انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: همایش لینوکس و مراسم انتشار اوبونتو ۱۳.۰۴  (دفعات بازدید: 106290 بار)

0 کاربر و 4 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین compence

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
پاسخ : همایش لینوکس و مراسم انتشار اوبونتو ۱۳.۰۴
« پاسخ #150 : 11 اردیبهشت 1392، 02:33 ب‌ظ »
خوب ببینید دوست عزیز به هر حال این همایش قرار هست که در دانشگاه تهران و آمفی تئاتر دانشکده فنی برگزار بشه.اگر قرار بود یک جمع و نشست و دورهمی برگزار بشه بله حق با شما بود نیازی به پر کردن فرم و کارت شناسایی نبود.چون در یک لوکیشن رسمی قراره برگزار بشه طبیعتا نمیشه بیشتر از ظرفیت سالن شرکت کننده حضور داشته باشه.و اینکه اگر قرار باشه 2 نفر هم شرکت نکنند هزینه های برق و آب و گاز و ... آمفی تئاتر به هدر رفته.به علاوه اینکه دوستان قصد دارند ژتون هم در اختیار شرکت کننده ها قرار دهند.

من تجربه برگزاری همایش در دانشگاه رو داشتم که این نکات رو عرض کردم.
قسمت هزینه‌های آب و برق رو متوجه نشدم. ارگان دولتی به همکاری رضایت داده درعوض شما نگرانی که کسی شرکت نکنه و هزینه آب و برق به هدر بره یا چی؟
پرکردن فرم، مشکل محدود بودن ظرفیت رو حل نمی‌کنه. اگر نگرانی برای کم آمدن ظرفیت سالن مطرحه، لازمه ظرفیت سالن و تعداد کسانی که تاکنون ثبت نام کردن مشخص بشه. هیچ کدوم از دو مورد اعلام نشده. بدون دونستن این‌که آیا جایی برای من باقی مونده پر کردن اون فرم بی‌معنیه.
به علاوه اون فرم مشکل شرکت کنندگان بیش از ظرفیت رو هم حل نمی‌کنه. فرض میگیریم سالن چهارصد نفر ظرفیت داره و همین تعداد هم اسم نوشتن. حالا اگر بیست نفر از کسایی که فرم رو پر کردن نیامدن، چه چیزی اولویت ورود بیست نفر از افرادی که بیرون منتظر هستند رو مشخص می‌کنه؟ پس این مورد هم هنوز به قوت خودش باقیه.

حق مخفی ماندن هویت و افشا نکردن اطلاعات شخصی از حقوق اولیه هرفردی هست و در بسیاری از جوامع دمکراتیک قانون از اون حمایت می‌کنه. در اکثر ایالت‌های کشور ایالات متحده حتی در صورت بازداشت توسط پلیس فرد این حق داره رو داره که هویت واقعی خودش رو فاش نکنه. (منبع)
نزاریم زندگی تو جامعه خفقان زده حقوق اولیه‌مون رو از یادمون ببره و به خاطر یه کیک و ساندیس پایمال بشه.
نقل‌قول
فرم فقط برای بهتر برگزار شدن مراسم هست. و کارت شناسایی هم برای راحت وارد شدن خودتون به دانشگاه هست. شما اختیار تام دارید.
نمی‌دونم شما جزو برگزارکنندگان این همایش هستید یا نه ولی جوری که من از نوشته‌های کاربر Mehdi متوجه شدم پرکردن اون فرم لازمه ولی برای تایید اطلاعاتی که وارد کردیم کارت‌شناسایی درخواست نمیشه (و البته منظورم توسط برگزار کنندگان همایش هست نه حراست). پس امکانش هست که با نام مستعار در این همایش شرکت کرد؟ مسئولان لطفا تایید کنن؛ دوست دارم مطالبی که به دست خواننده‌هام میرسه ۱۰۰٪ دقیق باشه.
باز هم قرار شد ایرانی جماعت یه کاری بکنه، یه جشنی برپا کنه،و ما توی انجمنها و جوامع مجازی افتادیم به جون هم!!!
یکی میگه من فرم پر نمیکنم! اون یکی میگه فرم پر میکنم مشخصات اصلیمو نمیدم!
دیگری میگه حراست دانشگاه کارت میخواد؟ اون یکی میگه من که کارت نمیدم!
 ;D

آفلاین vandu

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 741
« پاسخ #151 : 11 اردیبهشت 1392، 03:27 ب‌ظ »
باز هم قرار شد ایرانی جماعت یه کاری بکنه، یه جشنی برپا کنه،و ما توی انجمنها و جوامع مجازی افتادیم به جون هم!!!
 ;D
کسی به جون دیگری نیفتاده دوست عزیز. بی‌دلیل جو رو متشنج نفرمایید.

