انجمن‌های فارسی اوبونتو

لطفاً به انجمن‌ها وارد شده و یا جهت ورود ثبت‌نام نمائید

لطفاً جهت ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمائید

نویسنده موضوع: موزیک  (دفعات بازدید: 16523 بار)

0 کاربر و 5 مهمان درحال مشاهده موضوع.

آفلاین یاسین!

• Full Member
  • *
  • ارسال: 154
  • Ubuntu 12.04 - Fedora 20
پاسخ : موزیک
« پاسخ #15 : 14 تیر 1393، 01:23 ب‌ظ »
خیلی از دوستام با سبک کارایی که من گوش میدم مشکل دارن، اما کلا سیاست من (!) در زمینه موسیقی آهنگ های اصیل مربوط به یک ملت یا یک دوره تاریخی خاصه و دیگر این که تا حد ممکن بیکلام باشه و اگه کلام داشته باشه جوری بخونه که من نفهمم!  ;)

اول از همه گروه eRa که اصل کارشون بازسازی کر هایی که تو کلیسا می خونن هست  (البته توش تغییرات هم می ذارن) مثلا یه آهنگش نصف عربی و نصب کر کلیسا و دیگری ترکیبی از گیتار برفی و کر و دیگری ترکیبی از رپ و کر! کاراشون معرکه است هر چند تا حالا کم کسایی رو دیدم که از eRa خوششون بیاد.

آهنگ های بیکلام بتهوون هم معرکه ان.

به موسیقی ژاپن (دقیق تر: شرق آسیا) هم بسیار علاقه دارم و بعضی کاراشون خیلی قشنگه. کیتارو که استاد مسلم موسیقی ژاپنیه و شاهکاره.

و در آخر همین یه هفته با یه هنرمند ترکیه ای به نام can atilla آشنا شدم که اونو به عنوان ونجلیس ترکیه می شناسن. کاراش رد و بویی از موسیقی اسلامی داره و من هم به شدت دنبال کسی ام که بتونه موسیقی اسلامی اصیل بزنه!

آفلاین narayana

• Hero Member
  • *
  • ارسال: 791
  • حل نشو ؛ حل میشه
« پاسخ #16 : 14 تیر 1393، 06:28 ب‌ظ »

درود به همگان

vangelis(conquest of paradise & oceanic)   kitaro   era   buddha   secret garden   karunesh

مجید انتظامی-آرامتر از دریا

متاسفانه با تمام علاقه‌ای که به موسیقی سنتی و صدای شجریان دارم با توجه به تاثیر شدیدش نمیتونم طرفش برم . گیتار برقی ارا واقعا محشر و

دیوانه کننده و خیلی فلسفیه بودا و کیتارو و کارونش و سکرتگاردن خیلی ارامش بخش هستن و ونجلیس هم عجیب غریبه و همه جور سبکی داره ولی

اون دوتا بالاییها در زمینه آرامش یه چیز دیگه‌ان هر چند که فتح بهشت یه موسیقی متن فیلمه ولی‌ فوق العاده است

به امید آرامش و شادی و آزادی همگان ;)
فرانکل در ( انسان در جستجوی معنا ) باید لینوکس رو پیشنهاد بده و معرفی کنه چون همیشه کار برای انجام دادن داره ...

لینوکس‌ ویندوز نیست

آفلاین کامروا

• Full Member
  • *
  • ارسال: 235
  • ایالات متحده جهرم
« پاسخ #17 : 14 تیر 1393، 06:29 ب‌ظ »
خیلی از دوستام با سبک کارایی که من گوش میدم مشکل دارن، اما کلا سیاست من (!) در زمینه موسیقی آهنگ های اصیل مربوط به یک ملت یا یک دوره تاریخی خاصه و دیگر این که تا حد ممکن بیکلام باشه و اگه کلام داشته باشه جوری بخونه که من نفهمم!  ;)

اول از همه گروه eRa که اصل کارشون بازسازی کر هایی که تو کلیسا می خونن هست  (البته توش تغییرات هم می ذارن) مثلا یه آهنگش نصف عربی و نصب کر کلیسا و دیگری ترکیبی از گیتار برفی و کر و دیگری ترکیبی از رپ و کر! کاراشون معرکه است هر چند تا حالا کم
eRa رو گوش میدم واقعا زیباست. آهنگ های Don't Go Away و Don't You Forget خیلی دوست دارم.

