارو دستشو میبینم میگم به درک!اوبونتویی که طرفداراش این باشن بهتره بره سینه قبرستون!و کسایی که خیلی روش تعصب دارن باهاش برن!
من حالم از این دوگانگی و خود شیفتگی بعضیها بهم میخوره کاش علم اینقدر پیشرفت کنه که روزی بتونم از پشت مانیتور تو فروم بالا بیارم!
منتظران مهـــــــــــدی بهـــــوش باشند که حســــــین را مُنتَظِرانَش کُشتند

آفلاین xmlparser

• Full Member
  • *
  • Oldman
« پاسخ #131 : 22 تیر 1391، 08:12 ب‌ظ »

من کاری به این ندارم.
اصلا همه چی آزاد.

کاملا با حرفای این دوستم موافقم!
اقای بهزادی از شما توقع نداشتم!
و اینم بگم تو این تایپیک خیلی چیزا واسم روشن شد!درسته یکم دیر دیدم ولی دیدم!
و در اخر با این تعاریفی که این دوستمون کردن به این نتیجه رسیدم که اگه روزی بین جبیر و آریوس یه انتخاب داشته باشم جبیر رو انتخاب میکنم!من با خود جبیر مشکل داشتم و فکر میکردم انحصاریه نه آزاد!ولی مثل اینکه بعضی از دوستان اومدن موشکافی کردن!جالبه
اگه اینطوره برنامه ی wine که اکثر برنامه و بازی های ویندوز رو اجرا میکنه باید مورد نقد و برسی قرار بگیره!اونی که میاد واژه ی ویندوز رو ویندوزد خطاب میکنه خودش یه پا دزده!یادش رفته تا یه مدت تو کف این بود که نسخه ی سون رو نصب کنه!من خودم به شخصه یه زمون میترسیدم از ویندوز حرفی بزنم یا حتی اسمشو ببرم و بهش میگفتم اسمشو نبر!چون فکر میکردم امتیاز منفی داره و این تاثیر میزاره تو کارم ولی الان که ناظر انجمن و دارو دستشو میبینم میگم به درک!اوبونتویی که طرفداراش این باشن بهتره بره سینه قبرستون!و کسایی که خیلی روش تعصب دارن باهاش برن!
من حالم از این دوگانگی و خود شیفتگی بعضیها بهم میخوره کاش علم اینقدر پیشرفت کنه که روزی بتونم از پشت مانیتور تو فروم بالا بیارم!

+1

آفلاین xmlparser

• Full Member
  • *
  • Oldman
« پاسخ #132 : 22 تیر 1391، 08:15 ب‌ظ »
این آریوس جدید چی شد پس ؟‌

جالبه که این آقای مخالف تعدد توزیعات هم اومده میگه آریوس جدید چی شد!
تازه جالبه خودش میگفت حرفم در مورد آریوس هم صدق میکنه :)))))))  :lolflag: :^o

آفلاین xmlparser

• Full Member
  • *
  • Oldman
« پاسخ #133 : 22 تیر 1391، 08:22 ب‌ظ »
با سلام

مهدی جان بیا و پاسخگو باش

ملت آریوس می‌خوان !!!

اونم با واین با فلش با جاوا :))))

آفلاین سلمان م.

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 4106
  • GNU Operating System - سیستم عامل گنو
« پاسخ #134 : 23 تیر 1391، 09:00 ق‌ظ »
عزیزان من به عنوان یه کوچکتر به نظر همه احترام می‌ذارم ولی به‌نظر می‌یاد که این جریان داره کم کم به بحث و قضاوت در مورد شخصیت افراد کشیده می‌شه. همه‌ی ما باید به هم احترام بذاریم و مودبانه صحبت کنیم. نمی‌گم خودم خیلی خوب هستم، من بدتر از همه‌تون هستم ولی من که دارم از بیرون به این جریان نگاه می‌کنم واقعا بحث به جاهای باریک کشیده شده. اگه همه‌گی یه لطفی کنن و بحث رو عوض کنن ممنون می‌شم.