--

از طرفی حق میدم که جناب ساسان (یا هر شخص دیگری) نخواد هویتش فاش بشه.
و البته از طرف دیگه میخوام بدونم این اجبار بر شناسایی حقیقی افراد از سمت دانشگاه هست یا خود «جامعه آزاد»؟ اگر دانشگاه فشاری نمیاره پیشنهاد میدم این شرط رو بردارید. بهرحال هر کسی حق داره هویت مجازی خودش رو از هویت حقیقی‌ش مجزا و مخفی نگه داره...
Nothing is particularly hard if you divide it into small jobs

Henry Ford

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734
« پاسخ #152 : 11 اردیبهشت 1392، 09:50 ب‌ظ »

از بزرگان یکی توضیح بده تا این مسله حل بشه.

آفلاین EAAL

• Newbie
  • *
  • ارسال: 2
« پاسخ #153 : 11 اردیبهشت 1392، 10:11 ب‌ظ »
اصراری در کار نیست. کسی نمی‌تونه آدم دیگری رو مجبور کنه.
من از برگزار کنندگان هستم و کاملن در جریان همه‌ی قوانین و شرایط.
هر کسی توی این جامعه‌ی آزاد دوست داشته باشه که مراسم خوب انجام بشه با دوستان برگزار کننده همکاری می‌کنه و کسی هم که نخواد خب نمی‌کنه.
از افرادی که توی چنین جامعه‌ای، با فلسفه قوی پشتش هستند، انتظار می‌ره که خودشون بتونن شرایط رو تحلیل کنن و ببینن که انجام چه کاری بهتره و کار بهتر اونی نیست که فقط به نفع یه نفر باشه.
باز هم تکرار می‌کنم پر کردن فرم فقط برای آمار گیری و برگزاری بهتر مراسم هست و همراه داشتن کارت شناسایی برای احتیاط (همه‌ی هماهنگی‌های لازم انجام شده ولی بسیاری از دانشگاه‌ها از نظر ورود و خروج و امنیت باید مواردی رو در نظر بگیرند).

آفلاین ساسان

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 991
« پاسخ #154 : 11 اردیبهشت 1392، 10:28 ب‌ظ »
نقل‌قول
گرامی، اگر مطلبی برای مطرح کردن یا توانی برای بحث ندارید لطفا مهمل به هم نبافید.
کی به جون اون یکی افتاده؟ میشه نشونم بدید؟
طبق منطق شما وقتی کسی، کاری انجام میده فقط باید به‌به و چه‌چه کرد تا یه موقع ناراحت نشه. پس تکلیف نقد چی میشه؟
تا نقدی نباشه چطور مشکلات‌مون رو بشناسیم و پیشرفت کنیم؟
نقل‌قول
اصراری در کار نیست. کسی نمی‌تونه آدم دیگری رو مجبور کنه.
من از برگزار کنندگان هستم و کاملن در جریان همه‌ی قوانین و شرایط.
هر کسی توی این جامعه‌ی آزاد دوست داشته باشه که مراسم خوب انجام بشه با دوستان برگزار کننده همکاری می‌کنه و کسی هم که نخواد خب نمی‌کنه.
از افرادی که توی چنین جامعه‌ای، با فلسفه قوی پشتش هستند، انتظار می‌ره که خودشون بتونن شرایط رو تحلیل کنن و ببینن که انجام چه کاری بهتره و کار بهتر اونی نیست که فقط به نفع یه نفر باشه.
باز هم تکرار می‌کنم پر کردن فرم فقط برای آمار گیری و برگزاری بهتر مراسم هست و همراه داشتن کارت شناسایی برای احتیاط (همه‌ی هماهنگی‌های لازم انجام شده ولی بسیاری از دانشگاه‌ها از نظر ورود و خروج و امنیت باید مواردی رو در نظر بگیرند).
شما که به گفته خودتون «کاملن در جریان همه‌ی قوانین و شرایط» هستید، می‌تونید این مورد رو تایید کنید؟
نقل‌قول
جوری که من از نوشته‌های کاربر Mehdi متوجه شدم پرکردن اون فرم لازمه ولی برای تایید اطلاعاتی که وارد کردیم کارت‌شناسایی درخواست نمیشه (و البته منظورم توسط برگزار کنندگان همایش هست نه حراست). پس امکانش هست که با نام مستعار در این همایش شرکت کرد؟
برای تماس با من: hello [at] sasan.me