آلبوم آتش در نیستان شهرام ناظری هم خیلی زیاد گوش میدم.

تار استاد جلیل شهناز و سه تار استاد ذوالفنون و استاد لطفی رو هم زیاد گوش میدم.

وقتی هم بخوام حواس خودم رو پرت کنم میزنم توی کار موزیک های الکترونیکی! مثلا Electro House Dance های Dj Gerrard فوق العادست.

کلا توی موقعیت های مختلف، همه جور آهنگ هایی رو گوش میدم! ;D

آفلاین سید اشرار

• Full Member
  • *
  • ارسال: 139
« پاسخ #18 : 14 تیر 1393، 06:47 ب‌ظ »
nirvana

آفلاین یاسین!

• Full Member
  • *
« پاسخ #19 : 14 تیر 1393، 07:18 ب‌ظ »

اول از همه گروه eRa که اصل کارشون بازسازی کر هایی که تو کلیسا می خونن هست  (البته توش تغییرات هم می ذارن) مثلا یه آهنگش نصف عربی و نصب کر کلیسا و دیگری ترکیبی از گیتار برفی و کر و دیگری ترکیبی از رپ و کر! کاراشون معرکه است هر چند تا حالا کم
eRa رو گوش میدم واقعا زیباست. آهنگ های Don't Go Away و Don't You Forget خیلی دوست دارم.
عجیبه که من تا حالا اسم این دو تا رو نشنیدم! مربوط به کدوم آلبوم eRa هستن؟ البته در کل ۴ تا آلبومشون رو دارم نتونستم جایی واسه دانلود بقیه شون پیدا کنم. من از eRa آهنگای the mass ، sinfoni Deo ، Ameno ، Adagio of berber و Prayers رو خیلی دوست دارم.

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان
« پاسخ #20 : 14 تیر 1393، 07:26 ب‌ظ »
بیست قطعه برای سنتور
پس پرده
اینا از پرویز مشکاتیانه بی‌کلام و فوق‌العاده

آفلاین hosein.metro

• Full Member
  • *
« پاسخ #21 : 14 تیر 1393، 07:44 ب‌ظ »
چند وقته یه اهتگ بی کلام هست خیلی گوش میدم

Muse - The 2nd Law- Isolated System

این هم بد نبست

No Church In The Wild -----jay-z

و البته...

full album---- linkin park
greenday
و
حاج pitbull
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

آفلاین کامروا

• Full Member
  • *
  • ارسال: 235
  • ایالات متحده جهرم
« پاسخ #22 : 14 تیر 1393، 08:16 ب‌ظ »
عجیبه که من تا حالا اسم این دو تا رو نشنیدم! مربوط به کدوم آلبوم eRa هستن؟ البته در کل ۴ تا آلبومشون رو دارم نتونستم جایی واسه دانلود بقیه شون پیدا کنم. من از eRa آهنگای the mass ، sinfoni Deo ، Ameno ، Adagio of berber و Prayers رو خیلی دوست دارم.
آلبوم The Mass

آهنگ های Enae Volare Mezzo و Hymne از دیگر آلبوم ها هم زیبا هستند
« آخرین ویرایش: 14 تیر 1393، 08:26 ب‌ظ توسط کامروا »

آفلاین یاسین!

• Full Member
  • *
« پاسخ #23 : 14 تیر 1393، 09:25 ب‌ظ »
آلبوم The Mass

آهنگ های Enae Volare Mezzo و Hymne از دیگر آلبوم ها هم زیبا هستند

اگه لینک دانلود داری لطفا بده دانلودش کنم. دلم خیلی یه آلبوم جدید از eRa می خواد!

آفلاین علیرضاامیرصمیمی

• ناظر انجمن
  • *
  • ارسال: 2489
  • Arch Linux + KDE
    • وبسایت شخصی من
« پاسخ #24 : 14 تیر 1393، 11:44 ب‌ظ »
بیست قطعه برای سنتور
پس پرده
عالیه!البته به غیر از چنتا track اون بقیه رو یکی از شاگردان استاد مشکاتیان زده
توصیه میکنم آلبوم لحظه دیدار و تمنا رو از استاد مشکاتیان گوش کن ;)

آفلاین vahidmir2000

• Jr. Member
  • *
  • ارسال: 29
« پاسخ #25 : 15 تیر 1393، 02:11 ق‌ظ »
من کیتارو و مخصوصا قطعه Fire از این عالی جناب موسیقی جهان رو همیشه گوش میدم.