آفلاین Mehdi

• ناظر ویژه انجمن
  • *
  • ارسال: 3284
    • هزاردستان
« پاسخ #155 : 12 اردیبهشت 1392، 03:18 ب‌ظ »
خوشحالم خدمت سروران عزیزم عرض کنم که خدا رو شکر به همت و یاری شما کارهای این مراسم داره خوب میره و مراسم پیش رو جزو مراسمهای بسیار خوب خواهد بود :)

لازمه از تلاشهای بسیار زیاد بر و بچه‌های تیم ACM دانشجویان دانشگاه تهران بسیار تشکر کنم و به اطلاعتون برسونم که حامی و اسپانسر این مراسم موسسه آموزش عالی ارژنگ از شرکت افزارپرداز رمیس هستند. قراره که علاوه بر پذیرایی و چند ارائه یک بسته حاوی محصولات فرهنگی هم در اختیار شرکت‌کنندگان قرار بگیره ;)

آخرین اطلاعات رو میتونید از صفحه ویکی این مراسم دریافت کنید و ضمنا ارائه‌ها هم بزودی نهایی و اطلاع دوستان خواهد رسید. فعلا می‌تونید ارائه‌های پیشنهادی رو اینجا ببینید :)
Of one Essence is the human race,
Thusly has Creation put the Base;
One Limb impacted is sufficient,
For all Others to feel the Mace.
~Saadi (persian poet) -1258
Hezardastan | Free As in Freedom

آفلاین s27

• Full Member
  • *
  • ارسال: 197
  • מוטורולה
« پاسخ #156 : 12 اردیبهشت 1392، 03:23 ب‌ظ »
منم ثبت نام کردم

ممنون از دوستان
اگر شما ردهت را فرابگیرید، ردهت را آموخته‌اید و اگر شما اسلکور را فرابگیرید لینوکس را

آفلاین سالار مقدم

• عضو کاربران ایرانی اوبونتو
  • *
  • ارسال: 2074
  • هر چقدر بدونی بازم کمه.
    • سالار مقدم
« پاسخ #157 : 12 اردیبهشت 1392، 08:40 ب‌ظ »
منم دونفر ثبت نام کردم

آفلاین paradox

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
« پاسخ #158 : 13 اردیبهشت 1392، 11:53 ق‌ظ »
دوستان من هر چی تلاش می کنم نمی تونم سایت ثبت نام رو باز کنم .
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!رستگاری در شائوشانگ

آفلاین Amir (شفقی)

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1734

آفلاین Alireza Fe

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 304
  • Think Linux
    • کمی بیشتر
« پاسخ #160 : 13 اردیبهشت 1392، 02:57 ب‌ظ »
دوستان من يه ميل براي برنامه ي « بروز » فرستادم و ازشون درخواست كردم كه اگه ميتونن بيان و از همايش گزارش تهيه كنن و يا اگر نميتونن حداقل خبر اين همايش رو تو برنامه بعديشون كه جمعه 20 ارديبهشت پخش ميشه منعكس كنن .

البته خودم زياد اميدوار نيستم كه بيان ولي اگه خبرش رو هم پخش كنن خوبه ( يه تيري در تاريكي انداختم )  ;D

اگه به نظرتون كار خوبي مياد شما هم برين ميل بزنين ، شايد اگه تعداد ميل ها زياد باشه توجه كنن  ;)

http://ch3.ir/brooz/
« آخرین ویرایش: 13 اردیبهشت 1392، 02:59 ب‌ظ توسط Alireza Fe »
همانا بهره هر كدام شما از زمين به اندازه طول و عرض قامت شماست ! آن گونه كه خاك آلود بر آن خفته باشيد . . .

آفلاین alibagheri

• Full Member
  • *
  • ارسال: 234
  • لینوکس فلسفه زندگی آزاد است
    • سیستم عامل لینوکس
« پاسخ #161 : 13 اردیبهشت 1392، 03:48 ب‌ظ »
دوستان من يه ميل براي برنامه ي « بروز » فرستادم و ازشون درخواست كردم كه اگه ميتونن بيان و از همايش گزارش تهيه كنن و يا اگر نميتونن حداقل خبر اين همايش رو تو برنامه بعديشون كه جمعه 20 ارديبهشت پخش ميشه منعكس كنن .

البته خودم زياد اميدوار نيستم كه بيان ولي اگه خبرش رو هم پخش كنن خوبه ( يه تيري در تاريكي انداختم )  ;D

اگه به نظرتون كار خوبي مياد شما هم برين ميل بزنين ، شايد اگه تعداد ميل ها زياد باشه توجه كنن  ;)

http://ch3.ir/brooz/
ایده جالبیه
منم فرستادم
بچه ها لطف کنن حتما ارسال کنن
دفعه قبل هم در مورد گنو/لینوکس  که در برنامه لینوکس نام برده بودند تذکر دادم بچه های دیگه ای هم ایمیل دادن برنامه بعد تصحیح کردن
جای امید زیاده
حتما بفرستین
کلبه لینوکسی من
www.linuxos.mihanblog.com

آفلاین paradox

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 66
« پاسخ #162 : 13 اردیبهشت 1392، 11:40 ب‌ظ »
سایت مشکلی نداره.
از اینجا امتحان کن

https://docs.google.com/forms/d/1zzbzuqoPgnTIbsfgE1ETxJ9AEq65sQGPwediWQiaMqk/viewform?pli=1&edit_requested=true
ممنون بابت پاسختون . مشکل با قند ش*ک*ن حل شد .
ما رو واسه زندگی کردن میارن اینجا و این دقیقا همون چیزیه که ازمون می گیرن!!!رستگاری در شائوشانگ

آفلاین arf1372

• Newbie
  • *
  • ارسال: 9
« پاسخ #163 : 14 اردیبهشت 1392، 12:29 ق‌ظ »
سلام به دوستان!

شاید یه سه سالی باشه که پستی ندادم!

این جشن رو هم اگه خدا بخواد می آم!

فقط چند نقطه نظر و نکته:
ما که خودمون دانشجوی تهرانیم نمی دونیم کدوم تیم ِ ای سی ام رو دارین می گین! چون خودم عضو یکی شون هستم ولی تا حالا که بچه ها چیزی نگفته بودن!

این دانشگاه سه تا تیم ِ ای سی ام داره که فکر کنم اون دوستانی که با شما دارن همکاری می کنن از بچه های تیم ِ here for launch! باشن که مال ِ فنّی ه!

دوستان! خواهش می کنم حتماً کارت ِ شناسایی همراهتون باشه چون دانشگاه تهران به این راحتی ها کسی رو بدون ِ کارت ِ دانشجویی یا کارت ِ ملّی راه نمی دن!
دیگه ما که دانشجوییم فکر کنین تجربه ی پشت ِ در موندن داریم ها! از ما گفتن بود!

و یک پیشنهاد:
اگه می تونین از دوستان ِ لیناکس کار ِ حرفه ای هم دعوت کنین که پرزنت داشته باشن! فقط به عنوان ِ‌مثال یه معروفشو بخوام بگم آقای محمّدرضا منتظری شاتوری (شاطوری؟) اند که ایشون رو تو ورک شاپ ِ لیناکس ِ شریف دیدیم و بسی هم خوب بود ارائه شان!
از نصب ِ مینت شروع کردن و تا بَش اسکریپتینگ رفتن جلو! کلّی هم جیز ِ جدید یاد گرفتم! تازه بنده که عمریه دارم با لین کار می کنم ها!

راستی! به شخصه خیلی با اون گزینه ی آخر ِ فیلد ِ میزان آشنایی تو فرم ِ ثبت ِ نام حال کردم!
RMS و ترووالدز رو قاطی کنن می شه: من!!!
:دی
عالی بود یعنی!

زنده باشید و
التماس دعا!

آفلاین Matrix.1372

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1966
  • Ma3x
    • Ma3x
« پاسخ #164 : 14 اردیبهشت 1392، 10:52 ق‌ظ »
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<یکی لطفا به من یاد بده لیناکس چیه؟!
[-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
« آخرین ویرایش: 14 اردیبهشت 1392، 11:07 ق‌ظ توسط Matrix.1372 »