آفلاین کیهان

• High Hero Member
  • *
  • ارسال: 1054
  • Debian User
    • کیهان
« پاسخ #26 : 15 تیر 1393، 08:51 ق‌ظ »
بیست قطعه برای سنتور
پس پرده
گوش کردم فوق‌العادس

آفلاین یاسین!

• Full Member
  • *
« پاسخ #27 : 15 تیر 1393، 12:05 ب‌ظ »
بیست قطعه برای سنتور
پس پرده
باید قشنگ باشه. لینک دانلود می دید؟

آفلاین محمودی فرد

• Sr. Member
  • *
  • ارسال: 253
« پاسخ #28 : 15 تیر 1393، 02:53 ب‌ظ »

نقل‌قول
این نوع اهنگ ها مثل مثتوی مولوی فراتر از ذهن بشریت هستند، که دلیلشم استفاده از گرس هنگام نواختن این اشعار هستش که توضیح نمیدم خودتون پیگیرش بشید لطفا
چگونه مولانا را با مشتی اوباش مقایسه میکنید ؟  مولانا همه ی مدارج علمی زمان خود را طی کرده بود و کتاب خانه های معتبر زمان خود را زیر و رو کرده بود . او در شعر و فلسفه و عرفان و علم شریعت بی نظیر بود و به چندین زبان مسلط بود . اگر مولانا را بشناسید خواهید دانست مثل او هنوز متولد نشده است .
دانا کسی است که قدر خود را بشناسد ، و در نادانی انسان این بس که ارزش خویش نداند .

آفلاین PunkGeek

• High Sr. Member
  • *
  • ارسال: 573
« پاسخ #29 : 15 تیر 1393، 03:13 ب‌ظ »

نقل‌قول
این نوع اهنگ ها مثل مثتوی مولوی فراتر از ذهن بشریت هستند، که دلیلشم استفاده از گرس هنگام نواختن این اشعار هستش که توضیح نمیدم خودتون پیگیرش بشید لطفا
چگونه مولانا را با مشتی اوباش مقایسه میکنید ؟  مولانا همه ی مدارج علمی زمان خود را طی کرده بود و کتاب خانه های معتبر زمان خود را زیر و رو کرده بود . او در شعر و فلسفه و عرفان و علم شریعت بی نظیر بود و به چندین زبان مسلط بود . اگر مولانا را بشناسید خواهید دانست مثل او هنوز متولد نشده است .

اولا که به عقاید دیگران لطفا احترام بگذارید! دوما کجای پستم، مولانا رو با پینک فلوید مقایسه کردم؟
شما به جای اینجور برخورد، بهتر نبود دقت میکردید که چی نوشتم؟
ببینید گفتم که اشعار مولانا، یا پینک فلوید، خارج از ذهن بشریت نوشته شده، یعنی انسان عادی، یا چندین درجه بالاتر از ان، همچین قدرتی رو ندارند
انسان در حالت مستی، هوشیاری عجیبی داره، نمونش که همه ما میدونیم مصرف شیشه سر کنکور که خیلی هم شایعه هست، ذهن رو بشدت قوی میکنه، در حدی که شما ممکن است شخصی رو که پنج ساله پیش یهجا دیده باشید و در حالت عادی اصلا نشناسید، در حالت مستی اسمش رو هم بهش بگید!
برای مولانا هم همینطور بوده، که در حالتی، خارج از حالت عادی انسان شعر میگفته
پینک فلوید هم همینطور، اگه اطلاعی داشتید این حرف رو نمیزدید، البوم های پینک فلوید دنیا رو تحت تاثیر میذاشته، شما وقتی که حتی یک خط هم از اهنگش رو اصلا ندیدید چطورقضاوت میکنید؟

من دیگه در این رابطه نظری نمیدم، خودتون برید چهار تا مطلب موافق و مخالف رو بخونید و خودتون قضاوت کنید یا در جهالت به زندگی ادامه دهید